زندگی در زیر coronavirus مستند در ایتالیا: من قرنطینه نگران منتظر نتیجه تست – و امداد

رم – شهر من زندگی در دو دهه گذشته تغییر کرده است و بیشتر در چند روز گذشته از آن در طول بیش از 20 سال است که قبل آمد.

هر کس می داند که رم یک محل زیبا. این شهر همچنین دارای مواد غذایی بزرگ و بی بدیل فرهنگی ثروت. اما آنچه من دوست دارم بیشتر در مورد آن است که آن را احساس می کند مانند یک بزرگ محله دوستانه. شما به کسی که شما می دانید بوسه-بوسه. دوستانه دست بر روی شانه. یک بازو در اطراف ،

“Ciao بلو” کسی می گوید. “سازمان ملل متحد caffe? Come va?”

شهر رفت و تحت coronavirus مستند دوشنبه شب و پس از آن قوانین تنگ تر شد روز شنبه به درجه هرگز دیده می شود در اروپا در طول زمان صلح.

به زودی پس از piazzas که تکرار خنده و پارس سگ رفت و سکوت. گردشگران ناپدید شده است. موزه ها و رستوران ها و کلیساها و سایت های باستان شناسی در, مدارس, سینما, قهوه میله های زندان – تمام بسته است.

رویدادهای ورزشی لغو شد. مراسم عروسی و مجالس ترحیم ممنوع. هیچ کس نمی تواند ترک خانه های خود بدون سند امضا شده گفت: آنها می دانند که خطرات آنها مصرف بودن ، افرادی که در خیابان ها نگاه کردن و یکدیگر را در یک بستر گسترده. رم دیگر نمی رم.

برای من یک تحول شخصی آغاز شده و از چند روز قبل. هنگامی که اخبار از اولین مستند آمار من در حال حاضر در دست خود قرنطینه در ترس که ممکن است آلوده شده توسط coronavirus.

همه چیز شما نیاز به دانستن: کروناویروس در حال گسترش در آمریکا است. در اینجا همه چیز به دانستن از علائم چگونه برای محافظت از خودتان

آخرین اخبار: Coronavirus به روز رسانی: NCAA مسابقات لغو شد; NHL MLS توقف فصل MLB در خود نگه دارد; دیزنی لند برادوی رفتن تیره

که داستان آغاز شده 300 مایل به شمال در میلان:

چهار شنبه, مارس 4

من در راه برگشت به رم از میلان با قطار.

میلان ایتالیا پر جنب و جوش سرمایه اقتصادی, اما زمانی که من آنجا بودم شهر نابود شد. من خطاب به رهبران کسب و کار در مورد تاثیر وقوع بود را در اقتصاد خود است.

“این خواهد شد” مغازه دار پیترو Cerullo به من گفت. “این سخت در حال حاضر. مردم می ترسند. ما فقط نیاز به سرپا ایستادن کردن و از طریق آن دریافت کنید. دوباره در پایان ماه.”

قبلی روز, ایتالیا, وزارت بهداشت اعلام کرد که 2,263 فتح کند گرفته شد مردم در ایتالیا شده است با آلوده coronavirus افزایش نزدیک به 500 از روز قبل. در مجموع 79 مرده بودند. اکثریت قریب به اتفاق موارد آلوده بودند و یا در نزدیکی لومباردی منطقه که شامل میلان هر چند میلان خود را تا حد زیادی در امان ماند.

پنج شنبه, مارس 5

در رم من با حضور رسمی دیپلماتیک تابع. در آنجا برای اولین بار ملاقات کردم کسی – رتبه بندی رسمی با رم مبتنی بر سازمان ملل متحد سازمان غذا و کشاورزی – که حاضر به لرزش کسی دست به عنوان یک راه برای جلوگیری از عفونت است. او شنود گذاشته آرنج به جای آن هر چند پس از چند نوشیدنی های او را تکان داد تا همه دست قبل از ترک.

در اینجا حقایق: حقایق در coronavirus نیست همه ترسناک است. پس چرا تا این حد ترس ؟

رم شده بود منتطر a world-class نمایشگاه به مناسبت 500 سالگرد مرگ رنسانس استاد نقاش رافائل مجموعه ای برای باز کردن در این روز است. این امر نشان می دهد بزرگترین مجموعه از آثار او تا کنون جمع آوری شده است. اما باز به تعویق افتاد.

جمعه, مارس 6

این روز اول بود که تمام 20 از ایتالیا به مناطق حداقل چند مورد از coronavirus. وجود دارد 3,916 افراد آلوده در سراسر کشور. اما لاتزیو منطقه که شامل رم فقط به حال 54 مورد. مشکلات در میلان به نظر می رسید دور.

