مانند یک “همسر دوم’: انرژی باد می دهد کشاورزان آمریکایی یک محصول جدید برای فروش در دوران سخت

ابر COUNTY, Kansas — در سراسر این کشور شمال شهرستان در کانزاس توربین بادی پره به آرامی برش هوای سرد در فصل زمستان-قهوه ای زمینه. 67 توربین های بادی از نصف النهار راه مزرعه بادی دو منظوره ده ها تن از مزارع و مراتع, زیر خطوط زمین و پیچش باد در بالای آن است. این توربین که به اندازه کافی بلند است که رانندگی خود را اندازه سخت است به سنج.

تاثیر خود را در اطراف مالکان کمتر سخت برای اندازه گیری.

“من می گویند عدم وجود استرس های مالی شده است یک بازی واقعی-changer برای من گفت:” تام کانینگهام که دارای سه توربین در زمین های خود را در ابر شهرستان کاهش یافته و به سن و سال او گفت: تنها او بود “بازنشسته شد.” “توربین را (محصول) صادرات مسائل ما مواجه شده است.”

در به طور فزاینده ای مخاطره آمیز برای ملت کشاورزان و دامداران برخی از کسانی که زندگی در این کشور وزش کمربند جدید کالا برای فروش — دسترسی به آنها باد. توربین بادی اجاره به طور کلی 30-40 سال از ارائه مالکان با درآمد سالانه است که در حالی که کوچک کمک می کند تا برای نرخهای اقتصادی به ارمغان خشکسالی سیل و تعرفه و همیشه در حال نوسان قیمت محصولات کشاورزی و دامی تولید می کنند.

هر یک از مالکان که زمینه یا میزبان توربین یا که نزدیک به اندازه کافی برای دریافت یک “همسایه خوب” پرداخت می توانید کسب درآمد در جایی بین 3000 $به $7,000 سالانه برای منطقه کوچک — به اندازه دو-گاراژ ماشین — هر توربین می شود.

کانینگهام اجاره پرداخت اجازه داده اند او را به پرداخت کردن تجهیزات کشاورزی و وام های دیگر. متوسط درآمد در ابر شهرستان حدود 44,000 با توجه به 2018 سرشماری ایالات متحده.

“برخی از کشاورزان در اطراف در اینجا اشاره به این توربین به عنوان” همسر دوم خود را.’ چرا که بسیاری از اوقات مزرعه همسران باید به کار در شهر به پایان می رسد دیدار,” او گفت:.

مناطق روستایی در سراسر ایالات متحده به مدت طولانی تجربه کاهش جمعیت آهسته رشد اشتغال و بالاتر نرخ فقر از مناطق شهری با توجه به وزارت کشاورزی ایالات متحده.

همه چیز شده اند به خصوص دشوار است به تازگی. ایالات متحده مزرعه ورشکستگی افزایش نرخ 20% در سال 2019 به هشت سال ، ویسکانسین دیدم 48 فصل 12 براده یا مزرعه خانواده ورشکستگی بیش از دوره 12 ماهه منتهی به ماه سپتامبر این کشور بالاترین نرخ است. گرجستان نبراسکا و کانزاس بعدی بودند هر کدام با 37 براده. مینه سوتا, California, Texas, آیووا, پنسیلوانیا و نیویورک گرد بالای 10 متحده برای مزرعه ورشکستگی.

مداوم جنگ تجاری بین چین و ایالات متحده به طرز وحشیانه ای با قیمت پایین برای محصولات کالا و به طور فزاینده ای غیر قابل پیش بینی الگوهای آب و هوایی کمک کرده.

“مزرعه درآمد شده اند را برای یک زن و شوهر از سال” گفت: جان نیوتن اقتصاددان ارشد برای آمریکا Farm Bureau Federation.

برای برخی از پرداخت اجاره به یک مزرعه باد برای قرار دادن یک توربین به طور فزاینده ای با ارائه یک کوسن در برابر شرایط سخت اقتصاد از زندگی در مزرعه است.

در سراسر کانزاس توربین بادی اجاره پرداخت بین $15 و 20 میلیون دلار در سال با توجه به American Wind Energy Association. در سراسر کشور آن را 250 میلیون دلار.

پول مهم است. حدود 180 مایلی جنوب از نصف النهار راه الک ریور مزرعه باد. پیت Ferrell, 67, از unincorporated Butler County می گوید وزش کمک به صرفه جویی در مزرعه فقط به عنوان روغن کمک به صرفه جویی در آن را در روز پدر.

