در آخرین لحظات درام, برگ سنا رای بر 2 تریلیون دلار coronavirus بسته کمک نامشخص

قانونگذاران’ نگرانی در مورد برخی از مقررات در به یاد ماندنی کمک های اضطراری بسته به کمک آمریکایی ها و کسب و کار در وضعیتی وخیم به دلیل coronavirus را ترک کرده است یک رای در 2 تریلیون دلار بیل در هوا.

گروهی از سناتور جمهوریخواه از جمله کارولینای جنوبی, سناتور. لیندزی گراهام برگزار شد یک کنفرانس خبری جمعه بعد از ظهر به افزایش اعتراض به ساختار بیمه بیکاری مقررات در coronavirus محرک لایحه.

آنها استدلال زبان جاری با 600 دلار افزایش مزایای بیکاری می تواند اجازه می دهد مردم را به پول بیشتر با بیمه بیکاری از آنها را در شغل فعلی خود را و در نتیجه افزایش بیکاری اعداد در سراسر کشور.

یک جمهوریخواه دستیار گفت: 600 دلار رقم یک مصالحه بین گرفتن کمک کردن به سرعت و تلاش به را تشکیل می دهند تفاوت بین میانگین دستمزد و متوسط هفتگی مزایای بیکاری.

گراهام گفت که او امیدوار سنا خواهد اصلاح ماده برای جلوگیری از ساخت پول بیشتر از مزایای بیکاری از آنها را در شغل فعلی خود را.

“من می خواهم به رای که من فکر می کنم, امیدوارم بدن با هم می آیند,” او گفت:.

پس از این گروه خودداری کردند در مورد مقررات مربوط به خبرنگاران و پرسید: برای تغییرات شد که این محصول از مذاکرات و چیزی دموکرات تبلیغ به عنوان یکی از دستاوردهای خود در این لایحه سن. برنی ساندرز من-Vt., تهدید به نگه دارید تا این لایحه و درخواست برای اقدامات قوی بر 500 میلیارد دلار ارائه شده برای کمک به شرکت های. او گفت: او را رها اعتراض خود را اگر خواهان انجام همان.

“مگر این سناتور جمهوریخواه خود را رها اعتراض من آماده شده را نگه دارید در این لایحه تا قوی تر شرایط تحمیل شده بر 500 میلیارد دلار, شرکت, صندوق رفاه,” کاندیدای ریاست جمهوری گفت. “به نظر من این امر می تواند خشم را برای جلوگیری از طبقه کارگر آمریکایی ها برای دریافت اضطراری بیکاری کمک های گنجانده شده در این قانون.”

پشت و جلو را ترک کرده است یک برنامه ریزی رای در بسته بندی های تیره به عنوان متن نهایی در این لایحه — بزرگترین کمک های اضطراری بسته در تاریخ — هنوز منتشر شود. رهبران مجلس سنا گفته اند که آنها برنامه ریزی شده برای رای گیری امروز در این قانون.

در حالی که ساندرز’ تهدید به نظر می رسد تلاش برای توقف بیشتر اعتراض و این لایحه به سرعت تصویب در اتاق به نظر نمی رسد به کار کرده اند.

در Sean Hannity را نشان می دهد رادیو گراهام نشان داد هیچ نشانه ای از حمایت پایین و گفت: “دلیل من می دانم که من راست است که برنی ساندرز فقط تهدید من است.”

Christal هیز و نیکلاس وو

سنا به تشریح 1200 دلار کمک نقدی در لایحه coronavirus

رهبران مجلس سنا منتشر شد بیشتر از آن toplines بر 2 تریلیون دلار اضطراری بسته به کمک آمریکایی ها و کسب و کار صدمه دیده توسط coronavirus تاریخی لایحه بدن امید به تصویب بعد از امروز.

سنا مذاکره کنندگان منتشر گسترده takeaways در لایحه مالیاتی بهداشت و آموزش و پرورش سیاست مواردی که شامل ارائه چک به آمریکایی ها تقویت بیمه بیکاری و اجازه می دهد دانش آموزان به تاخیر در پرداخت وام.

هر چند لایحه نهایی متن هنوز منتشر شود خیلی از این لایحه است که انتظار می رود بدون تغییر قبل از آن است که رای گیری در سنا است. پس از تصویب این لایحه آن را به مجلس برای رای و پس از آن رئیس جمهور میز.

