آخرین: شهرستان هریس قاضی لینا هیدلگو سفارشات ماسک یا پوشش صورت در شهرستان هریس

شهرستان هریس قاضی لینا هیدلگو روز چهارشنبه دستور داد که مردم در شهرستان هریس پوشیدن ماسک یا صورت پوشش در 30 روز.

هوستون کرونیکل برای اولین بار بود به گزارش هیدلگو به منظور برنامه ریزی شده در روز یکشنبه است.

منظور این است که مجموعه ای به رفتن به اثر در روز دوشنبه, آوریل 27 و امر به بزرگسالان و کودکان بزرگتر از 10.

هیدلگو گفت: این سفارش شامل استثنا برای افراد معلول و یا شرایط بهداشتی است که می تواند تشدید صورت پوشش و برای افرادی که ورزش خارج به تنهایی رانندگی و یا غذا خوردن.

“ما مجبور به استفاده از هر ابزار در جعبه ابزار” او گفت:. “اگر ما همه مردم می میرند.”

قاضی گفت: شما لازم نیست برای خرید یک ماسک و نه او از شما خواسته به انجام این کار, اما “هر کس مواد در خانه است که می تواند مورد استفاده برای ایجاد یک ماسک.”

“اگر ما از خود راضی, ما, درهم و برهم, ما حق بازگشت به جایی که ما آغاز شده است” گفت: قاضی Hidalgo, صحبت کردن در مورد چگونه هوستون ساکنان را کاهش منحنی از بستری شدن در بیمارستان.

قاضی نیز تشویق ساکنان به آزمایش حتی اگر بدون علامت باشد. “این چیزی است که می ترسم از آن است که یک عمل قهرمانانه” او گفت:.

شهردار سیلوستر ترنر نیز صحبت کرد و در یک کنفرانس مطبوعاتی با قاضی روز شنبه گفت: کارکنان خود را نیز تشویق به پوشیدن ماسک در فضاهای عمومی. او همچنین تشویق شهروندان به پوشیدن ماسک در خانه اگر آنها در فواصل نزدیک از دیگران است.

برای راست سومین روز متوالی شهر هوستون است گزارش هر گونه جدید کروناویروس مرگ و میر.

شهردار ترنر ” و ” اعلام برنامه جمعه به توزیع بیش از 70,000 ماسک به فرد و در معرض خطر جوامع است.

شهرستان گالوستون قاضی Mark Henry نوشته شده در Facebook در چهار شنبه بعد از ظهر که او قصد ندارد به موضوع از یک جهت مشابه است. “پوشش صورت خود را در حالی که در حال توصیه می شود توسط ملی و محلی مقامات بهداشتی. در حالی که تشویق می کنیم که شما در نظر گرفتن این توصیه برای ایمنی خود و ایمنی دیگران در اطراف شما من را نمی خواهد الزامی آن به دلیل اعتقاد من آن است که بر خلاف قانون اساسی به انجام این کار است.”

Montgomery County قاضی علامت Keough ارسال شده بیانیه ای مشابه در Facebook:

“خود را به عنوان Montgomery County قاضی در مشاوره با ما county دفتر وکیل من نمی پیدا کردن یک قانونی یا پایه و اساس قانونی که اجازه می دهد من و یا هر کس دیگری در دولت به موضوع سفارش نیاز شهروندان به پوشیدن ماسک. به خصوص تحت ترس از ساخت آن را یک جرم جنایی اگر آنها نمی. اگر شما را انتخاب کنید برای پوشیدن یک ماسک و یا در صورت پوشش من حمایت خود را از تصمیم به انجام این کار. اگر شما در معرض خطر فردی و شما می خواهید به پوشیدن ماسک در حالی که در مکان های عمومی پس لطفا انجام دهید. اگر شما انتخاب می کنید به پوشیدن ماسک من از این تصمیم به عنوان به خوبی.”

“اما من نمی خواهد شماره سفارش الزامی به پوشیدن پوشش صورت یا نقاب در اماکن عمومی در هر نقطه در مونتگومری است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>