من تا به حال خواب مقدار قبلی چند روز و صبح که بیدار شدم با یک بیت از یک گلو درد و تب خفیف. من در زمان یک زن و شوهر از ایبوپروفن و رفت به خانه من ،

پنج شنبه, مه 7

نیکولا Zingaretti های 54 ساله رئیس جمهور از منطقه لاتزیو و رئیس جمهور این کشور دو تا از بزرگترین احزاب سیاسی گزارش شده آلوده به ویروس coronavirus. “آن را به من می آیند” Zingaretti گفت: در یک ویدیو ارسال شده به رسانه های اجتماعی. او گفت که او احساس خوب و کار از خانه.

که بعد از ظهر من تا به حال یک مصاحبه تلفنی با ماسیمو Galli, یک ایتالیا را بالا virologists. در پایان مصاحبه از او پرسیدم که آیا Zingaretti بود که بیش از حد محتاط است. “البته که نه” او گفت:. “هر کسی نشان دادن علائم باید آزمایش می شود. این جدی است.”

من گلو درد در حال توسعه به یک کمی سرفه و تب بود کمی بیش از یک درجه بالاتر از حد نرمال است. من ذکر آن را به Galli و او به راحتی به من را متقاعد به دریافت تست شده است.

پاسخ به تهمت سخنرانی:بازار غوطه فرودگاه هرج و مرج و اضطراب قانونگذاران

آزمون خود را آسان است: یک سواب داخل دهان یک تست از فشار خون و درجه حرارت. من در 10 دقیقه. توصیه پزشک: ماندن در خانه برای دو یا سه روز تا زمانی که من می تواند دریافت نتایج. انتظار سخت تر است.

من تا به حال به بحث در مورد اینکه آیا یا نه به من بگویید مادر نیوس در فلوریدا. او نزدیک به 80 و در اصل از جمهوری دومینیکن. من نگران او ممکن افتاد. اما من نیز شکایت خود را زمانی که آنها نمی به من بگویید در مورد مسائل پزشکی.

زمانی که من به او گفت که او شروع به گریه کرد که اگر من می خواهم به دریافت حکم اعدام. زمانی که من یک نوزاد در 1960s برادر بزرگتر من درگذشت, در سن سه سالگی. مادر من جمع آوری قدرت و اعلام کرد که خدا را نمی دو فرزند از او. او تصمیم گرفت از کلیسا او را به دعا برای من روز بعد.

یکشنبه, مارس 8

خیلی زود است که صبح, نخست وزیر ایتالیا جوزپه کونته صادر سخت مستند سفارشات به صورت یک نوار از شمال ایتالیا به نمایندگی از 16 میلیون نفر – بیش از یک چهارم از جمعیت کشور و نزدیک به نیمی از آن اقتصادی خروجی.

چند ساعت قبل از حکم به اثر رفت کلمه به بیرون درز کرد و هزاران نفر از مردم محلی لود کردن اتومبیل های خود را و یا سوار قطار به جنوب سر. یک زن در میلان پرداخت یک راننده تاکسی در حدود 1500 دلار رانده می شود به رم. بدون شک بسیاری از کسانی که در سمت چپ شمالی انجام coronavirus با آنها.

پس از کلیسای مادر من زد و گفت مردم, دعا برای من در فلوریدا و در جمهوری دومینیکن. صدای او را به وضوح می لرزید وقتی که او صحبت کرد اما او گفت که قلب او به او گفت من می خواهم خوب.

آن شب شورش شکست در 27 زندانهای مختلف در سراسر ایتالیا مقامات پس از متوقف حق ملاقات و تاخیر furloughs و آزادی مشروط جلسات. در آن زمان آنها به این نتیجه رسیدند 10 نفر کشته شدند و ساختمان به آتش کشیده شدند و سپاه پاسداران به گروگان گرفته شدند. این گسترده ترین زندان ناآرامی های ثبت شده در ایتالیا.

دوشنبه, مارس 9

این برای اولین بار بود بعد من ممکن است من دریافت نتایج آزمون, اما وجود دارد هیچ کلمه ای. مادر من به نام من حدود 11 صبح وقت من – 6 صبح برای او – و نفس را یک نا امید آه وقتی که من به او گفت من نمی دانم حداقل تا روز بعد.

که آن روز صبح من به مصاحبه از دفتر خانه من با “صبح” یک برنامه تلویزیونی در کانادا. میزبان شد بیشتر علاقه مند به آنچه در آن احساس می شود تحت قرنطینه از آخرین تحولات در کشور است.

