وکلا تنظیم کمک های حقوقی رایگان تدریس خصوصی در خانه در تگزاس برای coronavirus مسائل مربوط به

یک ائتلاف از کمک های حقوقی ارائه دهندگان راه اندازی یک تلفن کمک های حقوقی رایگان تدریس خصوصی در خانه برای خانواده های کم درآمد و افراد در تگزاس که در مواجهه با مدنی و حقوقی مشکلات به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر.

مردم ممکن است تماس 800-504-7030 تلفن رایگان به ارتباط با ارائه دهندگان خدمات حقوقی در منطقه خود است. کمک های حقوقی شامل مسائل را با ورشکستگی و بیکاری پزشکی ادعا می کند حضانت سلب حق اقامه دعوی موجر مستاجر مشکلات و منافع عمومی.

افرادی که واجد شرایط برای کمک های را همسان با تگزاس وکلا که می تواند به ارائه کمک های حقوقی رایگان وجود اینکه برخی از محدودیت های قانونی خدمات در دسترس است. این سرویس همکاری میان نوار ایالت تگزاس به دولت قانونی کمک سازمان های داوطلب و سازمان های دسترسی به عدالت سازمان.

تگزاس خدمات حقوقی مرکز همچنین ایجاد یک صفحه وب از COVID-19 منابع است که مردم می توانند دسترسی در texaslawhelp.org. این سایت شامل اطلاعات در مورد اخراج و حقوق مستاجران مجبور قرنطينه بیکاری منافع و دیگران.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>