یادگیری به کد از کارشناسان صنعت به صورت زیر 40 دلار با این آموزش

در این روز و سن وجود دارد چند مهارت بیشتر آرزو از برنامه نویسی. آیا شما به دنبال برای شکستن به صنعت در یک شرکت با تکنولوژی بالا و یا شما می خواهید برای بهبود وب سایت برای کسب و کار کوچک دانستن چگونه به کد کارآمد است کاملا ارزشمند مجموعه ای از مهارت های.

از آنجا که شما در حال حاضر در خانه گیر کرده با توجه به اجتماعی فاصله در حال حاضر زمان بسیار خوبی برای یادگیری با کمک یکی از بسیاری از دوره های آموزش عالی آنلاین. ما مورد علاقه ؟ 2020 حق بیمه یادگیری کد گواهینامه بسته نرم افزاری که شامل 10 دوره آموزشی متمرکز در معرفی شما به انواع زبان های برنامه نویسی و پروژه های توسعه است.

در اینجا یک شکست تمام دوره در این بسته نرم افزاری:

1. کامل Full-Stack جاوا اسکریپت دوره: یادگیری کامل-پشته جاوا اسکریپت توسعه از طریق مبتدی برنامه نویسی پروژه با استفاده از ReactJS, LoopbackJS Redux و مواد-UI.

2. کامل 2020 توسعه دهنده وب پروژه Bootcamp: ساخت یک نمونه کارها از 15 وب سایت های حرفه ای, بازی و نرم افزار موبایل.

3. ساخت پاسخگو دنیای واقعی وب سایت با HTML5 و CSS3: یادگیری معاصر طراحی وب سایت تاکتیک توسط پروژه های ساختمانی در کنار آموزش تصویری.

4. یادگیری فلوتر & Dart: تکمیل برنامه توسعه پروژه های: شروع ساخت نرم افزار در فلوتر گوگل کراس پلت فرم چارچوب و یادگیری به کد با آن Dart زبان برنامه.

5. داده کاوی با پایتون – واقعی-زندگی علوم اطلاعات تمرین: یاد بگیرند که برای ایجاد ارزیابی و استفاده از اطلاعات مدل ها برای پیش بینی با پایتون و نرم افزار Adobe جرقه.

6. مبتدیان R Programming: Data علم و یادگیری ماشین: استفاده از اطلاعات به نفع خود را با آموزش به کد در زبان برنامه نویسی R در RStudio.

7. Python, برنامه نویسی, CS, الگوریتم & Data Structures: درک مبانی زبان های برنامه نویسی و یاد بگیرند که چگونه به ساخت الگوریتم ها و ساختار داده ها.

8. Django 2 & Python: نهایی توسعه وب Bootcamp: صرفه جویی در وقت با پایتون با یادگیری چگونه به بهترین استفاده از محبوب منبع باز چارچوب وب.

9. جاوا اسکریپت مبتدی Bootcamp: یاد بگیرند که چگونه به ایجاد و راه اندازی تعاملی صفحات وب با جاوا اسکریپت.

10. عمیق, یادگیری, کلاس آموزش: طبقه بندی تصاویر با Keras: گسترش درک خود را از یادگیری ماشین و شیرجه رفتن به ایجاد یک تصویر طبقه بندی مدل از ابتدا.

مدرسان به آنچه که واقعا قرار دادن این آموزش بسته نرم افزاری بالاتر از رقبا است. به شما خواهد آموخت که چگونه برای ساخت وب سایت با HTML5 و CSS3 از جوناس Schmedtmann خود آموخته طراح و توسعه دهنده است که پرداخت می شود راه خود را از طریق مدرک کارشناسی ارشد توسط طراحی وب سایت. همچنین شما می خواهد یاد بگیرند که چگونه به راه اندازی اولین برنامه با استفاده از بال بال زدن از John Bura که برنامه نویسی شده است بازی از سال 1997 و به تازگی به فروش می رسد خود را توسعه استودیو به Nickelodeon است. با مدرسان مانند این به شما خواهد شد یادگیری شایع ترین تا به روز دانش برای یک مبتدی به دنبال شکستن به صنعت.

وجود دارد هیچ دلیلی برای اعتماد فقط به نظر ما. این آموزش بسته نرم افزاری است که بیش از 31K دانش آموزان ثبت نام شده در حال حاضر دارای رتبه 4.5/5 ستاره.

و بهترین قسمت این است شما می توانید شروع به یادگیری در تقاضا مهارت های برنامه نویسی فقط برای $39. نه بیش از حد نخ نما, سوگند ملایمی?

Hearst Newspapers شرکت های مختلف در برنامه های بازاریابی وابسته که بدان معنی است که ما ممکن است کمیسیون پرداخت می شود در سرمقاله انتخاب محصولات خریداری شده را از طریق لینک های ما به سایت های خرده فروش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>