در اینجا برخی از کلید موارد گنجانده شده در این بخش از لایحه:

 • 1200 دلار کمک نقدی برای افراد $2,400 برای زوج های متاهل و 500 دلار برای هر کودک واجد شرایط. این پول در دسترس است برای همه ساکنان ایالات متحده با درآمد تا $75,000 از جمله کسانی که با هیچ درآمد یا که بستگی به امنیت اجتماعی است.
 • یک اعتبار مالیاتی برای برخی از کسب و کارهای کوچک برای 50 درصد از دستمزد پرداختی به کارکنان در طول coronavirus بحران
 • تقویت مدیکر پرداخت برای بیمارستان ها که در درمان coronavirus بیماران 20 درصد و بیمارستان ها می توانید درخواست شتاب پرداخت از مدیکر
 • گسترش دسترسی telehealth
 • آسانسور مدیکر جدا کردن که قطع مدیکر پرداخت 2% و حذف Medicare Part B هزینه های برای coronavirus واکسن
 • فراهم می کند و دائم مسئولیت برای حفاظت از تولید کنندگان شخصی تنفسی تجهیزات حفاظتی مانند ماسک و ماسک در صورت اضطراری برای بهداشت عمومی برای تشویق تولید و توزیع
 • هدایت ملی آکادمی را به مطالعه زنجیره تامین کمبود تجهیزات مانند ماسک و هواکش
 • 1.3 میلیارد دلار بودجه اضافی برای مراکز بهداشتی و درمانی
 • اجازه می دهد تا دانش آموزان برای تاخیر در پرداخت وام به مدت شش ماه و نگه داشتن پل کمک
 • اجازه می دهد فدرال تست قوانین به چشم پوشی برای K-12 دانش آموزان

Christal هیز و نیکلاس وو

سنا منتشر شده در برخی مفاد در 2 تریلیون دلار اضطراری بسته

رهبران مجلس سنا منتشر شد برخی از toplines در عظیم 2 تریلیون دلار اضطراری بسته برای کمک به مقابله با اثرات کروناویروس در آمریکا زندگی ارائه $1,200 چک به افراد بالغ و مالی تاسیسات به کسب و کار و صنایع وضعیتی وخیم از سرعت در حال گسترش ویروس.

متن کامل این لایحه هنوز منتشر شود اما در مجلس سنا در حال برنامه ریزی برای رای دادن به زودی. جمهوری خواه و رهبران دموکرات سنا تخصیص بودجه منتشر شد, جزئیات آنچه که در یک منطقه عظیم بیل و چگونه $330 میلیارد دلار خواهد بود.

در اینجا برخی از مفاد گذاشته:

 • 150 میلیارد دلار برای بیمارستان ها و مراکز درمانی برای رسیدگی به کنگره caseloads
 • بیش از 25 میلیارد دلار برای مواد غذایی و دیگر کمک های غذایی و برنامه های $9.5 میلیارد دلار به وزارت جهاد کشاورزی برای حمایت از تولید کشاورزی
 • $10.5 میلیارد دلار برای وزارت دفاع از جمله معادل 1.4 میلیارد دلار برای استقرار گارد ملی و 1 میلیارد دلار برای دفاع از تولید عمل به کمک سریع تولید مورد نیاز تجهیزات پزشکی برای مبارزه با کروناویروس.
 • 5 میلیارد دلار ارائه شده است برای توسعه جامعه بلوک گرانت (CDBG) برنامه برای فعال کردن تقریبا 1,240 متحده, استان ها و شهرها به سرعت در حال پاسخ دادن به COVID-19 و اقتصادی و مسکن اثرات ناشی از آن.
 • 45 میلیارد دلار برای FEMA امداد رسانی صندوق و دیگری $4.3 میلیارد دلار برای مراکز کنترل بیماری
 • 11 میلیارد دلار برای واکسن ها و درمان, تشخیص و دیگر نیازهای پزشکی خواهد شد که در میان سازمان های مختلف برای کمک به کشف درمان و گزینه های درمان برای ویروس
 • 400 میلیون دلار برای کمک به کشورهای آنها آماده شدن برای انتخابات میان ویروس
 • 45 میلیارد دلار در فاجعه صندوق برای کمک به “نیازهای فوری” از دولت های محلی و قبیله ای و سرزمینی دولت ها است. یکی دیگر از 31 میلیارد دلار برای کمک به کشورهای نگه داشتن مدارس و کالج ها باز و عامل بر روی خط.
 • 3 میلیارد دلار برای کمک به بیش از 4.5 میلیون خانواده های کم درآمد در HUD-کمک به مسکن برای جلوگیری از اخراج.
 • اجازه $350 میلیارد دلار وام به کسب و کارهای کوچک که برخی از آنها بخشوده خواهد شد بعد
 • $562 میلیون دلار برای اداره کسب و کار کوچک فاجعه وام برنامه به ارائه وام به کسب و کار آمار و 1.5 میلیارد دلار به توسعه اقتصادی دولت برای حمایت از کمک های مالی برای دولت ها و جوامع محلی
 • 10 میلیارد دلار به پرداخت به فرودگاه توسط اداره هوانوردی فدرال, $25 میلیارد دلار برای اتوبوس محلی و سیستم های ریلی و 1 میلیارد دلار دیگر برای کمک به Amtrak جبران ضرر و زیان خود را

لبه پادشاه Christal هیز و نیکلاس وو

سناتور جمهوریخواه افزایش اعتراض به بیکاری و مقررات بیمه

در یک کنفرانس مطبوعاتی بعد از ظهر چهارشنبه چندین سناتور جمهوریخواه مطرح اعتراض به ساختار بیمه بیکاری مقررات در coronavirus محرک لایحه.

