‘زندگی یا مرگ تاثیر’: کتی که بهبود از COVID-19 شرکت اهدای پلاسما برای بیماران

تنها چند هفته پس از دوره نقاهت بعد از بستری شدن در بیمارستان برای درمان COVID-19 مت نی تصمیم به بازگشت به دیگران در پایدار راه است.

“اهدای پلاسما بسیار مهم” نی گفت. “اگر من می تواند کمک به کسی خارج از بیمارستان سریع تر من آن را انجام دهد.”

دوشنبه, آوریل 27 نی اهدای پلاسما با توجه به بدحال COVID-19 بیمار در بومانت.

“ما هنوز در تماس با خانواده بیمار. او بسیار سپاسگزار” مت همسر باربارا رید گفت.

همه گیر دبستان: بقای این اردوگاه آماده تگزاسی برای کمبود مواد غذایی بدترین سناریو

مت جان سالم به در یک مبارزه دشوار با COVID-19 در اواخر ماه مارس است. او برای اولین بار شروع به نمایشگاه علائم کروناویروس در مارس 22.

“من شروع به تنگی نفس. هر روز پس از آن رو شدید تر” مت گفت. او در نهایت بستری در یادبود هرمان کتی بیمارستان در تاریخ 1 آوریل سال 2020 پس از زحمت کشیده تنفس و درجه حرارت بالا است که نگه بازگشت.

“آن را به عنوان بالا به عنوان 104. بود که در خانه و نه در بیمارستان. ما جنگیدند این در خانه ما نیست و در بیمارستان به مدت 11 روز. سپس او بدتر شد و” باربارا گفت.

آن را یکی از مهمترین قلب wrenching لحظات باربارا زمانی که مت بود چرخ به بیمارستان.

“من فقط نشسته بود در پارکینگ گریه از آنجا که یادم رفت بگم من او را دوست دارم. من فکر کردم من هرگز او را دوباره” باربارا گفت.

پس از مت کوتاه بستری در بیمارستان و پیروزی بر COVID-19 او و باربارا می خواستم برای کمک به دیگران مبارزه با ویروس ویرانگر. آنها تصمیم گرفتند برای دیدن اگر آن را ممکن است برای مت به پلاسمای خون به کسی نیاز دارند.

“من فکر می کردم” من واقعا آرزو می کنم من می دانستم که کسی که من می تواند به این کمک مالی به,'” باربارا گفت. او رسیده در رسانه های اجتماعی و یک مرد جوان به نام دیوید که پدرش مبارزه با این ویروس در بومانت.

تگزاس مرگ و میر: تگزاس گزارش بیشترین مرگ و میر به علت COVID-19 در یک روز, فقط ساعت قبل از اقامت در خانه برداشته

“او به اهدای پلاسما در شب دوشنبه” باربارا گفت. “ما دعا می کنیم که این آنتی بادی در حال انجام کار خود را. بخش خوب است که بیمار است و برگزاری مداوم. حتی اگر ما هرگز به ملاقات این افراد قلب من می رود به این پسر مرد.”

مت گفت که اهدای پلاسما روند دردناک نیست.

“این هیچ دردناک تر از اهدای خون” مت گفت. “من مشکلی ندارم گیر شدن با سوزن است. آن را با یک سوزن. “

برای مت, این کمک مالی چیزی است که احساس می کند حیاتی و ضروری است.

“من احساس می کنم مثل این است که من مسئولیت” مت گفت. “من می خواهم بگویم هر کسی که می خواهد به خود را اهدا پلاسما است که این را به یک زندگی یا مرگ تاثیر است. آن را مانند یک ناراحتی جزئی به روز خود را و آن را مانند یک تفاوت برای شخص دیگری است.”

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>