افسانه ای دانشگاه جنوبی تگزاس بحث مربی فریمن می میرد در 100

توماس فریمن به معروف و استاد و بحث مربی که ارتباط با دانشگاه جنوبی تگزاس میرسد هشت دهه درگذشت, شنبه در 100 فرزند خود را تایید کرد.

فریمن پیوست تسو دانشکده در سال 1949 به تدریس فلسفه. به عنوان یک روت واعظ فریمن در حال برنامه ریزی برای بازگشت به منبر در کرمل کلیسای باپتیست در Richmond, Va. پس از آن مدرسه در سال است. پس از فریمن اختصاص داده شده به دانش آموزان بحث در منطق دوره های تاریخی سیاه و سفید دانشگاه او را متقاعد به ماندن برای همیشه به عنوان بحث مربی.

تنها پس از سه ماه کار با دانش آموزان تسو را بحث تیم ملی جای کسی را گرفتن مخالفان از دانشگاه هاروارد و دانشگاه شیکاگو است.

بیش از 70 سال تصدی فریمن یک افسانه تبدیل شد در سومین بخش پردیس.

فریمن چراغ دانش آموزان در ده ها تن از بحث قهرمانی و ادعا هشت برای اولین بار از محل عناوین 45 غنائم و افتخارات بالا در 2019 HBCU ملی سخنرانی و بحث قهرمانی در نشویل دنیاست. در ماه مارس است.

در یک 2019 هوستون کرونیکل مصاحبه با روزنامه نگار بریتنی Britto فریمن به اشتراک گذاشته شده چه معنی آن را به کمک به شکل قلب و ذهن دانش آموزان خود را.

“اشتیاق با دانش آموزان که می خواهند به توسعه و برای رسیدن به, و برای تحقق بخشیدن به که من باید از این فرصت برای کمک به آنها برای رسیدن به اهداف خود و اهداف” آن چیزی است که نگه می دارد Freeman, رفتن, او گفت:.

“چیزی وجود دارد به چالش کشیدن در مورد این فرصت را به کار برای توسعه یک فرد” فریمن گفت.

فریمن ستایش موفقیت به عنوان یک دانشگاه بحث مربی بود و نادر و استثنایی است. هنگامی که از او خواسته شد در مورد رویکرد خود را به الهام بخش دانش آموزان, او گفت:, “این فقط طول می کشد عمل است.”

“هنگامی که دانش آموزان متوجه می شوند که آنها لازم نیست به هر گونه مهارت های خاص و یا شایستگی قبل از آمدن آنها آمده است و سپس زمانی که آنها در اینجا آنها توسعه مهارت های کسانی که,” فریمن گفت. “من فکر نمی کنم وجود دارد چگونه است. شما فقط یاد بگیرند که برای انجام آن است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>