Sens. تیم اسکات از ایالت کارولینای جنوبی ، بن Sasse نبراسکا, ریک اسکات از فلوریدا و لیندزی گراهام از ایالت کارولینای جنوبی گفت: پیشنهاد 600 دلار افزایش مزایای بیکاری می تواند “در واقع تشویق به قطع کارمند-کارفرما ارتباط است.”

خواستار ارائه یک “پیش نویس خطا” سناتور گفت: بیمه بیکاری می تواند باعث شود مردم را به پول بیشتر با بیمه بیکاری از آنها را در شغل فعلی خود را.

گراهام گفت: در بالای کارولینای جنوبی بیمه بیکاری از حدود 326 یک هفته پول اضافی را به کارگران تا معادل 24 دلار در ساعت است.

“من فقط می توانید تصور کنید این اثر در کارولینای جنوبی و جاهای دیگر زمانی که شما متوجه شما در حال گرفتن $24 ساعت در بیکاری است. بنابراین هر کارفرما در دولت به رقابت در برابر دلار 24 ساعت حداقل دستمزد.”

گراهام گفت که او امیدوار سنا خواهد اصلاح ماده برای جلوگیری از ساخت پول بیشتر از مزایای بیکاری از آنها را در شغل فعلی خود را.

“من می خواهم به رای که من فکر می کنم, امیدوارم بدن با هم می آیند,” او گفت:.

حزب دموکرات به حال تبلیغ بیمه بیکاری مفاد این لایحه است. در اوایل روز شنبه, رهبر اقلیت سنا چاک شومر آنها را به نام “بیمه بیکاری در استروئید.”

نیکلاس وو

پزشکان ایالات متحده فشار دولت Dept. برای تسریع ویزا برای خارجی پزشکان به دنبال ایالات متحده اقامت پست

ملت قدرتمند ترین پزشکان انجمن فشار وزارت خارجه برای باز کردن صدور ویزا برای خارجی پزشکان به دنبال پیوستن به ایالات متحده اقامت برنامه های.

انجمن پزشکی آمریکا نیز در تماس با وزیر امور خارجه مایک Pompeo به عموم تایید می کنند که اتباع خارجی در حال حاضر مشغول به کار در ایالات متحده به عنوان ساکنان قادر خواهد بود برای دریافت ویزای خود را تمدید کرد به طوری که آنها می تواند مستقر به عنوان شیوع کروناویروس در ادامه راهپیمایی خود را در سراسر ایالات متحده است.

در 20 مارس وزارت امور خارجه اعلام کرد آن را به حالت تعلیق در روال ویزا خدمات در تمام سفارتخانه ها و کنسولگری در سراسر جهان به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

آما گفت: اگر این خدمات نیست به زودی راه اندازی مجدد آن می تواند باعث تشدید استرس در ایالات متحده سیستم مراقبت های بهداشتی.

“قبل از COVID-19 همه گیر در ایالات متحده بود و در حال حاضر رو جدی کمبود پزشکان تا حد زیادی با توجه به رشد و پیری جمعیت و بازنشستگی قریب الوقوع بسیاری از پزشکان” AMA, مدیر عامل شرکت, Dr. James L. Madara نوشت: در نامه ای به Pompeo در روز چهارشنبه.

Madara اشاره کرد که ساکنان خارجی در خدمت نقش مهمی در ارائه مراقبت های بهداشتی به آمریکایی ها – به خصوص کسانی که در مناطق روستایی و دیگری مناطق محروم که شیوع بیماری های مزمن مانند دیابت. این شرایط می تواند منجر به عوارض ناشی از COVID-19.

در حال حاضر وجود دارد 4,300 پزشکی فارغ التحصیلان که همسان شده اند به ایالات متحده اقامت برنامه اما نیاز به خدمات مهاجرتی به منظور ورود و اقامت در ایالات متحده آمریکا AMA می گوید. وجود دارد بسیاری از ساکنان خارجی در حال حاضر در اینجا است که به تازگی به اتمام رزیدنتی و آنها در حال حاضر نیاز به خدمات ویزا برای انتقال به مناطق محروم.

