بزرگی تگرگ آسیب بادها, ممکن, خیابان سیل تهدید هوستون در روز پنج شنبه

خیلی از جنوب شرق تگزاس است که تحت “پیشرفته” خطر شدید آب و هوا با تگرگ های بزرگ و مخرب بادهای تهدید هوستون و جوامع غرب منطقه چهار شنبه بعد از ظهر.

هوستون همچنین می توانید انتظار می رود تا دو اینچ از بارش باران به عنوان طوفان رول را از طریق در بعد از ظهر و شب. جلو هل دادن از طریق دولت را در برخورد با هوای گرم و مرطوب هوا بیش از هوستون ایجاد آب و هوایی شدید تهدید هواشناسان گفت.

طوفان انتظار می رود به محصول حدود 3 بعد از ظهر در نزدیکی کالج استیشن و کار خود را از راه جنوب به هوستون بین 5 و 8 بعد از ظهر آب و هوایی شدید تهدید می تواند بیش از 9 یا 10 p. m. به گفته کارشناسان.

جمعه ارائه خواهد شد کوتاهی کردند از باران (برای ذخیره 20 درصد شانس pop-up طوفان) قبل از یکی دیگر از باران سیستم حرکت می کند از طریق این منطقه بیش از آخر هفته.

پس از تعطیلات آخر هفته باران رول در هفته آینده انتظار می رود که آفتابی و خشک با درجه حرارت بالا در اواسط 70s.

Jay R. اردن را پوشش می دهد آخرین اخبار در منطقه هوستون. خواندن او را بر ما اخبار سایت Chron.com و ما مشترک سایت HoustonChronicle.com | او را دنبال کنید در توییتر @JayRJordan | ایمیل او را در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>