گذاشته یا furloughed به دلیل COVID-19? ما پاسخ سوالات خود را در مورد مزایای بیکاری

آمریکایی ها به طور فزاینده ای نگران در مورد چگونه آنها می رویم به پرداخت صورتحساب خود را به عنوان coronavirus نیروهای کسب و کار و هزینه های میلیون ها نفر از مردم شغل خود را.

یک رکورد 6.6 میلیون آمریکایی در زمینه بیمه بیکاری در هفته گذشته. افزایش تعداد مدعیان بیکاری در حال سوخت توسط تعداد فزاینده ای از شرکت ها از جمله ماریوت macy’s و جنرال الکتریک که اعلام کرده اند اخراج و یا furloughs به عنوان آنها سعی می کنند به آب و طوفان اقتصادی ناشی از این بیماری همه گیر.

برای کمک به تلاش آمریکایی کنگره با تصویب 2.2 تریلیون دلار فدرال بسته امداد در هفته گذشته از جمله افزایش بزرگ به مزایای بیمه بیکاری است که اجازه می دهد بیشتر افراد واجد شرایط ارائه می دهد و پول بیشتر برای یک دوره طولانی تر از زمان.

اما هنری Vitner که برای اولین بار در زمینه بیمه بیکاری در اواسط ماه مارس می گوید که وعده کمک مالی شده است آسان نیست.

“این فقط احساس می کند مانند این سیستم ساخته شده است نه برای کمک به مردم, اما برای مردم خیلی نا امید که آنها فقط تا بدهد می گوید:” Vitner, 23 که در بیکاری ادعا می کنند که کسب و کار شروع به خشک شدن در حیوان خانگی نشسته در مغازه او کار می کند برای در سان فرانسیسکو.

او گفته شده که او واجد شرایط برای مزایای اما نه چقدر پول او می تواند دریافت کنید. و Vitner صرف ساعت در تلفن تنها به طور قطع قبل از او دریافت هر پاسخ.

پس چگونه شما فایل ؟ اگر شما در یک کشور زندگی می کنند و در یکی دیگر از جایی که شما را در قرار خود را ادعا می کنند ؟ را به 2 تریلیون دلار Coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی (مراقبت) قانون از دولت,اعطای دسترسی بیشتر به منافع و یا آن را سخت تر است ؟

در اینجا پاسخ به این پرسش ها و بیشتر:

آیا بیمه بیکاری و چگونه می توانم آن را دریافت کنم ؟

بیمه بیکاری است که یک برنامه مشترک بین دولت فدرال و ایالات متحده راه اندازی به ارائه برخی از پول را به افرادی که در حال تلاش برای به دست آوردن یک شغل اما نمی تواند پیدا کردن یکی. سود نیز افزایش یافته مراقبت در قانون تصویب شده توسط دولت فدرال در هفته گذشته.

به درخواست شما می توانید فایل های آنلاین.

“هر یک از 50 ایالت دارای یک سیستم نرم افزار آنلاین می گوید:” میشل همیشه محقق ارشد و تحلیلگر سیاست ملی قانون استخدام پروژه.

چقدر می توانم دریافت کنم ؟

حداکثر سود بارگیری توسط دولت متفاوت است. برای مثال در فلوریدا آن را در صدر در 275 دلار در حالی که در نیویورک حداکثر $است 504.

اما تحت فدرال امداد لایحه هر کس اضافی $600 یک هفته تا ژوئیه 31.

چگونه مزایای گذشته است ؟

به طور معمول برخی از کشورها پیشنهاد کمتر هفته از مزایای بیش از دیگران است. اما تحت مراقبت در عمل هر کسی که هنوز هم از کار زمانی که دولت خود سود دوره اجرا می شود قادر خواهد بود به پرداخت اضافی برای 13 هفته از دولت فدرال است.

کسانی که مشغول به کار در ایالات فلوریدا که در آن دوره اولیه است که تنها 12 هفته خواهد بود واجد شرایط برای بیکاری برنامه به طور خاص ثابت به این بیماری همه گیر است که حمالت در یکی دیگر از 14 هفته.

از طریق این مراحل مختلف همه کسانی که از کار قادر خواهد بود برای دریافت کمک به 39 هفته.