“در طول این بیماری همه گیر از آن است که حتی بیشتر مهم است که ما غیر شهروند ایالات متحده (بین المللی دانش آموختگان پزشکی) باید حمایت لازم را از دولت برای ارائه مراقبت های بهداشتی به آن دسته از بیماران مبارزه COVID-19,” Madara نوشت.

وزارت امور خارجه دفتر مطبوعاتی بلافاصله پاسخ به سوالات در مورد آما نامه.

اعلام تعلیق آن از روال ویزا, خدمات, وزارت امور خارجه گفته است که با تمرکز بر ارائه اضطراری و “ماموریت حساس” خدمات ویزا و لغو “همه روال مهاجرت و ویزای غیر مهاجر قرار ملاقات.”

وزارت امور خارجه گفته است که نمی تواند یک تاریخ خاص برای از سرگیری خدمات به طور منظم.

Deirdre Shesgreen

سنا می رسد معامله در 2 تریلیون دلار محرک لایحه با هدف coronavirus

واشنگتن — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شده است شعار کلیدی متریک در روزهای اخیر به نماد سرعت است که با ملت است ramping تا آن تست برای کوروناویروس. آمریکا مغلوب ساختن پیشی جستن است گفت: در حال حاضر در حال حرکت سریع تر در تست از کره جنوبی.

اما در ساخت این ادعا تهمت مشرف یک قطعه از متن: جمعیت ایالات متحده است که بیش از شش برابر حجم کره جنوبی. بر اساس سرانه کره جنوبی در حال آزمایش به مراتب بیشتر از آن شهروندان نسبت به ایالات متحده

“ما نگه داشته شنیدن در مورد کره جنوبی” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در طول روزانه خود را در کاخ سفید در جلسه مطبوعاتی روز سه شنبه. “در هشت روز, ما در حال انجام تست بیشتر از آنها انجام داده ایم در هشت هفته. که فوق العاده ای تبدیل شود.”

مغلوب ساختن پیشی جستن است که تحت فشار بسیار زیادی به گسترش و در دسترس بودن آزمون و رهبران هر دو در واشنگتن و در سراسر جهان برگزار شد تا کره جنوبی به عنوان یک معیار کشور برای مقایسه به دلیل استقرار سریع.

Coronavirus’ تاثیر بر قانونگذاران: Coronavirus بست پایین در statehouses به عنوان قانونگذاران تقلا برای انطباق

وجود ندارد “رسمی” دولت ایالات متحده تعداد تست. مغلوب ساختن پیشی جستن مقامات دولت گفته اند که تا حدودی به این دلیل آنها نمی خواهید به کم کردن سرعت در دسترس بودن آزمون با تحمیل گزارش یکنواخت مورد نیاز است. اما COVID پیگیری پروژه وب سایت جمع آوری داده ها از دولت های ایالتی و محلی و به نظر می رسد یکی از منابع قابل اعتماد در کشور در تست داده است.

سایت شمارش 367,710 coronavirus آزمون اداره در ایالات متحده از روز شنبه. کره جنوبی, مقایسه انجام 357,896 آزمون با توجه به مقامات بهداشت عمومی وجود دارد. فرض کنید تعداد کسانی که دقیق ایالات متحده بیش از حد کره جنوبی در شرایط اولیه آزمون.

اما تفاوت بزرگ در جمعیت می افزاید: یک قطعه مهم از متن به این اعداد و ارقام. جمعیت ایالات متحده است که تقریبا 332.6 میلیون. کره جنوبی است که 51.8 میلیون. این بدان معناست که کره جنوبی آزمایش قرار گرفته است و تقریبا یک در هر 144 از شهروندان است. در آمریکا سرانه تست با نرخ نزدیک به یک در هر 900.

– جان Fritze و جنیفر پورتمن

نیویورک رژیم صهیونیستی است. کومو می گوید محرک لایحه می افتد به مراتب کوتاه

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو گفت: حدود 2 تریلیون دلار بسته کمکی سنا امیدوار است به سرعت تایید نمی آیند نزدیک به جلسه خود-آمار دولت را نیاز دارد.

“این واقعا وحشتناک برای ایالت نیویورک” کومو گفت: در یک کنفرانس خبری برگزار شد به عنوان قانونگذاران در تلاش برای قرار دادن به قانونگذاری زبان این معامله اعلام کرد در ساعات اولیه صبح با رهبران مجلس سنا. “این آن را ندارند.”

کروناویروس و مغلوب ساختن پیشی جستن کسب و کار: Coronavirus محرک معامله را ممنوع کرده فدرال کمک برای دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خواص شومر می گوید:

کومو گفت نیویورک را 3.8 میلیارد دلار زمانی که آنها دنبال آن هستید در یک درآمد کسری از آنجا که 15 میلیارد دلار و هزینه مبارزه با کروناویروس خواهد شد و چندین میلیارد دلار است.

