یاد بگیرند که چگونه به رشد حضور خود را در Instagram از کارشناسان که آن را انجام داده ایم

تصور غلط رایج است که به درایو درآمد در رسانه های اجتماعی شما نیاز به میلیون ها نفر از پیروان. اما چه می شود اگر من به شما گفت که به زودی به 10 میلیارد دلار بازاریابی رسانه های اجتماعی صنعت عمدتا شامل نانو و میکرو-اثرگذارندهها?

چه میکرو تاثیر گذار? خوشحالم که از شما خواسته است. این نوع از تاثیرگذاران معمولا به عنوان عادی و روزمره مردم است که می تواند اصیل بحث در مورد محصولات و مارک های. آره روزمره مردم معنی آن را با هر نقطه از 100 پیروان به 100 ، 000 پیروان.

در حال حاضر که شما را در درک چگونه در رسیدن شما تاثیر گذار رویاهای آن زمان برای شروع است. آیا شما به دنبال به رشد کسب و کار خود و صفحه و یا یک حساب شخصی و سپس شما نیاز به چک کردن 2020 نهایی Instagram تاثیر گذار و بازاریابی بسته نرم افزاری.

این آموزش بسته نرم افزاری متشکل از شش دوره های شکسته 186 درس به طور خاص با هدف آموزش به شما چگونه به بهترین استفاده را از حضور خود را آنلاین. از طریق 16 ساعت از محتوای شما خواهد آموخت که همه چیز را از چگونه به رشد خود را پیرو شمارش چگونه شروع به تولید درآمد.

اجازه دهید بحث در مورد چهار مدرسان که تدریس این دوره هستند زیرا آنچه که واقعا این آموزش ارزشمند است. شما خواهد آموخت که از بنجامین ویلسون یک کارآفرین که ایجاد کرده نوآورانه استراتژی های بازاریابی در سراسر انواع سیستم عامل (و است که بیش از 31k Instagram پیروان خود را). پس از آن وجود دارد علی میرزا بازاریابی اجتماعی حرفه ای است که رانندگی تاثیر در صنعت برای بیش از یک دهه. به علاوه وجود دارد Ryan Kucey های تاثیر گذار در بازاریابی مالک آژانس و همچنین برایان Guerra, بنیانگذار برعکس رسانه ها. با هم آنها را آموخت و بیش از 620K دانش آموزان هستند و به طور متوسط دارای امتیاز 4.3/5 ستاره. با مدرسان مانند آنها را به شما خواهد شد در راه خود را به موفقیت موثر در Instagram در هیچ زمان.

به طور معمول, این آموزش بسته نرم افزاری هزینه $1,194 اما شما می توانید آن را امروز و شروع به رشد حضور خود را در Instagram برای تنها $34.98.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>