“پدر اجازه تولید نفت در اینجا. شد خشکسالی در 1950s. او گفت: “در همه صداقت این پول از نفت است که ما را از طریق” او گفت:.

به فرل برداشت تقریبا به طور مداوم در به باد کانزاس باد یکی دیگر از راه برای ایجاد یک زندگی خارج از زمین. الک ریور 100 توربین های ورزشی enormous تیغه هر 125 فوت که نشسته در بالای 260 پا برج.

از هر فاصله دور آنها ظاهر می شود به عنوان خاموش خام زمستان باد شلاق است. ایستاده به طور مستقیم در زیر خود susurrations ترکیب برای تلفن های موبایل از پرچم خوراکی در وزش نسیم تا حدی ملایم و غژغژ کردن از یک غرش بستنی ساز در این روز سرد. نزدیک هوایی پر با موتور الکتریکی مضراب زدن از پمپ روغن جک های آنها آمیخته با.

برای Ferrell, اجاره زمین برای توربین های بادی یادآور سمت شغل و شهر و شغل بسیاری از کشاورزان و دامداران همواره نیاز به دریافت کنید.

“من واقعا نمی خواهید برای زنده ماندن به عنوان یک گله دار و بدون خارج درآمد یا من من رفتن به محل کار خودم را به مرگ 15 ساعت در روز,” او گفت:.

آن را که راه را در سراسر غرب میانه گفت: Kerri Photographer, انرژی, مدیر برنامه, با, آیووا, محیط زیست شورای. “این بسیار در مورد انرژی سبز در همه, اما اقتصاد است.”

آیووا ایالتی است که تولید همه چیز از زمین است. در حال حاضر او می گوید: باد است “فقط یکی دیگر از محصول یکی دیگر از فرصت برای جذب منابع است.”

انرژی باد است ارزان و رو به رشد

عبارت “باد در مزرعه” گیج کننده است چرا که مزارع بادی به نظر نمی آید بسیار شبیه به مزارع و یا حتی سنتی نیروگاه. آنها به طور معمول شامل از بین 50 و 100 توربین های متصل با سیم به خاک سپرده شد که لینک به یک مرکزی انتقال و یک یا دو پرتاب شده کم تعمیر و نگهداری ساختمان. هر سه پره های توربین تنظیم شده است بر روی یک لوله فلزی برج. توربین های اجرا در جبران خطوط معمولا حدود نیم مایل از هم جدا به طوری که آنها نمی سرقت هر یک از دیگر باد. زیر آنها گاو چراندن یا محصولات زراعی در حال رشد است.

باد رفت و از 2.3 درصد از ایالات متحده برق مخلوط را در سال 2010 به حدود 7 درصد در سال 2019. این هم یکی از ارزان ترین راه برای تولید انرژی در حال حاضر گاهی اوقات حتی کمتر از گاز طبیعی است.

آنها همچنین به طور فزاینده بخشی از چشم انداز روستایی در بخشی به دلیل دشت بزرگ بسیار باد می وزد وجود زمین کافی و کمی به راه رودخانه از هوا است که جریان های فوق در زمینه های.

کانزاس انتظار می رود که 40 مزارع بادی تا پایان سال جاری گفت: دوروتی بارنت مدیر اجرایی آب و هوا + انرژی پروژه غیر انتفاعی انرژی پاک سازمان در هاچینسون, Kansas.

آفتابگردان دولت چهارم کشور را به بزرگترین تولید کننده انرژی بادی و در سال 2018 تولید شده بیشتر از کل برق از باد از هر دولت 36.4% با توجه به American Wind Energy Association. تمام گفته کانزاس تولید تقریبا 20 گیگاوات برق از باد در سال 2018 آخرین سال است که برای آن شماره در دسترس هستند.

در نصف النهار راه کارها آغاز شده و در سال 2007 هنگامی که جیم Franey و همسایگان خود دعوت شده بودند به یک استیک خفه شام در بانوی ما از دائمی کمک به کلیسای کاتولیک سالن به شنیدن در مورد امکان مزرعه باد در منطقه خود است. در پایان 67 68 مالکان امضا کردند.

“بسیاری از مردم نگران بودند در مورد زیبایی شناسی” گفت: Franey, 72. گفت: “من به اونا, ‘ثبت نام. چرا که اگر آن را در همسایگان خود را زمین شما آن را ببینید اما شما نمی توانید چک کنید. همچنین ممکن است یک بررسی کنید.'”