وی با اشاره به بیشتر سخاوتمندانه $17 میلیارد و او گفت: دولت می توانست بدست تحت کمک بسته پیشنهادی توسط خانه.

“ما نیاز به ایجاد تنظیمات” کومو گفت.

– مورین Groppe

Pompeo انفجار چین برای ‘crazy talk’

وزیر امور خارجه مایک Pompeo بارها و بارها استفاده می شود اصطلاح “ووهان ویروس” برای اشاره به کروناویروس که در حال گسترش در سراسر جهان با وجود هشدارهای از کارشناسان بهداشت و درمان است که اصطلاح خطرات stigmatizing آسیایی-آمریکایی ها و نگرانی های برچسب شده تحریک حملات نژادپرستانه در آمریکا

در 15 دقیقه کنفرانس خبری Pompeo هرگز مورد استفاده رسمی اصطلاح پزشکی – COVID-19 – برای این بیماری است.

Pompeo همچنین شدت انتقاد کرد در چین دوباره برای دست زدن به آن از اولیه شیوع آغاز شد که در شهر ووهان.

“آنها در این کشور برای اولین بار به دانستن در مورد خطر ابتلا به جهان از این ویروس و آنها بارها و بارها با تاخیر های که” اطلاعات با ایالات متحده و کشورهای دیگر Pompeo گفت: تعداد انگشت شماری از خبرنگاران با حضور در وزارت امور خارجه برای چهار جلسه.

Pompeo لعنتی حزب کمونیست چین برای آن “دروغ کمپین” اشاره کرد که در سطح بالا رسمی حزب اتحاد به اشتباه پیشنهاد نظامی ایالات متحده ممکن است معرفی ویروس در داخل چین است.

“این دیوانه است بحث” Pompeo گفت.

در مورد خواسته ممکن است ایالات متحده به همکاری با چین در حال حاضر که کشور به نظر می رسد که بهبود از اوج آن شیوع Pompeo گفت: برگ برنده دولت است که مایل به کار با هر کشور در پاسخ جهانی به این بیماری همه گیر.

Pompeo سخنان آمد پس از او و دیگر رهبران اروپایی صحبت کرد و از طریق ویدئو کنفرانس صبح روز چهارشنبه – یک G7 جلسه که در اصل برنامه ریزی شده را در شخص در فیلادلفیا. G7 وزرای خارجه برگزار شد جلسه مجازی به جای.

– Deirdre Shesgreen

پنتاگون: ارتش coronavirus موارد پرش 29 درصد

Coronavirus موارد در میان نیروهای خود را از خانواده و غیر نظامی کارکنان صعود چهار شنبه به 415 پنتاگون در گزارش 29 درصد افزایش از روز سه شنبه 321 مورد کل.

Coronavirus همچنان به گسترش در سراسر صفوف. سه ملوانان روی عرشه ناو هواپیمابر یو اس اس تئودور روزولت قایقرانی در اقیانوس آرام شرقی بودند airlifted از کشتی پس از آزمایش مثبت برای بیماری های نیروی دریایی روز سه شنبه گفت. روزولت بیش از 5000 ملوانان روی.

روز چهارشنبه پنتاگون بالا کسب ارشد الن خداوند اذعان کرد در یک جلسه مطبوعاتی با خبرنگاران گفت که اگر چه زنگ خطر به صدا در COVID-19 چند هفته پیش برنامه ریزی جامع در وزارت دفاع آغاز شد و جمعه به کشتی انبارهای هواکش و ماسک و به فروش بیشتری از آنها.

در همین حال ارتش دستور داد استقرار سه پشتیبانی رزمی بیمارستان به نیویورک و واشنگتن است. ارتش بزرگترین بیمارستان حدود 250 تخت از جمله برخی برای مراقبت های ویژه. تلفن همراه در بیمارستان ها مستقر در فورت کمپبلل کنتاکی; فورت کرسن کلرادو و فورت هود تگزاس. طراحی شده برای خدمت به عنوان تروما و بیمارستان و آنها باید قابلیت عملکرد به عنوان سرویس کامل بیمارستان ها برای تمام انواع بیمار.

– تام Vanden بروک

چگونه است که بسته محرک?

در حدود 2 تریلیون دلار اندازه گیری خواهد بود تا کنون بزرگترین پکیج اقتصادی تا کنون تایید شده توسط واشنگتن است.

آن را بیش از نصف اندازه $3.5 تریلیون دولت فدرال انتظار برای جمع آوری مالیات در این سال است.

