واشنگتن – رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان آیووا در روز پنج شنبه برای یک کمپین تجمع در حالی که سنا اینچ نزدیک به یک بحرانی رای است که تصمیم خواهد گرفت که دامنه خود را در جریان استیضاح محاکمه و اینکه آیا قانونگذاران را بشنود از شاهدان.

مغلوب ساختن پیشی جستن محوری در آیووا چهار روز قبل از دموکرات ها وجود دارد نگه داشتن ملت اول ریاست جمهوری نامزد حزبی و رئيس جمهور در مبارزات انتخاباتی توصیف کرده است این رویداد به عنوان یک “تمرین خوب برای ما زمین بازی” پیش از انتخابات عمومی ماه نوامبر.

این تجمع رئیس جمهور چهارم در سال 2020 و آن را نشانه خود را برای اولین بار بازگشت به آیووا پس از او به آنجا سفر در ماه ژوئن به مشتری جلب کردن تلاش های خود را برای ترویج بنزین با بالاتر مخلوط اتانول – محبوب موقعیت با بسیاری از آیووا کشاورزان است. رئیس جمهور برنامه ریزی شده یک تجمع در نیوهمپشایر در اوایل ماه آینده و پیش از آن حالت اولیه.

روز پنج شنبه در این تجمع می تواند به خصوص قانع کننده آن را به عنوان مجموعه تا یک تقسیم صفحه نمایش لحظه ای بین رئیس جمهور و در حال انجام آزمایشی که در آن سناتور lobbed سوال در کاخ سفید وکلا و دموکراتیک استیضاح مدیران برای روز دوم. سنا می تواند رای به عنوان به زودی به عنوان جمعه در مورد اینکه آیا به گسترش است که دادگاه با تماس شاهدان.

میشیگان: مغلوب ساختن پیشی جستن سیاهی جدید در آمریکای شمالی معامله تجارت در وارن محور گیاه

آیووا: مغلوب ساختن پیشی جستن برنامه نشان می دهد ایران با زور در آیووا در فاز محوری در استیضاح محاکمه

مغلوب ساختن پیشی جستن مراجعه به آیووا در ابتدا به نظر می رسد به پیشنهاد رئیس جمهور فرصتی برای یک پیروزی دامان. رهبران جمهوری خواه مجلس سنا به حال نشانه استیضاح محاکمه باد می تواند به عنوان به زودی به عنوان جمعه به طور بالقوه بازده طولانی-انتظار تبرئه اتهام که برنده شدید قدرت خود را با خودداری از کمک نظامی به اوکراین است.

اما زمانی که پرتاب شد به سوال در اوایل این هفته زمانی که نیویورک تایمز گزارش داد که در آینده خاطرات سابق مغلوب ساختن پیشی جستن مشاور امنیت ملی جان بولتون مدعی جمهور خواستار مقامات اوکراین باز رسیدگی به دموکرات نامزد ریاست جمهوری جو بایدن در ارز ایالات متحده کمک های خارجی.

اتهام بود در مرکز مغلوب ساختن پیشی جستن را استیضاح و بمب وحی چپ برخی از سناتور میانه رو به گسترش محاکمه با تماس با بولتون و به طور بالقوه دیگر از شاهدان. روشن نیست که آیا رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل اتحاد آرا برای جلوگیری از تماس شاهدان.

هواداران شروع پوشش در نزدیک مرکز دریک دانشگاه بیش از یک روز قبل از رئیس جمهور راه اندازی شد به لمس کردن در دولت با توجه به Des Moines ثبت نام کنید. مغلوب ساختن پیشی جستن یک توقف در میشیگان صبح روز پنج شنبه به نماد جدید خود را معامله تجارت با مکزیک و کانادا نادر دو حزبی پیروزی برای رئیس جمهور است که باید مفاهیم آیووا کشاورزان و تولید کنندگان.

“این بهترین توافق ما تا کنون ساخته شده” گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت به جمعیت تشویق کارگران در یک محور کارخانه در نزدیکی دیترویت. “ما در حال آوردن شغل بازگشت به امریکا, و آنها در حال آمدن سریع. آنها در حال آمدن به عقب در اینجا به میشیگان.”

روز پس از این تجمع به عنوان مردم آیووا نمایندگان شان حزبی را مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین است که انتظار می رود به ارسال غیر منتظره ای لیست طولانی از مذاکرات سنگین وزن عملیاتی را به دولت از جمله مقامات دولت کنگره رهبران و اعضای مغلوب ساختن پیشی جستن ،

کمک: Detroit Free Press, Des Moines, ثبت نام

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de