لاردو, نوجوانان اتهام حمل و نقل 300 پوند ماری جوانا

به روز شده

این روزنامه شهرستان کلانتر, بازداشت یک نوجوان به اتهام حمل و نقل 300 پوند ماری جوانا.

در حدود 9:15 p. m. روز شنبه, نمایندگان در حال سفر بودند جنوبی در FM 1472 زمانی که آنها متوجه یک خودرو در حدود 3 کیلومتری جنوب FM 255 در کنار جاده با چراغ اضطراری ،

نمایندگان با نزدیک شدن به خودرو و مشاهده دو نفر اجرا به قلم مو. مقامات گفتند آنها همچنین متوجه یک بسته نرم افزاری بر روی زمین در کنار باز عقب درب مسافری.

باند مرگ: Jetliner بازدید کشته شدن مرد در تگزاس باند فرودگاه

راننده باقی مانده در صحنه و بازداشت شد. نمایندگان سپس مشاهده سه بسته های نرم افزاری اضافی در داخل خودرو. این بسته نرم افزاری شامل 300 پوند ماری جوانا و تا به حال یک خیابان برآورد ارزش $90,000.

در همین حال مقامات شناسایی راننده به عنوان Juan Andres مورنو, 17, از لاردو. او دستگیر شد و به اتهام جنایت در اختیار داشتن ماری جوانا. او بعد از آن منتشر شد همان روز در اوراق قرضه با توجه به Webb زندان شهرستان سوابق.

“تبریک می گویم ما در بخش مبارزه با مواد مخدر برای یک کار خوب انجام می شود. من یادآوری به گزارش هر گونه فعالیت مشکوک از طریق تماس 956-415-مجسمه نیم تنه (2878). شما می توانید واجد شرایط برای پاداش نقدی گفت:” کلانتر مارتین Cuellar.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>