یاد بگیرند که چگونه به تحریک و تشجیع خود را با شخصیت های این کارشناس به رهبری کلاس

اگر شما علاقه مند در تبدیل شدن به یک انیماتور شما در حال رفتن به نیاز به بیش از فقط یک قلم و برخی از کاغذ. بر خلاف دیگر اشکال هنر انیمیشن شامل انواع high-tech برنامه های است که می تواند دشوار است به حرکت بدون آموزش مناسب.

خوشبختانه ما رو تنها چیزی که به شما کمک کند شروع کنید: راهنمای کامل مبتدی به انیمیشن بسته نرم افزاری. هنگامی که شما ثبت نام برای این دوره شما دریافت می کنید دسترسی به بیش از 17 ساعت آموزشی طراحی شده برای کمک به شما در گذشته شیب منحنی یادگیری و کلید کارشناسی ارشد برنامه هایی مانند Adobe After Effects, Illustrator, فتوشاپ و نرم افزار پریمایر.

فراتر از یادگیری چگونه به حرکت این پیچیده برنامه به شما خواهد آموخت که چگونه برای تبدیل چشم انداز خود را به واقعیت است. شما خواهید آموخت که چگونه برای ایجاد شخصیت های پیچیده خود را با توجه به شخصیت حرکت خواهد کرد که داستان های خود را همراه. از طریق این, شما شیرجه رفتن به نظریه شخصیت روانشناسی و شروع به برقراری ارتباط احساسات از طریق طرح های خود را. شما حتی کشف چگونه برای ایجاد پس زمینه برای انیمیشن خود را به واقعا آورد و داستان خود را به زندگی است.

در یک دوره شما حتی باز کردن یک راز تکنیک پیشرفته استفاده شده توسط حرفه ای در Nickelodeon و دیزنی است که اجازه می دهد تا شما را به حرکت شخصیت خود را تنها با کلیک کردن و کشیدن. نه تنها این شما صرفه جویی در وقت و انرژی اما با تسلط بر تقلب شخصیت های, تکنیک, شما به احتمال زیاد به تحت تاثیر قرار دادن کارفرمایان در کار بعدی خود را ،

دوره های آموزشی خود را به رهبری 2D انیمیشن 101 گروهی از با استعداد انیماتورهای که هدف این است که برای تجهیز آینده انیماتورها با تکنیک های لازم و راهنمایی برای کمک به آنها موفق شوند. آنها در حال حاضر به تدریس بیش از 54000 دانش آموزان است. آماده برای پیوستن به صفوف?

این که آیا شما یک مبتدی در کل یا در اب شلپ شلپ کردن در برنامه های ادوبی در زمان خود این آموزش می تواند کمک به شما می تواند تبدیل به یک حرفه ای انیماتور فقط برای $24.99 — 95% آن معمول قیمت $549.92.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>