شیرها را گربه چرت زدن در جاده های آفریقای جنوبی پارک ملی بسته میان coronavirus

غرور و افتخار از شیرها از آفریقای جنوبی پارک ملی کروگر گرفتار شد چرت زدن در یک جاده خالی که در غیر این صورت بود پر از گردشگران است.

پارک رنجر ریچارد Sowry که یک “ضروری خدمات” کارمند برای اطمینان از رفاه حیوانات جامعی عکس, شنبه, سه هفته بعد از پارک حیات وحش در کشور شد shutdown با توجه به در حال انجام coronavirus بیماری همه گیر.

از جمعه آفریقای جنوبی تا به حال 2,605 فتح تایید موارد COVID-19 و 48 مرگ و میر مرتبط با این ویروس با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز داده است.

به طور معمول شیرها تنها پرسه زدن آسفالت جاده ها در شب زمانی که پارک بسته به مهمانان. اما اسحاق Phaahla یک ارتباطات و مدیر بازاریابی در پارک توضیح داد: به ایالات متحده آمریکا امروز “حیوانات باید متوجه شدم که وجود نداشته است ترافیک از مستند” گرفته شده و استفاده از تازه کشف شده فضا.

Sowry به بی بی سی گفت که او اسیر عکس در حالی که رانندگی در جاده ها و کشیده کمتر از 16 فوت دور از گربه های بزرگ برای گرفتن عکس.

Phaahla گفت که حیوانات تمایل به کمتر از ترس از وسایل نقلیه در حالی که یک “راه رفتن فرد” است که همراه با خطر است.

یک نگرانی این است که حیوانات را دریافت کنید بیش از حد عادت به خواب در جاده ها هنگامی که مستند به پایان می رسد.

این مثال دیگری از حیوانات به آرامی تطبیق با یک روال جدید به گردشگران و بازدید کنندگان جلوگیری بازدید از پارک ها و باغ وحش ها و آکواریوم ها در طول coronavirus بیماری همه گیر.

دنبال جاشوا Bote در توییتر: @joshua_bote

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>