‘کمتر از این دو شر’: اوباما در کنگره استدلال می کند برای ارسال آمریکایی بازگشت به کار در طول همه گیر

واشنگتن – ایندیانا جمهوری خواه در کنگره Trey Hollingsworth گفت: ارسال آمریکایی ها به کار می کنند در خطر سقوط بیمار از coronavirus است: “کمتر از این دو شر” در مقایسه با تانک اقتصاد است.

صحبت کردن در یک مصاحبه رادیویی ایستگاه WIBC, Hollingsworth اذعان کرد آنچه دانشمندان می گویند در مورد تاثیر COVID-19.

“اما قطعا دانشمندان علوم اجتماعی به ما می گوید در مورد فاجعه اقتصادی که در جریان است,” او گفت:. “تولید ناخالص داخلی ما قرار است به پایین 20 درصد به تنهایی این سه ماهه. آن است که سیاستگذاران’ تصمیم به قرار دادن در ما پسر بزرگ و دختر بچه شلوار و می گویند آن است که کمتر از این دو شر.

“این است که ما مسئولیت و به کناره گیری است که به توهین آمریکایی ها که رای دادند و ما را به دفتر.”

بیشتر: مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد ‘توقف’ در ایالات متحده کمک های مالی به سازمان بهداشت جهانی در میان بیماری همه گیر کوروناویروس

او تاکید کرد که بهترین تصمیم برای اکثریت آمریکایی ها است “به آمریکایی ها بازگشت به کار برای به دست آوردن آمریکایی ها به کسب و کار خود.”

‘ما هنوز وجود ندارد:’ Fauci سوالات مغلوب ساختن پیشی جستن جدول زمانی برای بازگشایی اقتصاد

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهاد کرده بود مه 1 به عنوان یک تاریخ ممکن است حداقل برای آغاز روند راه اندازی مجدد بخش بزرگی از اقتصاد است.

اما Dr. Anthony Fauci, دولت بالا بیماری های عفونی, متخصص, روز سه شنبه گفت که آمریکا احتمالا نمی خواهید به آماده بازگشایی اقتصاد پیشنهاد شده است که جدول زمانی.

Fauci آسوشیتدپرس گفت که ممکن است 1 تاریخ است “کمی بیش از حد خوش بینانه” برای مناطق خاصی از کشور است.

مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام اضطراری ملی در 13 مارس و دو روز بعد به مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری توصیه آمریکایی ها برای جلوگیری از تجمعات از 50 نفر برای محدود کردن گسترش ویروس. بیش از سه هفته بعد محدودیت های سخت تر, تعداد, عفونت و مرگ و میر ناشی از این بیماری افزایش یافت و بیش از 15 میلیون آمریکایی شغل خود را از دست.

بیکاری: اینها هر دولت ادعا می کند پس از coronavirus بسته اقتصاد پایین

از شنبه همه گیر ادعا کرده بیش از 25000 زندگی سراسر کشور وجود دارد و تقریبا 600,000 تایید موارد با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز داده است.

Hollingsworth را فراهم ایالات متحده آمریکا امروز با روشن شدن نظر بعد سه شنبه گفت: “این هذلولی می گویند که تنها گزینه پیش روی ما دو گوشه راه حل: هیچ اقتصاد و یا گسترده تلفات. ما می توانیم با استفاده از بهترین زیست شناسی و اقتصاد برای فعال کردن به عنوان بسیاری از اقتصاد به کار گیرند که ممکن است در حالی که ما کار برای به حداقل رساندن انتقال بيماري.”

کمک: David Jackson, USA TODAY; Samuel Stebbins, 24/7 وال استریت

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>