‘تکیه برج دالاس’ جرقه memes, دستاوردهای پشتیبانی در میان تنبل تخریب

“تکیه برج دالاس” جلب تماشاگران حاضر و فرد در روز شنبه به ظاهر ناچیز توپ مخرب به نظر می رسد برای مبارزه به آسیب و حتی خارج از ساختار.

ساختمان برای اولین بار آن را به دست آورد در حال حاضر گسترده moniker پس از یک شکست خورده تخریب تلاش در فوریه. 16 و بلافاصله شروع به ساخت عناوین. تکیه 11-طبقه ساختمان است که در حال حاضر محبوب پس زمینه برای عکس ها و شوخی به عنوان یک دالاس جاذبه های توریستی در تاریخ همتراز با آن قوم و خویش در پیزا, ایتالیا.

شکست خورده تخریب در مرکز شهر دالاس چپ فقط بخشی از ساختار اصلی ایستاده و باعث, جوک, الگوهای رفتاری و حتی جالب دادخواست به ترک این برج به عنوان-است.

سالن موسیقی نجات: جنگل محل برگزاری موسیقی ذخیره شده از “فاجعه بار آتش”

مقامات گفته بود برج را به پایین می آیند صبح روز دوشنبه و سرنگون شده توسط ظهر آسوشیتد پرس گزارش داد, اما این ساختار هنوز هم ایستاده بود بعد از ظهر دوشنبه.

مقصر بسیاری از توییتر-کاربران ادعا شد یک توپ مخرب که به نظر می رسد comically کوچک در مقایسه با ساختمان و به نظر می رسید به تلاش برای شکستن از طریق دیوارهای ساختمان.

در HoustonChronicle.com: قاضی تاخیر Arkema دادگاه به دلیل دادستان نکردن شواهد

یک حساب توییتر در زمان در تصور شخصیت از برج تحت رسیدگی @LeaningTower و chimed به بحث و گفتگو با شکایت در مورد آمار, توهین به wrecking ball (که باعث خود حساب توییتر) و به وعده سرسختانه مقاومت در برابر تخریب.

چک کردن کاربران توییتر’ جوک و الگوهای رفتاری در تصاویر به صورت خودکار بالا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>