یاد بگیرند که عملا همه شما نیاز به دانستن در مورد کسب و کار در 150 ساعت با این آموزش

درآمد یک مدرک MBA گزینه خوبی برای بسیاری از دلایل. این می تواند کمک به شما در بالا رفتن از نردبان شغلی در شرکت فعلی شما توانمند سازی شما برای راه اندازی کسب و کار خود و حتی افزایش حقوق و دستمزد خود را. متاسفانه برای بسیاری از شهریه به تنهایی برای بالا برنامه های MBA است که فقط بیش از حد به معده است. در واقع بالا 20 برنامه های MBA تمام وقت در ایالات متحده همه هزینه بیش از $100K برای حضور در. برای بسیاری از آمریکایی ها این تعداد به سادگی امکان پذیر نیست. در واقع عمده فروشي.

اگر شما نمی توانید استطاعت به حضور در یک کسب و کار برنامه در حال حاضر, آن را خوب است. شما هنوز هم می تواند مقابله با متخصص-led آموزش مانند Ultimate All-دسترسی به نرم افزاری کسب و کار. این بسته نرم افزاری شامل 12 منحصر به فرد دوره های پوشش طیف گسترده ای از موضوعات مانند شروع یک شرکت تفویض وظایف ایجاد انگیزه در کارکنان, زبان عمومی و خیلی بیشتر. در پایان به شما احساس اعتماد به نفس کافی در کسب و کار خود و مهارت های به kickstart یک شرکت خود را – و یا حداقل رشد خود را در زمان ،

این آموزش بسته نرم افزاری شروع می شود با یکی از محبوب ترین دوره های: کل MBA در 1 دوره. با هفت ساعت از محتوای شما به سرعت شیرجه رفتن به همه چیز وجود دارد که در مورد کسب و کار از به دست آوردن مشتریان و افزایش سرمایه به تجزیه و تحلیل مالی و مدیریت جریان نقدی. با بیش از 361K دانش آموزان ثبت نام شده در این دوره است که دارای عظیم 4.4 از 5 ستاره.

در میان دوره های طراحی شده برای تقویت کسب و کار خود و فراست است چالش 30 روز: افزایش بهره وری خود را و شادی ، این سه نفر-ساعت آموزش با تمرکز بر تمرین های خاص شما می توانید تمرین برای تبدیل شدن به یک شادتر پربارتر نسخه از خود را. شما به دست آوردن بینش از برخی از موفق ترین افراد در جهان, کشف چگونه به تغییر ادراک خود را از همه چیز و حتی ایجاد یک نقشه راه برای خود به منظور ماندن در مسیر.

میخواستم بدونم که برنده جایزه MBA استاد است که راهنمای شما در سفر خود را? اجازه می دهد ما به معرفی کریس هارون: استاد سرمایه داری و نویسنده که گرفته می شود کسب و کار در جهان توسط طوفان. به عنوان یک فارغ التحصیل MBA از دانشگاه کلمبیا او راه اندازی یک حرفه ای در گلدمن ساکس بعد از تاسیس خود را بسیار خود آموزش و پرورش, شرکت. داشتن تدریس بیش از 848K دانش آموزان در Udemy, هارون یکی از بالاترین-رتبه مدرسان بنابراین شما می توانید احساس اعتماد به نفس در یادگیری بیشتر قابل اجرا زمان و اطلاعات ضروری در خارج وجود دارد.

نهایی همه-دسترسی به نرم افزاری کسب و کار به طور معمول قیمت برای $2,388 اما برای یک مدت زمان محدود شما می توانید نمره آن را برای تنها $34.99.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>