LeBron James گفت: Laura Ingraham به ” خفه شو و دریبل,’ تماس های او را بیش از Drew Brees

LeBron James نمی تواند کمک کند اما توجه کنید که رادیو فردا, میزبان, Laura Ingraham, که پس از اخراج سیاسی نظرات او با گفتن او را به “خفه شو و خرده خرده پیش بردن” به مراتب بیشتر تشویق از Drew Brees’ انتقاد از تظاهرات در طول سرود ملی.

در انیمیشن های پست پنج شنبه در توییتر لس آنجلس لیکرز ستاره گفت: 46.3 میلیون پیرو است که “این درمان حق در اینجا” با اشاره به Ingraham سخنان شب قبل کمک می کند تا توضیح دهد که “چرا معترض در جریان است” در وهله اول.

ویروسی بیتون دستگیری: مردان دستگیر و پس از بازجویی بیتون PD بیش دستگیری مرد سیاه و سفید

در Ingraham را نشان می دهد چهار شنبه, او اعلام کرد که Brees “می یابد خود را در این scalding دیگ نفرت” پس از پرستاران نیواورلئان کارفرمایی گفت: در روز قبل از آن که او “هرگز موافق با کسی بی احترامی به پرچم ایالات متحده آمریکا و یا کشور ما است.” با تظاهرات roiling این کشور در پی کشته شدن یک غیر مسلح سیاه جورج فلوید توسط یک افسر پلیس Brees شده بود پرسید: اگر NFL طرفداران انتظار می تواند به دوباره دیدن تظاهرات علیه خشونت پلیس و نژادی و بی عدالتی به عنوان اولین برگزار سابق San Francisco 49ers کارفرمایی khezri زمانی که لیگ رزومه بازی.

Brees’ نظرات بلافاصله به خود جلب کرد یک واکنش از جمله از برخی از پرستاران هم تیمی و از جیمز و در روز پنج شنبه کارفرمایی صادر عذرخواهی برای ساخت “نظرات که حساس و به طور کامل از دست رفته را در مسائل مواجه هستیم در حال حاضر به عنوان یک کشور است.”

به Ingraham هر چند Brees باید “مجاز به مشاهده آنچه زانو و پرچم به معنی به او.”

“منظورم این است که او یک فرد” او گفت:. “او تا به برخی از ارزش من را تصور کنید.

“این است که فراتر از فوتبال اگر چه” Ingraham ادامه داد. “این توتالیتر انجام. این است که استالین.”

Ingraham زده تن های مختلف در اوایل سال 2018 پس از جیمز و همکار NBA standout کوین دورنت به شدت به انتقاد رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. جیمز که تا به حال به نام مغلوب ساختن پیشی جستن یک “بوم” چند ماه قبل از آن گفت که رئیس جمهور این است که “کسی که درک نمی کند مردم واقعا نمی دهد یک f – در مورد مردم است.”

عدالت برای جورج FLOYD: چگونه George فلوید مرگ الهام گرفته از تلاش برای تقویت تگزاس’ ساندرا مطلوب عمل

“شما نیاز به توانمند سازی مردم شما نیاز به تشویق مردم و این چیزی است که ایجاد یک تیم بزرگ” دورنت گفت: در آن زمان. “و من احساس می کنم تیم ما به عنوان یک کشور در حال اجرا توسط یک مربی بزرگ است.”

خواستار نظرات خود را “نادان” Ingraham گفت: در فاکس نیوز نشان می دهد “شما بازیکنان بزرگ اما هیچ کس رای برای شما.”

“میلیون ها نفر انتخاب مغلوب ساختن پیشی جستن به مربی خود,” او اضافه شده و سپس. “بنابراین تفسیر سیاسی به خود و یا به عنوان کسی که یک بار گفت: خفه شو و دریبل.”

اعتراض بیش از Ingraham را 2018 اظهارات منجر به صدور بیانیه ای که در آن او گفت: “اگر طرفدار ورزشکاران و هنرمندان می خواهید مستقل به عنوان صاحب نظران سیاسی و سپس آنها نباید تعجب زمانی که آنها به نام برای توهین به سیاستمداران است. هیچ نژادی قصد در اظهارات; نادرست و توهین آمیز به اتهام نژادپرستی شفاف تلاش برای نقصان سرگرمی و ورزشی نخبگان از موشکافی و انتقاد.”