سناتور. پت Toomey R-Pa. در یک کنفرانس تلفنی با خبرنگاران آن را به نام “بزرگترین اقتصادی مداخله دولت در تاریخ جهان”

– لبه پادشاه

شومر: ‘شانس بالا هستند’ یکی دیگر از محرک های مورد نیاز خواهد بود

رهبر اقلیت سنا چاک شومر گفت: لایحه دیگری برای مقابله با اثرات coronavirus است به احتمال زیاد به یکی دیگر از بسته های قانونی تنها چند ساعت پس از سناتورهای توافق رسیده است در $2 تریلیون طرح محرک اولیه روز شنبه.

“من فکر می کنم شانس بالا هستند ما در حال رفتن به مجبور به انجام کاری دوباره” شومر گفت: در MSNBC صبح جو. “ما باید ببینیم در چند هفته آینده چه مشکلات دیگر حل نشده.”

“این لایحه یک لایحه خوب,” او گفت “این را ندارد که همه چیز را من می خواهم در آن است. و چند نکته وجود دارد که در آن من نمی خواهم. اما به طور کلی ما به آن نیاز دارند.”

– نیکلاس وو

سنا به رای دادن در بسته محرک شنبه

مجلس سنا قرار است به reconvene در ظهر روز شنبه برای شروع فرایند گذر تاریخی 2 تریلیون دلار بسته نجات اقتصادی گردد به مبارزه با اثرات coronavirus.

سنا برای اولین بار برگزار خواهد شد یک رای برای پایان دادن به بحث و روشن راه را برای نهایی سنا گذشت به احتمال زیاد بعد از چهارشنبه. پس از آن در انتظار تصویب این لایحه را به مجلس برای رای وجود دارد قبل از رفتن به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برای امضای خود را.

نهایی زبان است هنوز گردد اما این بسته شامل یک بار پرداخت 1200 $در هر فرد بالغ و 500 دلار در هر کودک $367 میلیارد دلار برای کسب و کارهای کوچک 500 میلیارد دلار به صورت وام به بزرگتر صنایع $100 میلیارد برای بیمارستان ها و مراقبت های بهداشتی سیستم 600 دلار بیشتر در هر هفته در مزایای بیکاری برای کسانی که در خارج کار می کنند.

این سومین اندازه گیری و – دور – بزرگترین بسته محرک اقتصادی انتظار به ظهور از کنگره این ماه برای مقابله با یک بیماری همه گیر است که به کشته شدن بیش از 800 آمریکایی ها آلوده ده ها هزار نفر و توقیف swaths بزرگ از اقتصاد ایالات متحده.

– Ledyard پادشاه

به امید رسیدن به 2 تریلیون دلار محرک برای مبارزه با کروناویروس اثرات

پس از چند روز معاند مذاکرات جمهوری خواه و دموکرات سناتور رسیده اند یک معامله در حدود 2 تریلیون دلار بسته محرک اقتصادی به سهولت آسیب رساندن اثرات اقتصادی از شیوع کروناویروس.

حدود 1:30 a. m. EDT چهارشنبه رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل اعلام کرد توافق در یک سخنرانی در مجلس سنا طبقه همراه با رهبر اقلیت سنا چاک شومر.

“در گذشته ما یک معامله” مک کانل گفت. “پس از چند روز بحث شدید سنا رسیده است یک توافق دو حزبی در یک تاریخی بسته امداد برای این بیماری همه گیر.”

نهایی زبان است هنوز گردد اما این بسته شامل:

 • یک بار پرداخت 1200 $در هر فرد بالغ و 500 دلار برای هر کودک
 • $367 میلیارد دلار برای کسب و کارهای کوچک
 • 500 میلیارد دلار به صورت وام به بزرگتر صنایع
 • 100 میلیارد دلار برای بیمارستان و نظام سلامت
 • 50 میلیارد دلار برای تجهیزات حفاظتی برای کارکنان مراقبت های بهداشتی, تست, تامین, نیروی کار, آموزش جدید ساخت و ساز به خانه بیماران و coronavirus تحقیقات پزشکی.
 • یک 600 دلار افزایش در حداکثر هفتگی بیکاری برای چهار ماه
 • 150 میلیارد دلار برای دولت های محلی و قبیله ای صندوق
 • ایجاد یک وزارت خزانه داری دفتر نظارت بر توزیع وام
 • یک اعتبار مالیاتی برای کارفرمایان که نگه داشتن کارگران در حقوق و دستمزد خود را
 • یک ماده است که بدون وام می توانید به کسب و کار کنترل توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعضای دولت و اعضای کنگره و یا خانواده خود را

مک کانل گفت: این یک “جنگ زمان سطح سرمایه گذاری” است که “عجله منابع جدید بر روی خط مقدم از ملت ما مراقبت های بهداشتی مبارزه” و “تزریق تریلیون ها دلار پول به اقتصاد به عنوان سریع به عنوان امکان پذیر است.”

