یاد بگیرند که چگونه به ساقه چشم نواز و حرفه ای-کیفیت ویدئوها تنها با گوشی های هوشمند خود را

ایجاد ستارگان ویدئوها و فریبنده فیلم طول می کشد خیلی بیشتر از فقط راه اندازی یک دوربین است. وجود روشنایی در نظر گرفتن لباس را بدوزید و اسکریپت ها را به نوشتن و این همه قبل از اینکه شما حتی می رسند در مجموعه.

این که آیا شما می خواهید برای ایجاد تعامل با محتوای ویدئویی برای رسانه های اجتماعی خود را دنبال و یا شما امیدوار به kickstart یک حرفه ای در صنعت فیلم این فیلم و فیلمبرداری تسلط بسته نرم افزاری است که یک محل عالی برای شروع است. این آموزش شامل سه منحصر به فرد دوره های آموزشی با هدف کمک به شما در یادگیری همه چیز شما نیاز به دانستن در مورد تیراندازی حرفه ای-کیفیت فیلم ها.

اولین دوره تولید فیلم Bootcampخواهد شد به شما آموزش چگونه برای ایجاد حرفه ای به دنبال ویدئوها با تجهیزات شما در حال حاضر – این که آیا آن را یک فانتزی راه اندازی و یا فقط یک دوربین گوشی های هوشمند. این دوره را پوشش می دهد همه چیز را از مفهوم و تولید به ویرایش و توزیع. شما کشف خواهید کرد که چگونه برای بهینه سازی روشنایی بهبود های صوتی و خیلی بیشتر.

فیلمبرداری کلاس استاد: شروع به تیراندازی بهتر ویدئو در حال حاضر دومین دوره شامل در بسته نرم افزاری است مربا بسته بندی شده با راهنمایی و ترفندها برای شلیک بهتر ویدئو و حتی kickstart یک حرفه ای در دنیای فیلمبرداری. شما کشف سبک های مختلف از فیلم یاد بگیرند که تجهیزات است که ارزش سرمایه گذاری و کشف چگونه شما باید حرکت بخش های مختلف در مجموعه.

سوم و نهایی دوره فیلمسازی: نوشتن مستقیم و توزیع خود را از ویژگی های فیلم است که با هدف کمک به شما یاد بگیرند که چگونه به نوشتن مستقیم و توزیع اولین فیلم خود را. این گام به گام راهنمای شما راه رفتن را از طریق تمام مراحل. شما شروع با فیلمنامه و بالا بردن وجوه و سپس شیرجه رفتن به مصاحبه بازیگران, نهایی یک محل با استفاده از زاویه دوربین و کل خیلی بیشتر.

این آموزش بسته نرم افزاری به طور معمول قیمت برای $597 اما برای یک مدت زمان محدود شما می توانید نمره آن را برای تنها $29 — که 95 ٪ خاموش!

Hearst Newspapers شرکت های مختلف در برنامه های بازاریابی وابسته که بدان معنی است که ما ممکن است کمیسیون پرداخت می شود در سرمقاله انتخاب محصولات خریداری شده را از طریق لینک های ما به سایت های خرده فروش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>