یاد بگیرید چگونه به پول بدون ترک نیمکت خود را با این مترجم آزاد آموزش

به عنوان 2019 ماهر مترجمان آزاد شد و درآمد بیشتر در هر ساعت بیش از 70% خاموش کارگران در ایالات متحده آن است که جای تعجب نیست که بیشتر آمریکایی ها در حال ترک خانه های خود و نه به پنج شغل برای انعطاف پذیری کار آزاد. در واقع با 2027 آن پیش بینی شده است که 50.9 درصد از نیروی کار را در فرفره کار بخش. و بود که تعداد پیش بینی شده بود قبل از coronavirus حتی وجود داشته است.

آیا شما خسته از خود را سفت و سخت کار شرکت های بزرگ و یا به دنبال انتخاب کنید تا یک طرف فشار مستقل فرصت هستند گزینه خوبی است. اگر شما هیچ ایده که در آن برای شروع و سپس ما توصیه چک کردن این Kickstart خود را مستقل و حرفه ای درس بسته نرم افزاری.

عصر دیجیتال birthed تن از فرصت های جانبی-hustling و فرفره کار می کنند. و این هشت دوره آموزشی بسته نرم افزاری را به شما نشان می دهد اعماق آن گسترده فرصت – از نوشتن و ویرایش برای فروش و بازاریابی. شما یک دوره سقوط در راه اندازی خود را کسب و کار مستقل, کشف چگونه به بازار خود را در Upwork و نمره بیشتر مشاغل و حتی دنبال یک ادم راهنمای شروع به نوشتن.

در اینجا یک دزدکی حرکت کردن زیرچشمی نگاه کردن از تمام هشت دوره های موجود در بسته نرم افزاری:

  • Kickstart یک ویرایشگر مستقل & بازخوان حرفه ای در Upwork: شروع به ساخت آنلاین ویرایش و غلط گیری حرفه ای با Upwork. به شما خواهد آموخت که چگونه برای جذب مشتریان برنده قرارداد و به دست آوردن رتبه های بالا به سرعت.
  • Fiverr: شروع سودآور Fiverr کسب و کار مستقل امروز: شناسایی مهارت های شما می خواهید به فروش در Fiverr ایجاد کنسرتهایی که مطابقت منافع خود و رشد پایه مشتری خود را.
  • مستقل موفقیت برای هنرمندان: سریع و آسان راهنمای: ساخت بصری خود را نمونه کارها اعتبار و تجربه و درآمد با این بهترین شیوه است.
  • کامل نوشتن آزاد دوره: به دنبال گام به گام نقشه راه برای تبدیل شدن به یک نویسنده مستقل است. به شما خواهد آموخت که برای ساخت نمونه کارها خود را و پیشه وری موثر زمین و شناسایی سود سوله.
  • مستقل Kickstart: شروع یک کسب و کار موفق شما را دوست دارم: آموزش مبانی شروع کسب و کار مستقل از ساختمان وب سایت خود را به تعریف اهداف خود را.
  • فروش و بازاریابی برای مترجمان آزاد: رشد پایه مشتری خود را با یادگیری چگونه به بازار خود را به عنوان یک مترجم آزاد به کارفرمایان بالقوه.
  • مستقل ثروت کیت: شروع مستقل: پیاده سازی استراتژی های بازاریابی اینترنتی به امن مشتریان به دست آوردن درآمد انفعالی دارایی و یاد بگیرند که چگونه برای جلوگیری از محدود کردن خود را به موفقیت مالی.
  • چگونه برای برنده شدن در شغل مستقل در UpWork: یاد بگیرند که چگونه به ایستادگی کردن از رقابت و برنده شدن بیشتر مشاغل در UpWork.

به طور معمول این آموزش به شما هزینه سنگین قیمت $1,592 اما شما می توانید آن را امروز فقط برای $29.99 (98%).

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>