نماینده مجلس ادعا هیتلر بود نه سفید supremacist پس از مقایسه coronavirus اقدامات به حکومت نازی ها

منتشر شده

داد و بیداد شروع شد که یک آلاسکا مجلس فرستاده تمام 39 از خانه ملت همکاران مقایسه سلامت غربالگری برچسب مدالها که خاص یهودیان در هولوکاست.

“اگر من برچسب می افتد, من دریافت یک جدید یا عمومی را دریافت کنم بشود بیش از حد؟” Rep. بن نجار جمهوری نوشت, جمعه های ترس خود را در یک نیاز جدید برای قانونگذاران بازگشت به آلاسکا کنگره در میان coronavirus بیماری همه گیر. “در برچسب در دسترس است به عنوان یک ستاره زرد از دیوید؟”

دفعات بازدید:همچنین: “این وحشتناک است’: عظیم فوران آتش در South Padre Island, شمعی آپارتمان

واکنش سریع بود: “بن این است که نفرت انگیز” یک یهودی نماینده نوشت در ایمیل اول ارسال شده در توسط Alaska سراغم. “من فکر نمی کنم یک برچسب است که ما در حال پاک برای ورود به ساختمان است که شبیه به در حال حمل به یک اردوگاه کار اجباری” در پاسخ به یکی دیگر از. رهبر دولت خانه جمهوریخواه هیئت نجار گفت: باید عذرخواهی می کنیم.

اما نجار حفر شده در.

“می تواند به شما و یا من می تواند ما حتی می گویند آن است که کاملا خارج از قلمرو امکان است که covid-19 بيمار خواهد بود تا گرد و گرفته شده جایی ؟” او گفت: بعد از آن در مصاحبه با Anchorage Daily News استدلال که مقامات زیاده به کروناویروس با محدودیت بر آزادی. “مردم می خواهم بگویم هیتلر سفید supremacist. هیچ. او ترس از ملت یهود و سوار او را به برخی از ژرف جنایات است.”

که باعث دور جدیدی از فسخ از همکار قانونگذاران یکی از آنها گفت او را دیده استدلال مشابه ساخت دور آنلاین. نظرات اکو مقایسه های ساخته شده توسط برخی از معترضان مخالف stay-at-home سفارشات که استدلال می کنند که دقیق بهداشت عمومی اقدامات شبیه به برده داری و نسل کشی دیکتاتوری – فرمانداران تشبیه شده اند به نازی ها – در فصاحت و بلاغت است که بسیاری از نمایش به صورت نامناسب در یک بحث ملی در مورد اقدامات لازم برای جلوگیری از coronavirus.

ضد سامی نمادها و مؤتلفه پرچم نیز ظهور در تظاهرات باعث جرم و گرفتار در مقاومت به مستندات.

“اگر مردم می خواهید به گفت و گو در مورد چگونگی این متخلف در قانون اساسی ما من خوشحال هستم که این گفتگو گفت: Rep. Grier هاپکینز یک دموکرات یهودی و نماینده نوشت که این ایمیل تماس نجار اولیه پیام “نفرت انگیز است.”

“اما من امیدوارم که او می داند که این هولوکاست و چگونه است که قتل عام 6 میلیون یهودی و چه نسل کشی است نه سلامت اجباری,” او گفت: پست در روز شنبه.

دموکراتیک همکار Rep. اندی Josephson گفت: Anchorage Daily News: “من نمی دانم که وجود دارد یک کل خیلی بیشتر می گویند. من فقط فکر می کنم این بسیار مایه تاسف است.”

نجار که بلافاصله پاسخ به پست سوالات شنبه به این روزنامه گفت: او قصد ندارد “rile کسی” و به “هیچ بیمار را نسبت به ملت یهود و یهودیان در کشور ما است.”