با اشاره به ادامه تظاهرات هر چند جیمز به شدت پیشنهاد پنج شنبه که او را دیدم تعصب نژادی در Ingraham دفاع از Brees’ راست به ذهن خود صحبت می کنند.

در پاسخ به یک صدای جیر جیر که در کنار تصویری از Ingraham نظرات در مورد او و دورنت با کسانی که او ساخته شده در مورد Brees جیمز با خوشحالی گفت: “اگر شما هنوز هم نفهمیدم که چرا اعتراض می گذرد. به همین دلیل ما اقدام به عنوان ما است چرا که ما به سادگی F-N خسته از این درمان حق در اینجا! می تواند ما را در شکستن آن را برای شما ساده تر از این حق در اینجا???? و به مردم من نگران نباشید من متوقف نخواهد شد تا زمانی که من دیدن تغییر دهید!!!”

دیگر بازیکنان NFL بودند حتی واضح تر پنج شنبه در انتقاد خود را از Ingraham. Tampa Bay Buccaneers گیرنده گسترده مایک ایوانز توییتی “مردم مانند او هستند [expletive] نفرت انگیز است.”

“وای… پس برون و KD نیاز به خاموش کردن و دریبل… اما DREW BREES (مرد سفید) می توانید نظرات ایم” لس آنجلس شارژر گیرنده گسترده Keenan آلن. او افزود: “نژاد پرستی!!!”

New York Jets ایمنی جمال آدامز فکر با صدای بلند “چگونه او هنوز هم یک کار؟”

“این است واقعیت ما زنده ایم” در حال اجرا پشت آلوین Kamara یک تیمی از Brees در پرستاران. “این در مورد سنجاق سیاه در برابر سفید اما بیشتر از آن در مورد این روایت که ایجاد شده است زمانی که یک فرد صحبت می کند و هنگامی که یک فرد سفید صحبت می کند. توجه. این است که چرا ما اعتراض! این است که چرا ما را به زانو! به شنیده می شود. چیزی بیشتر.”

همچنین شرکت در روز شنبه شد ورزشکاران در رشته های مختلف ورزشی از جمله لیگ اصلی بیس بال کوزه مارکوس بود و Taijuan واکر. ستاره تنیس نائومی اوزاکا مشترک مطرح تصویر از Ingraham از جمهوری 2016 کنوانسیون ملی.

در سال 2018 پس از Ingraham chided او و دورنت جیمز گفت که او را با تمسخر “به من اجازه می دانم که همه چیز من شده است گفت: درست است برای او که در این نوع واکنش است.”

“اما ما قطعا نمی خفه شو و دریبل,” او اضافه شده است. “من قطعا این کار را نکنید. منظورم بیش از حد به جامعه منظورم بیش از حد به جوانان منظورم بیش از حد برای بسیاری از بچه ها که احساس می کنند مانند آنها لازم نیست که یک راه خروج آنها نیاز به کسی برای کمک به آنها را از وضعیت آنها هستیم.”

جیمز در نهایت قرار Ingraham نظر برای استفاده به عنوان یک پی اس سری “خفه شو و دریبل” که او به عنوان یک تهیه کننده اجرایی. سه قسمت مجموعه مستند تبلیغ خود را به عنوان ارائه “قدرتمند نگاه از درون در حال تغییر نقش ورزشکاران در ما مملو فرهنگی و سیاسی در محیط زیست از طریق لنز از NBA است.”

قبل از شلیک در Ingraham, James استفاده از پلت فرم آنلاین چهارشنبه را به تزئین کارفرمایی به وظیفه conflating اعتراضات نژادی و بی عدالتی با “بی احترامی به پرچم.”

“آیا هنوز هم تعجب آور در این نقطه است. مطمئن نیست!” جیمز نوشت: چند ساعت قبل از Ingraham نمایش پخش می شود. “شما به معنای واقعی کلمه هنوز هم نمی فهمم چرا Kap بود زانو بر روی یک زانو?? اتحاد مطلق هیچ ربطی به بی احترامی و سربازان ما (مردان و زنان) که در حفظ سرزمین ما رایگان است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>