نصف النهار راه را 67 توربین در حال حاضر تولید و 201 مگاوات برق سالانه به اندازه کافی به قدرت 59,000 خانه در هر سال. نصف النهار راه است متعلق به EDP انرژیهای تجدید پذیر و آمریکای شمالی مستقر در هوستون ، شرکت توسعه سازه صاحب و عمل مزارع بادی و خورشیدی پارک در سراسر شمال امریکا است. آن را متعلق به یک شرکت EDP Renováveis است که جهان را چهارمین انرژی باد تولید.

گاهی اوقات بحث برانگیز شکل انرژی

توربین های بادی برای تولید ارزان, آلودگی, انرژی در زمانی که بیش از 30 متحده باید مجموعه اهداف نیاز به استانداردهای بین 2% (کارولینای جنوبی) و 100% (کالیفرنیا و هاوایی مین و واشنگتن) از انرژی خود را از منابع تجدید پذیر.

آنها همچنین به طور فزاینده ای مورد بحث است. برخی از مردم دوست ندارند که چگونه آنها نگاه دیگران به نظریه که باعث ایجاد سرطان و دیگر مشکلات — بیانیه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تکرار در سال گذشته در یک سخنرانی اگر چه بیش از 25 مطالعات علمی پیدا کرده اند هیچ همبستگی بین زندگی در نزدیکی یک توربین و خطرات به سلامت انسان.

در ماه نوامبر بزرگترین مطالعه تا به امروز به دنبال احساسات مردم که زندگی می کنند در عرض پنج مایل از توربین های بادی در بر داشت بالا کلی پذیرش از قدرت باد در پروژه های. بودجه وزارت انرژی و انجام شده توسط لارنس برکلی و آزمایشگاه ملی, محققان بررسی 1,705 مردم 36 درصد از آنها زندگی می کردند کمتر از نیم مایل از یک توربین و 30% زندگی می کردند که در داخل یک مایل.

حدود 57 درصد مثبت بود یا بسیار نگرش مثبت در مورد آنها 34 درصد خنثی و 8 درصد منفی و یا بسیار منفی است.

برای مردم زندگی می کردند که در عرض نیم مایل و 75 درصد یا خنثی و یا احساسات مثبت درباره وزش پروژه در حالی که 25 درصد منفی و یا بسیار منفی نگرش است.

تلاش برای جلوگیری از جدید مزارع بادی را یافت تا در چند سال گذشته با 80 پروژه توربین در Reno County, Kansas, رای توسط کمیسیون شهرستان در سال گذشته به دلیل نگرانی های صاحب خانه در مورد ارزش ملک و ممکن است اثرات بهداشتی.

اما در حالی که ایالات متحده باد کمربند شامل بسیاری از میانه یک منطقه است که به طور کلی محافظه کار قدرت باد نیست به طور کلی دیده می شود در اینجا به عنوان یا لیبرال یا محافظه کار است.

“به یاد داشته باشید 90 درصد از مزارع بادی در این کشور در ایالت” گفت: Ryan اوربن, plant manager در الک ریور مزرعه باد که در آن فارل در مرتع پرورش احشام واقع شده است. این توربین را slivers زمین در پنج رنچس که زمینه آنها نقطه. مزرعه باد متعلق به Avangrid انرژیهای تجدید پذیر مستقر در پورتلند اورگان است. این بخشی از Iberdrola, گروهی, اسپانیایی شرکت انرژی است.

برای بسیاری از آن را به سادگی در مورد حقوق مالکیت است.

“من نمی خواهم کسی انجام شده است به من گفتن آنچه که من می تواند یا نمی تواند انجام دهد با سرزمین من” گفت: جک Thimesch یک کشاورز و گله دار در کینگمن County, Kansas, که همچنین دولت جمهوری قانونگذار.

او یک توربین در 800 هکتار حق همراه که در آن او را افزایش می دهد گاو و مزارع گندم.

“برادر من رو یکی کردم و یکی از ما باید در زمین سمت راست در کنار یکدیگر,” او گفت:.

“این باعث می شود برای یک بررسی در هر سال,'” یکی که کمک می کند تا به نگه داشتن همه چیز شناور او اضافه شده است.

برخی از همسایگان خود گفت: هیچ وقتی باد شرکت برای اولین بار از طریق سایت مزرعه چیزی که او در حال حاضر می گوید که آنها پشیمانی.

“وجود ندارد یک فرد از اینجا که نمی باید اشتراکی بیشتر در زمین های خود را اگر آنها می تواند” او گفت:.