کسی را استخدام?: خرده فروشان استخدام با توجه به کروناویروس تقاضا

کار از خانه در طول یک بیماری همه گیر: پنج راه برای رشد در حالی که کار از خانه در طول بیماری همه گیر کوروناویروس

آیا من می توانم یک فایل بیکاری ادعا می کنند اگر من برای کار خودم و یا در اجرای اقتصاد ؟

بله. مستقل پیمانکاران مترجمان آزاد و فرفره کارگران خواهد بود قادر به دریافت مزایای از طریق جدید و همه گیر کمک برنامه های ایجاد شده توسط مراقبت عمل می کنند.

است وجود دارد یک دوره انتظار قبل از اینکه شما می توانید برای درخواست و یا دریافت سود ؟

قبلا برخی از کشورها ساخته شده و مردم یک هفته صبر کنید و قبل از درخواست برای مزایای اما فدرال امداد لایحه را تشویق می کند متحده به چشم پوشیدن است که دوره انتظار و بسیاری از کشورها انجام داده اند به دلیل بیماری همه گیر.

“مردم باید درخواست برای مزایای روز آنها تبدیل به بیکار” همیشه می گوید.

اما انتظار نداریم که به سرعت دریافت یک چک کنید.

“خلاص شدن از انتظار هفته نیست که هر چیزی برای انجام با زمان پردازش می گوید:” همیشه و اضافه کرد که قبل از بحران کنونی آن می تواند دو تا سه هفته برای اولین بار خود را بررسی می رسند. ناکافی نیروی انسانی و کهنه سیستم های کامپیوتری نیز ممکن است کاهش پذیرش ادعا می کند.

اما کمک در راه است. دولت فدرال تعیین شده از 1 میلیارد دلار به نسبت beefing تا کارکنان به ادعا و بسیاری از کشورهای در حال درخواست کارفرمایان برای اجازه دهید آنها را می دانم که تا زمانی که آنها را گذاشته و کارکنان و سرعت بخشیدن به روند.

آیا شما برای بررسی در به طور مرتب به ادامه گرفتن منافع ؟

به طور معمول کسانی که از دریافت مزایای را برای بررسی در با دولت خود آژانس هر هفته به اجازه مدیران می دانند که آنها باقی می ماند از کار و همچنین چه کار جستجوهای آنها انجام داده ایم.

در حال حاضر جستجوی کار نیاز است که به طور کلی بودن بخشیده است. اما شما هنوز هم ممکن است نیاز به آنلاین هفتگی به تایید شما هنوز هم بیکار.

چه مدت طول خواهد COVID-19 مربوط به برنامه فدرال است ؟

از آن خواهد شد در محل از Jan. با 27 سال 2020 از طریق Dec. 31, 2020. اضافی $600 هفتگی بهره مند شوند اما متوقف خواهد شد در پایان ماه ژوئیه.

من زندگی می کنند در یک دولت اما کار در یکی دیگر از. از کجا می توانم فایل من بی ادعا ؟

“شما باید درخواست که در آن شما کار می کنند نه در جایی که شما زندگی می کنند می گوید:” همیشه و اضافه کرد که شرکت شما پرداخت مالیات در دولت که در آن شما انجام کار خود را و آن دسته از مقامات خواهد شد که همه اطلاعات مربوطه را در فایل.

اگر من دو شغل و من از دست دادن یکی از, می توانم برای بیکاری ؟

بله. شما خواهد بود واجد شرایط برای بخشی از بیمه بیکاری. فرمول بدانند چقدر کمک شما می توانید توسط دولت متفاوت است, اما شما باید قادر به دریافت برخی کمک های مالی.

چه می شود اگر من در محل کار به طور موقت تعطیل به دلیل COVID-19 و من نمی تواند کار کند ؟

مقامات فدرال در حال دادن متحده گریز به دلیل همه گیر بنابراین بله دولت خود را می تواند به شما مزایای بیمه بیکاری اگر محل کار خود را خاموش و با توجه به این ویروس.

اگر چه من هنوز هم یک کار اما من نمی توانم کار چون من قرنطینه?

به دلیل COVID-19 دولت خود را می توانید انتخاب کنید به شما را با ارائه کمک های مالی در حالی که شما در حال کار.

اگر من ترک کار من به دلیل خطر قرار گرفتن در معرض ویروس و یا مراقبت از یکی از بستگان که شده است آلوده می شود ؟

آن را به دولت خود را, اما شما می توانید دریافت مزایای بیکاری برای هر یک از این حالات.

اگر فرزند من در مدرسه یا مهدکودک مرکز بسته است و من نمی توانم به کار می توانم بیکاری ؟

بله. شما می توانید فدرال کمک حتی اگر دولت خود را فراهم نمی کند آن را.