عید پاک: مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید او امیدوار است برای بلند کردن coronavirus محدودیت های اعمال شده توسط عید پاک به دلیل آن خواهد بود ‘زیبایی’

“ما قصد داریم با تصویب این قانون بعد از امروز” او قول داد.

“پس از شب خواب محروم و ماراتن مذاکره جلسات ما باید به یک توافق دو حزبی در بزرگترین بسته نجات در تاریخ آمریکا” شومر گفت. “این است که یک لحظه از جشن اما یکی از ضرورت است. غم و اندوه از مردم آمریکا – تعجب در مورد آینده خود را, سلامت, سلامت عزیزان خود و اقتصاد – مستلزم ما را به انجام همه ما می توانیم برای کمک به آنها و کمک به کشور ما است.”

شومر گفت: در حالی که “مانند همه سازش این لایحه است به دور از کامل” این یک بهبود قابل توجهی بیش از نسخه های قبلی و خواست خود را همکار دموکرات ها به رای دادن برای آن است.

برای روز هر دو طرف به توافق بر اصول بسته: پرداخت های مستقیم به آمریکایی ها کمک کند برای کسب و کار کوچک, تاسیسات به صنایع بزرگ مانند شرکت های هواپیمایی در نظر گرفته حیاتی برای کشور بهبود سریع از خاموش شدن است که تا به حال فلج بزرگترین اقتصاد جهان و طرح میتوانست کشور را به روال روزانه.

اما سریع سازش ثابت گریزان.

دموکرات ها فشرده تر کارگر حمایت پول متحده برای مبارزه با ویروس ها و تضمین می کند که شرکت ها نمی تواند استفاده از پول کمک مالی برای سهام buybacks اجرایی و پاداش است. جمهوری خواهان به نوبه خود متهم دموکرات از انسداد برای به تأخیر انداختن یک به شدت مورد نیاز تاسیسات برای اقتصاد آمریکا به منظور فشار چه مک کانل تمسخر به عنوان یک “جناح چپ قسمت از” سوپر مارکت رفت و برگشت.'”

Coronavirus کیت های آزمایش: مغلوب ساختن پیشی جستن موفق به دریافت coronavirus کیت های آزمایش در ‘تاریخ و زمان آخرین دقیقه’ بدون استناد به جنگ قانون FEMA می گوید:

طبقه آرا به سادگی برای پیشبرد این لایحه به مجلس سنا طبقه برای رای نهایی فوت در دو نوبت جداگانه. طبع گرفت. صبر کوتاه بود. هر دو طرف متهم دیگر مذاکره در ایمان بد در حالی که بحران بدتر شده تعداد موارد عفونت صعود و بازار سهام همچنان به جست و خیز کردن.

علاوه بر این در حال حاضر مذاکرات دشوار پیچیده شد به عنوان یک تعداد انگشت شماری از سناتورهای – همه خواهان – نمی تواند رای چرا که آنها تا به حال به خود قرنطینه بیش از قرار گرفتن در معرض ویروس بسیار آنها در تلاش بودند برای مبارزه با.

اگر این لایحه تصویب کامل سنا آن را به خانه.

– Ledyard پادشاه نیکلاس وو و ویلیام Cummings

94 درصد از جمهوری خواهان 27 درصد از دموکرات ها تصویب مغلوب ساختن پیشی جستن coronavirus پاسخ نظرسنجی می یابد

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مخالفان باید از او انتقاد نمی ramping تا فدرال پاسخ به COVID-19 شیوع هر چه زودتر و برای کم اهمیت جلوه دادن تهدید ناشی از کروناویروس جدید به اوایل ماه مارس. اما این انتقادات به نظر نمی رسد که به اشتراک گذاشته شده توسط اکثریت مردم آمریکا به 60 درصد از آنها تایید مغلوب ساختن پیشی جستن را از دست داده و همه گیر با توجه به جدید گالوپ نظرسنجی.

تایید پاسخ او بود که بالاترین در میان جمهوری خواهان در 94%. شصت درصد از مستقل و 27 درصد از دموکرات ها نیز به او نمرات خوبی در مدیریت بحران است. به طور کلی 38 درصد گفت: آنها مخالف از پاسخ او به وقوع.

مغلوب ساختن پیشی جستن را تصویب امتیاز هم صعود به 49 درصد از 44 درصد در گذشته گالوپ نظرسنجی که انجام شد در اوایل ماه مارس. که گره خورده قبلی خود بالا با گالوپ که به او رسیده در میان خود استیضاح نبرد و احتمالی تبرئه. او کمترین کار تصویب شده را علامت با گلوپ شد 35% که به او رسیده در چهار سال 2017 نظر سنجی.

