یک نور افکن روشن کوبه برایانت بازنشسته لس آنجلس لیکرز کشباف – شماره 8 و شماره 24 – در مرکز استیپلز تیر در شب جمعه. طرفداران به طور خلاصه شعار, “کوبه! کوبه!”

عرصه شد و در پردهی تاریکی نجات برای چراغ از طرفداران تلفن های همراه. سپس یک نور افکن روشن دادگاه مرکز به فاش کردن دو طلا ترتیبات گل یکی 8 و یکی 24. و پرده مطرح شده در ادای احترام به برایانت فقط قبل از لیکرز بازی برای اولین بار پس او مادر Gianna و هفت نفر دیگر کشته در سقوط یک هلیکوپتر یکشنبه در کالاباساس کالیفرنیا.

Usher سنگ “گریس شگفت انگیز” احاطه شده توسط 19,995 طرفداران و دو خالی courtside صندلی برای کوبه و Gianna آویخته در خود کشباف با دسته گل از گل رز قرمز – به عنوان یک مونتاژ ویدئویی پخش شده در بیاد.

این یک ادای احترام به Bryant به نام “به یاد کوبه.”

طرفداران دوباره شعار, “کوبه کوبه” و سپس “جی جی جی جی.”

شرق مشهور بن هنگ شده در مرکز دادگاه به عنوان یک ویدیو از برایانت صحبت کردن و بازی بسکتبال نشان داد در بیاد. او سخن از عشق خود را از این بازی عشق خود را از همسرش ونسا و چهار دختر.

“لذت از این بازی فقط از بودن در خارج وجود دارد و بازی کردن است.”

“آنچه که من آموخته ام این است که همیشه به رفتن نگه دارید.”

“من فقط می خواهم به صرف زمان با خانواده بودن و شوهر بودن و پدر.”

لیکرز نیز پرداخت ادای احترام به دیگر افرادی که فوت کرد: جان کری و الهام Altobelli; سارا و Payton چستر; Christina Mauser; و آرا Zobayan. این گروه در مسیر به یک AAU بازی بسکتبال.

عمومی آدرس گوینده پرسید این جمعیت برای یک 24.2-دوم لحظه سکوت – اشاره به برایانت شماره 24 و Gianna شماره 2.

Boyz II Men سنگ “The Star-Spangled Banner” به عنوان LeBron James گریه کرد.

خواندن از یک تکه کاغذ به عنوان او ء در مرکز دادگاه جیمز گفت: نام هر کسی که مرده است. سپس او رسیده برای سخنرانی در جیب دیگر اما پرتاب کاغذ و گفت: او می خواست به صحبت می کنند از قلب است. جیمز مانند برایانت پیوست NBA به عنوان یک 18 ساله خارج از مدرسه بالا است. آنها برنده دو مدال طلای المپیک با هم.

“اولین چیزی که به ذهن می آید” جیمز گفت: “همه چیز در مورد خانواده است. … این واقعا یک خانواده است. … من این نگاه به عنوان یک جشن امشب. این جشن از خون و عرق و اشک. … امشب جشن می گیریم بچه که اینجا آمده در 18 سال سن بازنشسته در 38 و احتمالا تبدیل به بهترین پدر و دیده ایم بیش از سه سال گذشته است. … در کلمات کوبه برایانت مارهای زهردار مناطق گرمسیر است. اما در کلمات ما را فراموش نکرده است. زندگی برادر.”

بیشتر: غمگین, صحنه سورئال در L. A. قبل از لیکرز’ اولین بازی پس از کوبه برایانت مرگ

نگاه: هرگز قبل دیده می شود عکس های کوبه برایانت در دبیرستان

ادای احترام: 10 راه لیکرز افتخار کوبه برایانت

جیمز آمریکا در حال حرکت بود و صمیمی و اگر او تا به حال ingratiated خود را به لیکرز فن پایه قبل از جمعه او قطعا خود را با کلمات مورد برایانت.

هر Laker در صف اعلام شد به عنوان “یک 6-6 گارد از مدرسه بالا پایین Merion در 20 فصل No. 24, Kobe Bryant.”

لیکرز در زمان 24-دوم ساعت شات نقض و پورتلند تریل بلیزرز به دنبال با یک 8-دوم backcourt تخلف به شروع بازی.

قبل از pregame مراسم لیکرز هر بازیکن با پوشیدن شماره 8 یا شماره 24 خود را بیش از گرم کردن دنده در شرکت تمدید ازدحام قبل از مصرف دادگاه حدود نیم ساعت قبل از tip-off.

در حاصل کار دو تیم, Charlie Puth و Wiz Khalifa انجام شده “See You Again” که در آن نوشته شده بود به عنوان یک ادای احترام به پل واکر “سریع و خشمگین” فیلم. “این یک روز طولانی بدون شما دوست من و من به شما بگویم همه چیز در مورد آن زمانی که من دیدن شما دوباره” آهنگ آغاز می شود.

ESPN pregame نمایش “به خاطر سپردن کوبه” ویژه ماریا Taylor, Michael Wilbon, Stephen A. Smith, Jalen رز و پل پیرس که همه ارائه افکار خود را در برایانت بازیکن و فرد است. رز و پیرس به یاد می آورد بازی برابر برایانت. Wilbon و اسمیت هر نازل لحظات شخصی – مانند زمانی که Bryant به نام اسمیت پس از اسمیت مامان درگذشت و هنگامی که برایانت التماس Wilbon به مراقبت از خود پس از Wilbon دچار حمله قلبی.

دنبال جف Zillgitt در توییتر @JeffZillgitt.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de