اخبار آمار آن شب حدود 10 p. m. به وقت محلی زمانی که کونته نخست وزیر اعلام کرد در سراسر کشور مستند موثر صبح روز بعد. رستوران ها و قهوه میله را به نزدیک 6 بعد از ظهر به وقت محلی.

منحصر به فرد نظرسنجی:آمریکایی ها بیشتر نگران در مورد امور مالی نسبت به سلامت خود را در میان شیوع کروناویروس

اما به طور کلی قوانین مبهم: مردم اجازه داده می شود به ترک خانه های خود را در همه ؟ خواهد سوپر مارکت بود باز ؟ چگونه خواهد قوانین اجرا شود?

من وزن گزینه ها و تصمیم به ترک خانه و رفتن به 24 ساعته سوپر مارکت چند مایل دورتر برای بارگذاری بر منابع با وجود قرنطینه. وجود دارد یک خط زمانی که من وجود دارد: یک کارگر نقش یک زن لی لی; ما می تواند تنها با وارد کردن به دیگران باقی مانده است. من ماندم به دور از مردم در خط و بعد از یک ساعت من بود.

سهشنبه, مارس 10

حدود 30 دقیقه قبل از من بود برنامه ریزی برای رفتن به عقب در هوا با “صبح خود را” من به نام بیمارستان دوباره. “فقط یک دقیقه” پرستار گفت:. من می توانم شنیدن کاغذ برروی آن بکشید. “Letto لیوورنو Lupo, لوززی. Ecco” – در اینجا آن است — “لیمان. آیا شما می خواهید من برای باز کردن آن ؟ من. “شما خوب,” او گفت: پس از یک لحظه. “شما فقط باید سرد است.”

من آرام از آنجایی که من در زمان تست و می تواند با اتکا به گفتن دوستان من آرام می شود اما خبر خوب به من رسید مانند یک موج است. من شروع به گریه کرد. در آن نیمه شب در فلوریدا, اما پس از یک دقیقه من می خواستم مادر من برای دیدن این اخبار خوب به عنوان به زودی به عنوان او بیدار شد. من به او نوشت در اسپانیا: “من خوب هستم. آنها با ارسال نتایج. من فقط سرد است.”

لحظه ای بعد من تماس بگیرید از “صبح” و رفت هوا. هر کس من صحبت از نمایش – مردم من هرگز حتی به صحبت یک روز زودتر برطرف شد در اخبار از نتایج آزمون. مصاحبه رفت در فلش.

در حالی که در هوا من یک پیام متنی, اما من نمی توانستم نگاه به آن را بخوانید. آن را از مادر من. پیام من وارد شدند در 5:34 a. m. برای او, اما او بیدار در حال انتظار برای شنیدن از من. “خدا را شکر همه چیز خوب است,” او نوشت همچنین در اسپانیایی. “قلب من نیست اشتباه است. حفظ و مراقبت از خود را به خلاص شدن از شر آن سرد است. من احساس می کنم مثل یک وزن برداشته شده بود از شانه های من. صحبت می کنند و بعد از آن. من شما را دوست دارم.”

“آه مادر … به خواب” من نوشت. “من شما را دوست دارم بیش از حد.”

پنج شنبه, مارس 12

شب قبل از کونته معنادار اعلام و حتی سختگیرانه تر مستند. همه چیز خواهد بود بسته به جز فروشگاه های مواد غذایی, داروخانه ها, و, جالب, توتون و مغازه ها. پلیس آغاز خواهد شد چک کردن مدارک و اسناد از هر کسی در خیابان.

این روز شمار تلفات ناشی از این ویروس در ایتالیا رسیده چهار رقم برای اولین بار در 1,016. در مجموع عفونت بودند 12,839 و تعدادی از درمان بود 1,258.

پاسخ سوال شما: شما از ما خواسته تن از سوالات در مورد کوروناویروس. ما در حال پاسخ دادن به آنها.

این بود که اول صبح من نمی توانستم به محله نوار قهوه. من سگ برای پیاده روی ماندن نزدیک به خانه. یک زن من را دیده و گفت: سلام به سال منتظر من به فرود راه پله ای قبل از او شروع به راه خود را به طوری که برای جلوگیری از نزدیکی هر یک از دیگر. زمانی که من کردم به پایین گفتم سلام اما او نگاه دور.

پس از آن من در حال حاضر عزاداری ناپدید شدن از شهر من می دانستم که برای بیش از 20 سال است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>