یادگیری بسیار مهم در زندگی واقعی مفاهیم کسب و کار از یک برنده جایزه MBA استاد

گرفتن MBA این است که یک فرصت بزرگ را به سنگ تیز کردن حرفه ای خود را کسب و کار گرا مهارت. بسیاری از برنامه های برتر بیش از 100.000 دلار هزینه در شهریه به تنهایی. در بالای این برچسب قیمت سنگین بسیاری از برنامه های تمرکز به طور کامل در مفاهیم نظری به عنوان مخالف به دنیای واقعی کسب و کار مشکلات.

خوشبختانه در سال 2020 وجود دارد راه های دیگر برای تقویت کسب و کار خود و دانش است که نیازی به تخلیه حساب بانکی خود را. برای مثال این هارون آموزش و پرورش سرمایه گذاری مدرک MBA برنامه.

بر خلاف سنتی برنامه های MBA این برنامه با تمرکز بر زندگی واقعی و عملی آموخته. با بیش از 400 ساعت از خود گام مطالب به شما خواهد آموخت که همه چیز را از چگونه به شبکه و مدیریت امور مالی خود را چگونه برای تبدیل شدن به یک مدیر عامل و نوشتن کسب و کار حرفه ای اسناد. به علاوه هنگامی که شما در تکمیل این برنامه شما دریافت مدرک MBA از هارون آموزش و پرورش سرمایه گذاری است که شما می توانید نشان می دهد خود را در رزومه یا مشخصات لینک.

چه چیزی باعث این برنامه آنلاین ایستادگی کردن در میان دیگران آن را دوست دارم این واقعیت است که شما خواهد شد یادگیری از کریس هارون خود را. هارون برنده جایزه MBA, استاد, سرمایه داری و نویسنده – به عنوان به خوبی به عنوان یک 4.4/5-ستاره رتبه مربی. او تدریس بیش از 1M دانش آموزان در حرفه خود و دوره های خود شده اند برفلد در Business Insider, NBC, Inc فوربس سی ان ان و کارآفرین است.

می خواهید به یادگیری کمی بیشتر در مورد این برنامه ؟ اتمام این ویدئو جزئیات دقیقا چه انتظار هنگامی که شما ثبت نام:

آماده برای گام بعدی در زندگی حرفه ای خود را? به عنوان دانشجو Akhil Draksharapu آن “ثبت نام در هارون آموزش و پرورش سرمایه گذاری مدرک MBA برنامه بهترین سرمایه گذاری شما می توانید در خودتان بود آن را به صورت حرفه ای و یا کسب و کار،”

شما می توانید استاد مهم ترین در جهان واقعی مفاهیم کسب و کار در زمان خود را برای تنها $399 با طول عمر دسترسی به هارون را مدرک MBA برنامه. که 20% آن معمول قیمت $499.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>