Latinos نامتناسب در حال مرگ از دست دادن شغل به دلیل coronavirus: “ما از مردم قوی است برای تغییر’

سان فرانسیسکو در یک شهرستان که در آن 16 درصد از جمعیت لاتینی, پزشک Alicia فرناندز است احساس خطر قریب به اتفاق تعدادی از لاتین بیماران او از دیدن زوکربرگ در سن فرانسیسکو بیمارستان عمومی.

فرناندز سرزنش هزینه های بالای مسکن در منطقه خلیج که می یابد بسیاری از فقیر Latinos شلوغ به آپارتمان های کوچک است. “گاهی اوقات آن را به خانواده بزرگ اما دیگران آن را فقط به یک گروه از افراد در تلاش برای پایان می رسد دیدار,” او می گوید. “این باعث می شود آن را بسیار سخت برای جداسازی و قرنطینه مردمی است.”

در Nashville, مدرسه, معلم, Bobbi Negròn شده است با توجه به ویران بودن ایجاد اغتشاش در زندگی او همکار Latinos. زمانی که Negròn تماس به ببینید که چگونه برخی از دانش آموزان مدرسه ابتدایی هستند مراتب والدین گاهی از او بخواهید برای جلوگیری از نیم که آنها لازم نیست که هر دقیقه در سمت چپ همراه خود را برنامه.

در نیویورک یک گریم شمارش می گوید داستان: Latinos را تا 29 درصد از جمعیت اما در حال 39 درصد از کسانی که تسلیم به COVID-19 بیماری تنفسی باعث می شود توسط ویروس.

لاتینی ها در سراسر ایالات متحده در حال آمادگی برای نبرد خود را در برابر coronavirus یک بحران است که تهدید به ترک بسیاری از در این در حال حاضر آسیب پذیر جمعیت بیمار و بی بضاعت با توجه به یک گزارش جدید. به دلیل ترکیبی از عوامل از جمله کار در پایین پرداخت خط مقدم شغل و عدم پس انداز و بیمه بهداشت و درمان — Latinos هستند shouldering نامتناسب بار در طول این بحران است.

گرفتاری های فعالان می گویند باید یک اثر موج دار شدن به عنوان کشور تلاش می کند تا دوباره باز کنید.

“ما در سریع ترین بخش رو به رشد در ایالات متحده پس چه اتفاقی می افتد به ما خواهد طنین انداز می گوید:” پریسیلا گونزالس مدیر مبارزات انتخاباتی برای Mijente ملی عدالت اجتماعی سازمان که همراه با کار شورای آمریکای لاتین پیشرفت بررسی وضعیت Latinos در “تاثیر COVID-19 در لاتینی ها در ایالات متحده”

در سراسر کشور تنها 49 درصد از Latinos دسترسی به مراقبت های بهداشتی خصوصی, پایین ترین از هر گروه جمعیتی, این گزارش می یابد. برخی از 70 درصد هیچ دارایی در حساب بازنشستگی.

در ضمن خیلی به شدت نشان داده شده در مزارع و در فروشگاه و انبارها ضروری کسب و کار است که باز باقی می ماند در طول ویروس shut-down. این مشاغل اغلب پیدا کردن کارگران ازدحام با هم یا رو به مکان مناسب و بدون تجهیزات ایمنی.

لاتین کارگران یک بخش حیاتی از اقتصاد است که متکی بر هر دو قانونی و مستند نشده کار به نگه داشتن جریان کالا در سراسر کشور فعالان ، عدم توانایی خود را برای زنده ماندن در یک پست-coronavirus امریکا به وعده باید در نا معلوم مالی تاثیر است.

“ما می خواستیم به برجسته کردن این واقعیت نه فقط به تماس برای دراز مدت تغییرات ساختاری در سیستم بلکه به درخواست برای تسکین فوری بنابراین این جامعه می تواند به زنده ماندن این بحران می گوید:” گونزالس.

زمانی که کروناویروس اولین بار شروع به پتو ملت سیاستمداران و کارشناسان به طور یکسان به ذکر است که یک ویروس نیست تبعیض بین قربانیان است. اما این کشور گسترش نابرابری درآمد شکاف در واقعیت منجر به بسیاری از گروه های اقلیت پرداخت قیمت بالاتر.