قابل توجه تهمت را تصویب افزایش 8 درصد در میان مستقل و 6 امتیاز در میان دموکرات ها از نظرسنجی قبلی که گالوپ اشاره شد غیر معمول برای سیاسی پلاریزه جمهور. رای گیری لباس نسبت داده شده که صعود به یک “رالی اثر” اغلب دیده می شود زمانی که کشور در بحران است.

“از لحاظ تاریخی ریاست جمهوری کار تصویب افزایش یافته است که این کشور در معرض خطر” گالوپ گفت. “هر رئیس جمهور از فرانکلین روزولت از طریق جورج دبلیو بوش را دیدم خود را تایید امتیاز افزایش حداقل 10 امتیاز پس از یک رویداد مهم ملی از این نوع است. بوش 35-نقطه افزایش پس از 9/11 است که قابل توجه ترین رالی اثر در تاریخ ثبت شد.”

نظرسنجی انجام شده از مارس 13-22 از یک نمونه تصادفی از 1,020 بزرگسالان است. حاشیه آن از خطا بود به علاوه یا منهای 4 درصد است.

– ویلیام Cummings

مغلوب ساختن پیشی جستن حملات رامنی پس از یوتا سناتور تست منفی برای coronavirus

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن استقبال گزارش می دهد که سناتور. میت رامنی جمهوریخواه یوتا آزمایش منفی برای کروناویروس گفت: “خبر خوبی!” – هر چند او سپس اقدام به سطل زباله خود را رقیب سیاسی در یک صدای جیر جیر.

“من خیلی خوشحال هستم من به سختی می تواند صحبت می کنند” مغلوب ساختن پیشی جستن است. “او ممکن است وحشتناک نامزد ریاست جمهوری و حتی بدتر سناتور ایالات متحده, اما او یک RINO و من او را دوست دارم خیلی!”

RINO زبان عامیانه برای “خواه به نام تنها.”

رامنی جمهوریخواه نامزد ریاست جمهوری در سال 2012 تنها جمهوریخواه مجلس به رای دادن به نفع یک استیضاح اتهام مغلوب ساختن پیشی جستن. رامنی نیز غالبا انتقادی از رئیس جمهور.

پس از رامنی اعلام کرد او را به انزوا در میان coronavoirus ترس تهمت به خبرنگاران گفت: “رامنی در انزوا? هی که بیش از حد بد است.”

– دیوید جکسون

بسته بلوک مغلوب ساختن پیشی جستن و دیگر مقامات کسب و کار از دریافت پول محرک

این رهبر حزب دموکرات مجلس سنا می گوید: پیشنهاد 2 تریلیون دلار coronavirus محرک لایحه منع پول از رفتن به کسب و کار کنترل توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

منافع کسب و کار کنترل توسط معاون رئیس جمهور مایک پنس اعضای کنگره و سران بخش های اجرایی نیز ممنوع “از دریافت وام و یا سرمایه گذاری از برنامه های وزارت خزانه داری گفت:” بیانیه ای از دفتر رهبر اقلیت سنا چاک شومر D-n. y.

دموکرات ها تا به حال خواستار چنین ارائه در این لایحه گفت: تهمت و خانواده اش به دنبال بهره مندی از برخی از آنچه به نام “دوغاب صندوق” کنترل شده توسط وزارت خزانه داری. مغلوب ساختن پیشی جستن هتل و رفت و آمد مکرر امپراتوری مانند دیگران بوده و ضربه سخت شیوع کروناویروس و در نتیجه خاموش شدن ناگهانی در سراسر جهان است.

سناتور که مذاکره نهایی پیشنهاد به خبرنگاران گفت که 500 میلیارد دلار وام و وام تضمین برنامه خواهد بود طلبه مستقل و بازرس کل و نظارت هیئت مدیره.

کروناویروس و زندان های فدرال برای قرنطینه تمام زندانیان جدید برای 14 روز به سعی کنید برای محافظت در برابر COVID-19 در زندان

مغلوب ساختن پیشی جستن خواسته شد تا یکشنبه که آیا او منافع کسب و کار می توانند از مزایای این قانون است. “من هیچ نظری ندارم آنچه که آنها در حال صحبت کردن در مورد” او گفت:. “اجازه دهید فقط ببینید چه اتفاقی می افتد.”

مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین اشاره کرد که کودکان خود را در حال حاضر کنترل خود را کسب و کار. شومر این دفتر گفت: ممنوعیت کمک های اولیه نیز شامل “کودکان و همسران و در قوانین.”

– دیوید جکسون

کمک: آسوشیتد پرس

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>