لاردو شورای شهر تصویب اجباری coronavirus مستند

شورای شهر در اواخر سهشنبه به اتفاق آرا به تصویب دو هفته اجباری مستند در لردو که در آن اعضای جامعه را به قرنطینه در خانه می روم تنها به رفتن به محل کار یا خرید ملزومات از قبیل مواد غذایی و پزشکی و مواد غذایی از رستوران ها و یا صفحه اصلی بهبود (persian) مواد. شورا نیز الزامی است که کارفرمایان ارائه سلامت اقدامات ایمنی برای کارمندان خود چنین به عنوان ضد عفونی کننده دست.

در خارج از این مورد استثنا تجمع بیش از 10 نفر در طول این زمان ممنوع خواهد شد, شورای تصمیم گرفت.

HoustonChronicle.com: زنده coronavirus به روز رسانی

لاردو شورای شهر نیز رای به قطع هر گونه شهروندان آب و برق در طول این دوره و به منع صاحبخانه از اخراج مستاجران مسکونی یا تجاری.

این محل در مواقع اضطراری جلسه شورای شهر livestreamed در Facebook شنبه شب. اعضای شورا و شهردار و چند تن از اعضای کارکنان شهرستان تقسیم شدند تا بین سه اتاق در تالار شهر و teleconferenced برای برقراری ارتباط بین اتاق.

این بحث طولانی و بحث برانگیز است. سلامت مدیر گروه دکتر هکتور گونزالس را پشتیبانی نمی کند اجباری مستند که در زمان یک گام فراتر از دستور شهردار پیت Saenz امضا شد در این روز ممنوع است که اکثر تجمعات از 50 یا بیشتر مردم است.

این علائم جدی ترین اقدام در عین حال گرفته شده توسط شهر لاریدو آن را به عنوان مقابله با آن اولین مورد مثبت از COVID-19.

عضو شورای Marte مارتینز, پزشکی, دکتر, ابراز نگرانی عمده آن این بود که محلی منتقل, مورد, که لاردو را “بیمار صفر” ناشناخته بود.

CORONAVIRUS بازدید هوستون: آنچه شما باید بدانید

“وجود دارد هیچ زیاده در حال حاضر وجود دارد تنها underreacting. … این واقعیت است که ما نمی دانیم که این بیمار آلوده شد یا که آلوده به این بیمار و سپس چگونه آنها خودشان بودند مسری قرار می دهد ما در یک کاملا متفاوت الگوریتم جایی که ما دیگر قادر به برنامه ریزی. ما را مجبور به واکنش نشان می دهند” مارتینز گفت.

او و عضو شورای جورج Altgelt بودند بیشتر مشتاق در مورد این اجباری مستند. چند اعضای شورا ابراز نگرانی در مورد چگونه مردم زندگی می کنند که چک برای چک خواهد بود قادر به زندگی می کنند اگر آنها نمی تواند به کار برود. رای گیری برای این مستند به اتفاق آرا تصویب شد تنها زمانی که آن را روشن بود که مردم هنوز هم قادر خواهد بود برای رفتن به محل کار.

در ضمن هوستون شهردار سیلوستر ترنر چهارشنبه اعلام کرد این شهر را نمی خواهد تحت مشابه مستند.

“وجود خواهد داشت بدون سرپناه در محل در هوستون. [باشید]” ترنر توییتی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>