یاد بگیرند که چگونه برای تولید موسیقی در خانه با این آموزش بسته نرم افزاری

اگر شما تا کنون در نظر گرفته ساخت موسیقی خود را و سپس شما احتمالا شنیده Ableton زنده است. اگر اجازه دهید من به شما مختصر و مفید: Ableton زنده است یک ایستگاه کاری دیجیتال صوتی مورد اعتماد مشهور جهان با هنرمندان مانند Diplo, Skrillex و Flume. با آن شما می توانید آهنگسازی رکورد میکس و استاد موسیقی و همچنین استفاده از آن به عنوان یک ابزار برای اجرای زنده.

متاسفانه این برنامه بسیار پیچیده و اگر شما نمی دانید که آنچه شما انجام, شما به احتمال زیاد تا پایان گیر و نا امید. خوشبختانه وجود دارد تن از دوره های آنلاین است که می تواند کمک به شما را بیشتر از Ableton زنده از آسایش خود را از نیمکت. The Complete Ableton Live 10 موسیقی تولید بسته نرم افزاری است که امکانات 16.5 ساعت آموزش در همه قابل فهم, ناشران, یو پی اس و فراز زندگی از زندگی یکی از مورد علاقه های ما – و آن را در سطح انبوه با تخفیف در حال حاضر.

دوره های آموزشی در این بسته نرم افزاری ساخت بر یک دیگر شروع با مطلق اصول اولیه قبل از پرداختن به تکنیک های پیشرفته تر. شما آغاز خواهد شد و این آموزش برای اولین بار در یادگیری چگونه به حرکت به رابط و ضبط اساسی صوتی. در پایان سومین دوره, شما می دانید که چگونه برای ایجاد منحصر به فرد ضربان طبل و ویرایش فایل های صوتی موثر است. این هنوز هم پایه آموخته بنابراین شما ادامه خواهد داد برای ساخت پایه خود را تا زمانی که شما استاد چند اثر DJ ابزار و ایجاد برای تلفن های موبایل از ابتدا.

تمام شش دوره های موجود در بسته نرم افزاری تدریس توسط Jason Allen خبره Ableton مربی که آموخته بیش از 150K دانش آموزان به دست آورده و رتبه بندی متوسط از 4.5/5 ستاره. آلن (Ph. D.) در ترکیب موسیقی دو کارشناسی ارشد در ترکیب موسیقی و موسیقی الکترونیک و مدرک لیسانس خود را در گیتار عملکرد. به علاوه او برگزار شد از نقش های مختلف در زندگی حرفه ای خود را از جمله آهنگساز و تهیه کننده و ترانه سرا, مهندس طراح صدا, دی جی, ریمیکس, هنرمند چند رسانه ای هنرمند, بازیگر, مخترع و کارآفرین است. مرسی. با چنین طیف گسترده ای از تخصص آلن قطعا قادر به ارائه بهترین مشاوره از هر زاویه شما می توانید از فکر می کنم.

شما می توانید شروع به تولید موسیقی خود را با استفاده از Ableton Live 10 فقط برای $29.99 — 97 ٪ تخفیف لیست قیمت $1,194!

Hearst Newspapers شرکت های مختلف در برنامه های بازاریابی وابسته که بدان معنی است که ما ممکن است کمیسیون پرداخت می شود در سرمقاله انتخاب محصولات خریداری شده را از طریق لینک های ما به سایت های خرده فروش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>