بسیاری از ایرادات او می شنود — که توربین های پر سر و صدا هستند و یا ترساندن حیوانات — بیا از افرادی که به وضوح ندارد و دست اول تجربه Thimesch گفت.

از خود توربین, او گفت:, “من می توانم شنیدن موتور زمزمه. اما من همچنین می توانید شنیدن آبیاری در حال اجرا از همسایه من در زمینه های, و, که بلندتر از من توربین.”

این که آیا آن او را اذیت و گاو او می گوید: آنها در واقع آن را دوست دارم. “هنگامی که آن را داغ کردن آنها می آیند و خط تا در سایه ای از توربین, برج,” او گفت:.

شکل گیری است به نام “گاو ساعت آفتابی” و متعدد دامداران ایالات متحده آمریکا امروز در مصاحبه شرح داده شده همان پدیده در زمین های خود را. گاو دسته در خط سایه به آرامی برروی آن بکشید از غرب به شرق به عنوان حرکت خورشید در افق است.

قدرت باد نمی کند به نفع همه

یک مسئله تمام مزارع بادی صورت است که اقتصاد یک به طور یکنواخت توزیع منابع یک واقعیت است که می تواند برای بد خون در جوامع است.

مزارع بادی تولید مالیات و یا پرداخت به دولت که در بسیاری از استان ها برای استفاده از جاده و دیگر زیرساخت های بیمارستان ها و مدارس. اما آن را متفاوت از گرفتن سالانه را بررسی کنید زمانی که همسایگان خود را انجام دهد.

مشکل با وزش مانند مشکل با روغن است که هر کس به پایان می رسد تا با یک توربین یا یک پمپ جک در اموال خود را به دلیل هر بیت از زمین مناسب برای باد یا استخراج نفت.

که می تواند ایجاد تلخی گفت: Thimesch. “آنهایی که نمی توانید یکی را نمی بینم ارزش. آنهایی که کردم اونا ببینید ارزش” او گفت:.

در برخی از مناطق مزارع بادی را آغاز کرده اند که ساخت کوچکتر پرداخت به مالکان که اصلا توربین های اشتراکی در زمین های خود را اما که در نزدیکی یک مزرعه فقط همه چیز را به مساوات.

“در میشیگان شما دیده می شود برخی از شرکت ها سعی در ارائه برخی از متوسط میزان پرداخت به عدم مشارکت ساکنان به عنوان یک راه برای کمک به ایجاد خرید” گفت: Jason قهوه ای, تحقیق و مسئول سیاست اقتصادی بخش تحقیقات بانک فدرال رزرو کانزاس سیتی است.

در نصف النهار راه توسعه دهندگان بود همین. مالکان که اصلا توربین سایت بر روی زمین های خود را اما که در فاصله معینی در حدود نیم مایل از یک, همچنین پرداخت غرامت سالانه.

“این خوب همسایه بند گفت:” میشل گراهام نصف النهار راه است مدیر عملیات.

موضوع دیگر این است که حتی بر روی زمین با یک توربین پول لزوما به فرد کشاورزی و یا دامداری زمین.

چرا که ایالات متحده بسیاری از کشاورزان و دامداران اجاره و یا اجاره حداقل برخی از زمین کار می کنند و نه از داشتن آن است. در سراسر کشور 40 درصد از تمام زمین های کشاورزی اجاره ای, با توجه به وزارت کشاورزی سرشماری کشاورزی است. در برخی از وزش غنی متحده تعداد بالاتر است.

در آیووا مثلا 55 درصد از زمین که پرورشی اجاره ای است گفت: Dave Swenson منطقه اقتصاددان در دانشگاه ایالتی آیووا در Ames, Iowa. بنابراین در حالی که توربین های ارائه خوب درآمد سالانه جریان به صاحب ملک پول نیست همیشه به کسی که در زندگی وجود دارد.

“انرژی باد مفید است به تنها یک زیر مجموعه کوچک از مالکان و نه لزوما کشاورزان” Swenson گفت.

Thimesch اما اشاره کرد که در حالی که فرد کشاورزی زمین ممکن است دریافت چک صاحبان اغلب اقامت در این منطقه است. او می بیند همسایه بازنشستگی و اجاره کردن زمین های خود را و زندگی کردن درآمد اجاره و درآمد مکمل از توربین.

