در آخرین لحظات تجدید نظر به کروناویروس محرک گسترده تر واجد شرایط بودن برای $1,200 چک

واشنگتن – بیشتر آمریکایی های کم درآمد خواهد بود واجد شرایط برای دریافت $1,200 چک از دولت فدرال به دلیل دیر-ساعت تجدید نظر به قانون طراحی شده برای تکان خوردن اقتصاد در میان ذرات از coronavirus بیماری همه گیر.

آمریکایی ها با کمی و یا بدون بدهی مالیاتی در حال حاضر قادر به دریافت $1,200 ($2,400 مشترک اظهارنامه مالیاتی) تحت تاریخی 2 تریلیون دلار بهبود اقتصادی بسته است.

اصلی قانون تا به حال کارگردانی که یک بار پرداخت تا $1,200 توان به اکثر آمریکایی ها که فایل های فردی اظهارنامه مالیاتی اما شامل $2,500 آستانه حداقل درآمد برای کسب هر گونه تخفیف. که بدان معنی است که افراد با کمی مسئولیت مالیات بر درآمد را بدست حداقل 600 دلار (1200$برای مشترک filers).

اما پس از آن نسخه از این لایحه تصویب شده توسط سنا در روز چهارشنبه و خانه در روز جمعه – کاهش آستانه حداقل درآمد به طوری که همه کم درآمد افراد در حال حاضر خواهد شد واجد شرایط برای $1,200 ($2,400 به صورت مشترک می گرداند).

یک نکته: برای واجد شرایط بودن آنها باید ثبت اظهارنامه مالیاتی در هر سال 2018 یا 2019 و یا دریافت خواهید کرد امنیت اجتماعی و یا جانبازان مزایای بنابراین این سرویس درآمد داخلی می تواند خود را محاسبه تخفیف گفت: گرت واتسون مالیاتی بنیاد واشنگتن-بر اساس فکر می کنم تانک.

“مردم از جان گذشته برای امداد رسانی در حال حاضر گفت:” دیوید Certner قانونگذاری سیاست مدیر برای AARP که یکی از گروه هایی که به دنبال تجدید نظر. “این یک بحران است که واقعا هدف قرار دادن مردم در سراسر هیئت مدیره.”

Coronavirus محرک: چه کسی خواهد شد $1,200 چک و زمانی که آنها فرستاده می شود ؟

حداقل درآمد آستانه گنجانده شد در اصل لایحه به دلیل آن بود که پس از مدل سال 2008 قانون است که ارائه تخفیف چک به آمریکایی ها گفت: Michael Zona سخنگوی کمیته امور مالی مجلس سنا.

“ما استفاده می شود که به عنوان پایه ای برای مذاکرات به دلیل آن چیزی است که در حال حاضر وجود داشته و IRS تا به حال از این ظرفیت به تکرار آن است.”

زبان تغییر بود آخر هفته گذشته پس از قانونگذاران در هر دو طرف و برخی از گروه استدلال می کنند که کم بگیران باید جریمه نمی شود.

“این بود که یک ماده از هر دو حزب توافق” Zona گفت. “وجود ندارد مقدار اختلاف در تغییر آن است.”

بسته محرک: چگونه یک تقسیم کنگره ایالات پشت 2 تریلیون دلار بسته برای مقابله با کروناویروس بحران

IRS است که انتظار می رود برای شروع توزیع چک تخفیف در عرض سه هفته بعد. پرداخت ارسال خواهد شد از طریق واریز مستقیم به آمریکایی ها که در حال حاضر ارائه شده IRS با اطلاعات حساب بانکی. برای کسانی که نمی چک از طریق پست خواهد شد.

چقدر شما بستگی دارد چقدر شما به دست آورده ایم در دو سال گذشته.

افراد با یک تنظیم درآمد ناخالص $75,000 یا کمتر خواهد بود واجد شرایط برای $1,200 ($2,400 مشترک اظهارنامه مالیاتی) و 500 دلار برای هر فرزند واجد شرایط زیر سن 17. پرداخت خواهد شد و شروع به فاز برای آمریکایی ها که درآمد بیش از 75000 دلار یا $150,000 برای بازگشت مشترک.

محرک بررسی محاسبه چقدر پول شما می توانید دریافت کنید

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>