افسانه ای NFL مربی دان Shula مرده در 90

به روز شده

افسانه ای NFL مربی دان Shula که موفق به کسب عناوین با هر دو دلفین میامی و بالتیمور کلت درگذشت صبح روز دوشنبه در سن 90.

میامی دلفین ها منتشر شد بیانیه ای که روز شنبه گفت: Shula “مسالمت آمیز گذشت در خانه اش” اضافه کرد: “همین Shula بود ایلخانی میامی دلفین ها برای 50 سال. او به ارمغان آورد و لبه برنده به ما حق رای دادن و قرار دادن دلفین ها و شهر میامی در ورزش های ملی ، ما عمیق ترین افکار و دعاهای رفتن به مری آن به تنهایی با فرزندان خود دیو, دانا, شارون, Anne و مایک.”

Shula که تا به حال فقط دو دست دادن فصل در 33 سال به عنوان یک سر مربی است که بیشتر برنده در NFL سابقه با یک 328-156 رکورد. او برنده مسابقات قهرمانی NFL با بالتیمور کلت در سال 1968 و برنده دو سوپر کاسه با دلفین ها از جمله کامل 1972 فصل است.

Shula و دلفین ها تکرار در سال آینده, ضرب و شتم, مینه سوتا وایکینگ ها 24-7 در سوپر باول هشتم در هوستون برنج ورزشگاه.

Shula که منجر شش تیم به سوپر باول به عنوان یک سر مربی بازنشسته بعد از سال 1995 فصل است. او به رهبری دلفین ها برگشتی در چهار نهایی شش فصل است.

Shula همچنین هفت فصل در NFL به عنوان یک دفاعی برای کلیولند بالتیمور و واشنگتن است. او القاء شد به Pro Football Hall of Fame در سال 1997.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>