نماینده دیگری در ایمیل انبوه زنجیره ای reviewed by The Post همدردی با, نجار, نظر, بعد, گفتن, Anchorage, اخبار روزانه او می خواست به “دور ماندن از هر condoning یا محکوم کردن هر چیزی که او گفت: در مورد [هولوکاست].” او گفت که او موافقت خود را این ویروس در پاسخ.

“همه ما باید نگران پیامدهای بودن به عنوان برچسب ‘غیر سازگار و یا پوشیدن یک نشان از ‘پذیرش’ ” نماینده سارا ونس یک جمهوریخواه نوشت: در یک ایمیل پس از هاپکینز نوشته بود خود را ملامت.

افزایش COVID-19 مورد: تگزاس گزارش های عظیم پرش در COVID-19 نفر در یک روز

معترضان و قانونگذاران در سراسر کشور به سوالات مطرح شده در مورد ارزش ادامه coronavirus محدودیت هر چند نظرسنجی نشان می دهد اکثر آمریکایی ها نگران هستند در مورد بلند کردن اجسام stay-at-home سفارشات خیلی زود است. آتن را ویران اقتصاد قرار داده و میلیون ها نفر از کار قرار می گیرد و فراگیر محدودیت های جدید در آمریکا زندگی روزمره.

نیاز است که موجب نجار, ایمیل, هر چند بسیار محدود بود در محدوده: یک قانون است که قانونگذاران ایالتی پوشیدن برچسب نشان می دهد آنها به تصویب یک آزمون بهداشت زمانی که آنها سر به جونو در روز دوشنبه.

“ما می خواهیم به اقدامات احتیاطی لازم از آنجا که ما باید برخی از جوامع روستایی در کل کشور و آنها را نابود 1918 همه گیری آنفولانزای چون مردم به ارمغان آورد و بیماری برگشت,” هاپکینز گفت. “‘آن کافی است ؟ آن را کمک خواهد کرد به نگه داشتن همه ما امن است؟’ [هستند] برخی از بزرگتر سوالات من شنیده ام.”

مانند اکثر ایالت آلاسکا بوده است در حال حرکت به بازگشایی: رژیم صهیونیستی است. مایک Dunleavy یک جمهوری خواه اجازه, رستوران ها, فروشگاه های خرده فروشی و مو و ناخن سالن شروع عملیاتی در اواخر ماه گذشته هر چند با جدید اجتماعی فاصله مورد نیاز از قبیل ظرفیت محدود است که بسیاری از کسب و کار پیدا کردن سنگین.

اما نجار گفت: هنوز او را می بیند coronavirus اقدامات به عنوان یک شیب لغزنده ادعا خطر گذشته است. او استدلال می کند که با 10 آلاسکا مرده را از coronavirus ترس از این بیماری همه گیر است که یک تهدید بزرگتر از این بیماری – مشاهده و به اشتراک گذاشته شده توسط برخی از رهبران ملی از جمله رئیس جمهور تهمت است که در توییتی که “ما نمی توانیم اجازه درمان بدتر از مشکل خود را.”

“ما یک راه زندگی است که در حال تهدید از سمت راست در حال حاضر چون ما تعطیل اقتصاد ما” نجار گفت: Anchorage Daily News.

او در ادامه به دفاع از اظهارات خود در متن پیام به این روزنامه پس از آن داستان با هیتلر نظرات منتشر شده گفت: “این نقطه بود که آن را ترس است که او را سوار. توجه خود را از ترس عناصر نامطلوب از جمله یهودیان ، و بزرگتر نکته این است که مردم به دنبال او.”

مورد ارزیابی هیتلر هاپکینز برانگیخته 2017 نئو نازی ها تجمع که در آن مردم شعار می دادند: “یهودیان نمی خواهد جای ما.” شرکت کنندگان توصیف کرده اند خود را به عنوان “سفید گرایان” که می خواهند یک “میهن برای مردم است.”

“اگر این افراد نبودند سفید supremacists,” او در مصاحبه ای گفت: “خوب, من حدس می زنم من نمی دانم چه سفید supremacist به نظر می رسد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>