‘آن را تقریبا مانند روز قیامت در حال آمدن است’: Coronavirus اخراج نامتناسب صدمه زدن سیاه پوست و لاتین کارگران

گزارش های مختلف نشان داده اند که آمریکایی های آفریقایی تبار را نامتناسب درصد از COVID-19 مرگ و میر با توجه به این ویروس بی رحم به خصوص برای کسانی که با ریه شرایط که طاعون سیاه پوستان در دور تعداد بیشتری از سفید پوستان است. کارگران سیاه پوست نیز بسیار نشان داده شده در حمل و نقل و عرضه مواد غذایی در بخش های که باز باقی می ماند.

سیاه پوستان را تا حدود 12 درصد از جمعیت ایالات متحده در حالی که اسپانیایی ها نشان دهنده حدود 17٪. اما درد و رنج از این گروه در طول بیماری همه گیر کوروناویروس soars فراتر از آن درصد.

در سان فرانسیسکو فرناندز گفت: این بیمارستان به طور معمول می بیند حدود 30% لاتین بیماران. “ما در حال برآورد 80 درصد از کسانی که بستری برای COVID-19 شده اند Latinos,” او می گوید.

برای بسیاری از Latinos که در حال حاضر زندگی می کنند روز به روز خطر ابتلا به ویروس است دوم تنها به ترس از سقوط به فقر می گوید: Orson اگویلار دو لا فرانترا, مدیر اجرایی UnidosUS صندوق اقدام سیاسی و حقوق مدنی سازمان است.

“دو راه وجود دارد که در آن ما در حال منفی نهفته یکی موجب بسیاری از Latinos کار شغل است که ما را در راه آسیب است راست, در حال حاضر, و, دو, توسط قادر در بسیاری از موارد برای دسترسی به بیمه بیکاری و یا هر جنبه از مراقبت” او می گوید: با اشاره به کروناویروس کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی قانون 2 تریلیون دلار فدرال بسته محرک با هدف کمک به کسب و کارهای بزرگ و فرفره کارگران به طور یکسان.

“مراقبت ذاتا مانع 20 درصد از Latinos نیاز است که برنامه های در حال حاضر یک شماره امنیت اجتماعی می گوید:” اگویلار دو لا فرانترا نود لاتین صاحبان کسب و کار که بدون چنین اطلاعات فدرال به دلیل وضعیت مهاجرت. حدود 21 درصد از Latinos نیست شهروندان ایالات متحده.

“مهاجران و Latinos نگه داشتن آمریکایی ها زنده و تغذیه به عنوان یک ملت رنج می برد و هنوز بسیاری نمی توانند بهره مندی از هر یک از تلاش های امداد رسانی که ارائه شده تا کنون,” او می گوید.

اگویلار دو لا فرانترا تحسین حرکت این هفته در کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom به ارائه 125 میلیون دلار در امداد رسانی چک به دولت, کارگران ثبت نشده. حدود 2.2 درصد از دولت 40 میلیون ساکنان مستند نشده.

اما Aguilar می افزاید: “این تلاش خلاق کنار آنها کم رنگ در مقایسه با این نوع از کمک های ارائه شده توسط فدرال بیمه بیکاری و کسب و کار کوچک کمک وام و این چیزی است که Latinos نیاز به دسترسی به منظور زنده ماندن این بحران است.”

به عنوان بنیانگذاران عدالت اجتماعی گروه کارگران کرامت Negròn است به خصوص احساس خطر در نشویل-منطقه کارگران روبرو هستند عدم وجود تجهیزات حفاظتی و نمی تواند مورد آزمایش قرار زمانی که آنها شروع به نشان دادن علائم ویروس.

“بسیاری از لاتینی ها به خصوص مستند نشده نیست دیدن یک پنی از محرک به طوری که آنها به دنبال هر کار حتی اگر واقعا وجود دارد نه هر چیزی در خارج وجود دارد در حال حاضر,” او می گوید. “یک مرد در محله من فقط درایو در اطراف با ماشین چمن زنی چمن خود را انتخاب کنید تا درخواست مردم اگر آنها نیاز به حیاط خود mowed.”

برای Negròn و دیگران در جامعه لاتین در نشویل coronavirus مدتها پیش متوقف بودن صرفا یک بحران بهداشتی.

“بچه های ما در حال صاف کردن فقیر و پدر و مادر خود را در حال کار در کلاس بهترین,” او می گوید. “ما در حال قوی مردم است. اما چیزی را تغییر دهید.”

به دنبال ایالات متحده آمریکا امروز ملی خبرنگار مارکو دلا اجوف: @marcodellacava

بیشتر: سلامت مسائل برای سیاه پوستان, لاتین تبار و آمریکایی های بومی ممکن است باعث coronavirus به ستمگري جوامع

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>