بزرگترین و در عین حال: 1.3 میلیارد دلار قرارداد مرزی دیوار اعطا

به روز شده

ققنوس (AP) — داکوتای شمالی شرکت ساخت و ساز مورد علاقه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دریافت کرده است که بزرگترین قرارداد تاریخ به ساخت یک بخش از مغلوب ساختن پیشی جستن را امضا دیوار در امتداد مرز ایالات متحده و مکزیک.

جمهوری به گزارش ایسنا ، کوین کرامر از داکوتای شمالی تایید 1.3 میلیارد دلار قرارداد برای ساخت 42 مایل بخش از دیوار طریق “واقعا دشوار زمین در کوه” در آریزونا. که حدود 30 میلیون نفر در هر مایل است.

کرامر گفت فیشر شن و ماسه Co. ارائه پایین ترین قیمت برای این پروژه است. او نمی دانست که چگونه بسیاری از شرکت ها پیشنهاد داد.

مغلوب ساختن پیشی جستن است و وعده داده شده برای ساخت 450 کیلومتر از دیوار در امتداد مرز با مکزیک در پایان سال است. تا کنون دولت اعطا میلیون دلار قرارداد برای ساخت و ساز از 30-پا بلند و موانع همراه با روشنایی جدید, تکنولوژی و زیرساخت ها است. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت می گوید که در حال حاضر ساخته شده 187 کیلومتر از دیوار. برخی از آن جدید است اما بسیاری است که جایگزین قدیمی بسیار کوتاه موانع است که مقامات می گویند کافی نیست.

این لشکر مهندسان ارتش ایالات متحده روز چهارشنبه گفت که با وجود تعیین تاریخ برای شروع و یا تکمیل ساخت و ساز در آخرین جایزه. ساخت و ساز را در نزدیکی Nogales, آریزونا, و Sasabe آریزونا.

کرامر گفت: از نرده ها را رنگ آمیزی سیاه و سفید به دلیل “که آنچه رئیس جمهور می خواستم ساده و ساده” کرامر گفت.

ایده این است که دیوار سیاه را جذب گرما ساخت آن را سخت تر برای کسی که به مقیاس, او گفت:.

“این که رئیس جمهور نظریه” کرامر گفت. “به علاوه نمی توان آن را زشت زنگ زده چیزی است که هر کس با قرار دادن در حال حاضر.”

سپاه مهندسان ارتش که جوایز قرارداد گفت: فیشر یکی از شرکت های مختلف انتخاب شده در مارس 2019 به شریک شدن در ساختمان 5 میلیارد دلار ارزش مرزی دیوار. این ماه قرارداد به فیشر بود که بخشی از این جایزه است.

پرسید اگر وجود دارد هر گونه اضافی مناقصه برای این آخرین قرارداد سخنگوی گفت: آژانس نمی تواند فراهم کند که اطلاعات به دلیل “تهیه حساسیت.”

آریزونا دیلی استار اولین گزارش خبری از قرارداد.

کرامر نمی دانم اگر مغلوب ساختن پیشی جستن دولت های اخیر حرکت به چشم پوشیدن فدرال پیمانکاری قوانین به سرعت ساخت و ساز از دیوار کمک به این پروژه و یا سرعت آن را. او گفت که او نمی دانم اگر این پروژه کاهش یافت تحت این قوانین است.

در سال 2018 چرخه انتخابات شرکت صاحب Tommy Fisher و همسر خود را اهدا $10,800 به Cramer که دفاع و پشتیبانی این شرکت توانایی ساخت دیوار و فیشر مهمان خود را در مغلوب ساختن پیشی جستن 2018 دولت از آدرس اتحادیه.

دموکراتیک اعضای کنگره نگرانی در ماه دسامبر پس از فیشر اهدا شد 400 میلیون دلار قرارداد برای ساخت دیوار مرزی. در عرض دو هفته دفاع وزارت بازرس کل حال راه اندازی یک بررسی که در حال انجام است با توجه به دموکرات کنگره ایالات متحده Bennie تامپسون از می سی سی پی یک منتقد که مورد سوال که آیا قرارداد شده است به درستی اهدا شد.

“اگر اداره مراقبت در مورد هر چیزی به غیر از سیاسی اپتیک و به حداکثر رساندن مایل از حصار در اجرا به یک انتخابات آنها نمی اهدا کرده اند این قرارداد” تامپسون گفت: در بیانیه ای در روز چهارشنبه.

محیط زیست نیز طولانی انتقاد مرز دیوار و گفت: این قطع حیات وحش حفاظت شده و از بین می برد مهم اکوسیستم. آنها به شکایت علیه دیوار و استفاده از دفاع پول برای ساخت آن است.

“مغلوب ساختن پیشی جستن را گستاخ تخریب مرز ساخته شده است حتی بدتر از این شل قرارداد با یک حامی بزرگ” گفت: Laiken Jordahl مرز مبارز در مرکز تنوع زیستی.

کرامر گفت که او شخصا تن به تن فیشر شرکت به رئیس جمهور و دیگران در واشنگتن است.

“از آن خواهد شد یک روز سرد در جهنم وقتی که من عذر خواهی برای دفاع از یک داکوتای شمالی, کسب و کار” کرامر گفت.

___

MacPherson گزارش از بیسمارک N. D.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>