لاردو به در نظر گرفتن از بین بردن مؤتلفه پرچم از پیکرنگاری در اطراف شهر

به روز شده

لاردو شورای شهر جلسه به پایان رسید در 11 بعد از ظهر روز دوشنبه با چند دستور کار آیتم های سمت چپ بی سابقه. یکی از این مورد از بین بردن تصاویر مؤتلفه پرچم که هنوز هم وجود دارد در برخی از ساختمان های شهر و آرم.

یک نقطه از غرور در لردو است که تاریخچه آن به عنوان پایتخت کوتاه مدت کشور مستقل جمهوری ریو گراند. به این دلیل لاردو مگس هفت پرچم به جای شش که بقیه تگزاس زندگی می کردند.

این هفت پرچم برجسته برجسته در بسیاری از شهر پیکرنگاری. و از آنجا که مؤتلفه پرچم یکی از هفت تصویر خود را پراکنده در مکان های مختلف در سراسر شهرستان برجسته ترین روی زمین از این شهر فرودگاه.

Councilwoman نلی Vielma گفت: او نمی خواهید برای پاک کردن لاردو تاریخ تحت کنفدراسیون اما برای نشان دادن این تاریخ دقیق است. اولین پرچم کنفدراسیون گاهی اوقات به نام “ستاره ها و میله های زندان” به نظر می رسد شبیه به پرچم ایالات متحده است. این است که آنچه را که باید پرواز بیش از لاردو در طول جنگ داخلی Vielma گفت: به جای rebel flag که در حال حاضر به طور گسترده ای به عنوان یک نماد نفرت.

چند سال پیش در شهرستان لردو رد و بدل شورشی پرچم برای اولین پرچم در آن آرم اما اصلی نماد عبودیت در بیشتر دائمی نمایش مانند پلاک و در مخزن آب خاموش Del Mar بلوار و Springfield خیابان.

و بعد از دیدن نا آرامی های مدنی است که به تازگی رخ داده است در دیگر نقاط کشور Vielma گفت که او می خواست برای جلوگیری از آن در اینجا.

همانطور که برای کف فرودگاه اگر شهر را برای حک کردن این یکی پرچم نمادی از terrazo آن است که برآورد هزینه $30 ، 000 تا 40 ، 000 $در شهرستان مدیر رابرت Eads گفت. اما آن را نیز می تواند تحت پوشش و یا کاهش در راه های دیگر ،

به علاوه این لاردو فرودگاه بین المللی دریافت کرده است و بیش از 18 میلیون دلار در مراقبت های قانون بودجه است که می توان به تعمیر و نوسازی داخلی.

Eads گفت: او می خواهم به مطمئن شوید که هفت پرچم ادامه نشان داده می شود اما شورای نیاز به انتخاب کنید که شامل خواهد بود. آنها در حال کار بر ویژه-به نام دیدار احتمالا در هفته آینده.

و در حالی که لاردو ندارد مجسمه ها و بناهای تاریخی تجلیل کنفدراسیون آن دارای یک مدرسه به نام پس از سرهنگ سانتوس Benavides بالاترین-رتبه بندی Tejano در مؤتلفه ارتش و شهردار سابق لاردو.

در حالی که او است صاحب Benavides شده بود برده گیر در موارد قبل از جنگ. او پس از جمع آوری 10 مردان مسلح برای عبور به نوئوو لاردو با او برای گرفتن یک برده فراری و او را به عقب در سراسر رودخانه که در آن او در زندان قرار داده است.

گلوریا رندن, UISD معاون سرپرست برای دولت افغانستان گفت که او را به این هیئت توجه برای ملاقات بعدی خود را. در سال 2017 سرپرست روبرتو سانتوس گفت که او نمی خواهد در نظر گرفتن تغییر نام Col. سانتوس Benavides مدرسه ابتدایی.

جولیا والاس ممکن رسیده در 956-728-2543 یا [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>