یاد بگیرند که چگونه به منظور جلب از مارول و دریم تصویرگران

اجتماعی فاصله خراب است تعدادی از فعالیت های تابستانی, اما نقاشی باقی مانده قرنطینه پسند فعالیت است که برطرف استرس بودن cooped در داخل خانه. به علاوه ایجاد هنر است و ثابت شده است به کاهش اضطراب و بلند کردن خلق و خو. این اساسا یک برنده.

اگر یادگیری را به منظور جلب شده است و خود را به فهرست کارهای به مراتب بیش از حد طولانی در حال حاضر زمان را انتخاب کنید تا مداد و آن را اتفاق می افتد. مداد پادشاهان شخصیت نهایی نقشه کشی و طراحی دوره بسته نرم افزاری است که راه مناسب برای یادگیری تصویرسازی به عنوان تابستان تساوی به پایان رسید. با 11 دوره و 13 ساعت از محتوای شما خواهد آموخت که چگونه به منظور جلب از تصویرگران حرفه ای که مشغول به کار با استودیو مارول و دریم, در میان دیگران. مداد پادشاهان آماده برای به اشتراک گذاشتن آنچه که آنها می دانند که با آموزش فهم و outs از طراحی شخصیت.

دوره های پوشش همه چیز را از حرکت و شکل نقشه کشی به آناتومی با چند دورههای تخصصی کاوش در شخصیت خاص طرح است. همیشه می خواستم به قلم پایین علمی اکسپلورر یا غرب وحشی یاغی? مداد پادشاهان مربیان کمک خواهد کرد که شما را برای ساخت این کرات و به شما ابزار برای ساخت هر آنچه که در دنیای خیالی شما ایجاد.

و بهترین بخش این است که شما باید در طول عمر دسترسی به همه مطالب. این بدان معناست که شما می توانید به عنوان به آرامی یا به سرعت به عنوان شما می خواهم را روز یا هفته در زمانی که شما نیاز به (با هیچ واکنش) و تکمیل آن در یک سرعت است که در واقع با این نسخهها کار برای سبک یادگیری خود را.

به عنوان بخشی از مداد پادشاهان جامعه شما در نهایت می تواند تنفس زندگی را به انیمیشن خود را می پروراند. یادگیری چگونه به منظور جلب یک چیز بی ارزش شادی اما $34.99 (به طور منظم $180) است که قطعا یک سرقت به یادگیری از استاد هنرمندان در مداد پادشاهان.

Hearst Newspapers شرکت های مختلف در برنامه های بازاریابی وابسته که بدان معنی است که ما ممکن است کمیسیون پرداخت می شود در سرمقاله انتخاب محصولات خریداری شده را از طریق لینک های ما به سایت های خرده فروش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>