“به آنها که بی بها است. برای 30 سال آینده آنها می دانند که آنها در حال رفتن به رسم درآمد و از آن خواهد شد دست بچه های خود را,” او گفت:.

باد به تنهایی نمی تواند ثابت روستایی امریکا

چه قدرت باد نمی خواهد انجام دهید این است که احیای روستایی امریکا می گویند اقتصاددانان. در حالی که پول به مالکان و رفتن به پایه های مالیاتی است که کمک به تولید محلی درآمد است که می تواند کمک به اقتصادی مقاومتی در این مناطق, آن بعید به فرآیندی گفته براون از کانزاس سیتی تغذیه می کند.

“من مطمئن هستم که قدرت باد — و یا هر یک توسعه روستایی — در حال رفتن به ایجاد یک تفاوت بزرگ” او گفت:.

مقامات دولتی تمایل دارند به توافق برسند مراقب باشید به می گویند که انرژی باد است که فقط یک قطعه از اقتصاد خود را.

“من مطمئن هستم که من می خواهم آن را به یک انقلاب اما از نظر حمایت از روستایی کانزاس, آن است که واقعا مهم توسعه” گفت: Randi Tveitaraas جک مدیر توسعه با ایالت کانزاس وزارت بازرگانی است.

وجود دارد توربین تولید و مونتاژ گیاهان در 42 متحده با توجه به American Wind Energy Association. در محل و سفر باد تکنسین های که به طور معمول دو سال مدرک و کسب بیش از $50,000 مستقیم از مدرسه را جامد شغل به مناطق روستایی با توجه به انجمن.

اما آن را نمی تواند برای دهه روستایی کاهش است. وزش نسیم تا پول به اندازه کافی برای تغییر نتایج در نظر دوام و ثبات زندگی روستایی در مکان هایی مانند داکوتای جنوبی, نبراسکا, کانزاس و گفت: Swenson از ایالت آیووا.

“آن را در کوتاه مدت اجرا شود و ما در حال رفتن به استقبال آن. اما در شرایط ثبات اقتصاد روستایی آن حتی نزدیک” او گفت:.

نگه داشتن خانواده ها در کسب و کار کشاورزی

که گفت: تحقیقات نشان می دهد که برای کشاورزان که خود و کشاورزي با توربین باد باعث می شود یک تفاوت فوق العاده ای را به برنامه های بلند مدت.

اولین آنها بیشتر احتمال دارد به یک طرح جانشینی در محل خود به ملک گفت: سارا میلز یک سیاست عمومی محقق که به نظر می رسد در استفاده از زمین و سیاست انرژی در دانشگاه میشیگان در آن آربور میشیگان. او نوشت: پایان نامه های خود در آنچه کشاورزان انجام زمانی که آنها دریافت پول از توربین های بادی.

“آنچه به من گفت این بود که درآمد تضمین شده است که می آید از میزبانی یک توربین بود قانع کننده کودکان خود را که کشاورزی نیست مانند یک کسب و کار مخاطره آمیز” او گفت:.

او تحقیقات همچنین نشان داد که کشاورزان با توربین درآمد سرمایه گذاری بیشتر در انبارهای تراکتور و دیگر عملیات کشاورزی از همسایه ها که نمی کند.

“به این معنا بود که” من می توانید وام در حال حاضر از آنجا که من می دانم که من هستم رفتن به قادر به پرداخت آن در آینده’,” او گفت:.

برای تام کانینگهام که کشاورزی بین گلاسکو و کنکوردیا کانزاس برای 40 سال نصف النهار راه مزرعه بادی درآمد ساخته شده است یک تفاوت.

قبل از توربین های بادی, همه چیز خشن بود, او به یاد می آورد. بسته به شرایط ملی و بین المللی اقتصاد در چند سال او را شکست و حتی در برخی سالها او پول ساخته شده و برای سال بیشتر از او مراقبت به فکر کردن در مورد او بر روی لبه. او تا به حال به کار در شهر به پایان می رسد دیدار و برای یک زمان بود و آنچه که او خواستار “عملکرد ورشکسته.”

“این پول نیست که افراد دیگر فکر می کنم بسیار است,” او گفت:. “اما از آن ساخته شده تفاوت زیادی به ما.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik android rat duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort penetrasyon testiistanbul duşakabinhtml nullednulled themesKamagraen iyi bayan azdırıcı hangisigeciktirici hapVan Escortinat box açılmıyorMobil Ödeme Bozdurmarekorbetgenco bahisdeneme bonusu veren sitelerBağlama büyüsüiqos fiyat