اگر چه من کار پاره وقت و از دست دادن کار من از آنجا که از virus می توانم دریافت سود ؟

آن را در دولت بستگی دارد و مشخص نیست که چگونه فدرال تسکین عمل ممکن است تحت تاثیر این قوانین است.

محل کار من بسته قبل از من می تواند شروع کار جدید من یا من گذاشته شد به زودی پس از من آغاز شده است. آیا من واجد شرایط برای بیکاری ؟

بله. شما می توانید دریافت مزایای در هر دو مورد.

من در حال حاضر گرفتن بیکاری است. آیا من می توانم کمک ؟

بله. همه دریافت کنندگان اضافی 600 $در هفته.

من خسته ام من مزایای. چه در حال حاضر ؟

شما می توانید دوباره و شما باید قادر به دریافت اضافی 13 هفته از پرداخت ارائه شده توسط دولت فدرال و 600 دلار اضافی هفتگی پرداخت.

بیکاری است عطف به ماسبق?

همه گیر برنامه کمک به قدمت تاریخ 27 ژانویه بنابراین کسانی که مشاغل از دست رفته برای COVID-19 مربوط دلایل باید دریافت سود با شروع از زمانی که آنها بیکار شد.

در حال بیکاری چک مالیات ؟

بله. اگر شما دریافت این مزایا در سال آینده شما باید یک 1099G فرم که به گزارش درآمد.

اگر به من می furloughed در مقابل گذاشته می توانم فایل برای بیکاری ؟

بله.

“تا زمانی که کارفرمای شما به شما می گوید که شما نمی توانید به کار می آیند و آنها در حال رفتن به شما پرداخت … (شما) بیکار به منظور جمع آوری بیکاری می گوید:” همیشه.

چه تفاوت بین بودن furloughed و گذاشته است ؟

Furloughed کارگران باقی می ماند در حقوق و دستمزد, اما شما باید برخی از زمان و بدون پرداخت. کارگران که در حال گذاشته شدن حذف از شرکت حقوق و دستمزد هر چند آنها ممکن است rehired در برخی از نقطه در آینده

در طول زمان من furloughed خواهد شد سهم من به من 401(k) و یا حساب پس انداز سلامت ادامه دهید ؟

هیچ. کارکنان تایید کسر برای هر دوره پرداخت و “به دلیل وجود یک چک وجود دارد خواهد بود یک سهم می گوید:” Amber Clayton, دانش, مدیر مرکز جامعه برای مدیریت منابع انسانی.

وجود دارد نیز نمی تواند به طور خودکار گرفتن کسر هنگامی که شما بازگشت به کار. برای مثال اگر شما کمک 3% پرداخت خود را در هر بررسی به خود 401(k) و furloughed برای دو هفته اول خود را بررسی کنید به عقب خواهد بود منهای 3 درصد است. کسر نمی شود دو برابر شده است.

اما شما می توانید افزایش سهم خود را اگر شما می خواهید به زمانی که شما از دست رفته است.

آنچه در مورد بیمه درمانی است ؟ من هنوز هم پوشش داده شود در حالی که در کردند?

این بستگی به این دارد که شما برای کار.

“اگر زبان در (این طرح به نفع کارمندان) که اجازه می دهد تا برای ادامه پوشش بهداشت و درمان در طول مدت کوتاه از ترک کارفرما می تواند ادامه شخصی پوشش مراقبت های بهداشتی,” کلیتون می گوید.”

آن خواهد بود تا شرکت خود را به طلسم از اینکه پرداخت حق بیمه از دست رفته در حالی که شما دریافت یک چک کسر خواهد شد هنگامی که شما بازگشت به کار و یا اگر شما می باید به آن پرداخت قبل از اینکه شما را خاموش. این شرکت همچنین ممکن است کمک به پوشش خود پرداخت.

اگر کارفرمای شما نمی خواهید به ادامه پوشش بیمه درمانی خود را طی کردند در دوره شما باید قادر به پرداخت هزینه برای شرکت شما در برنامه درمانی خود را از طریق کبرا (تلفیقی اتوبوس بودجه آشتی عمل). اما این پوشش می تواند بسیار گران قیمت.

برای کسانی که زندگی در ده پرجمعیت ترین ایالت در زیر لینک کلیک کنید برای بیکاری منابع:

کالیفرنیا: https://www.edd.ca.gov/unemployment/

تگزاس: https://www.twc.texas.gov/jobseekers/unemployment-benefits-services

فلوریدا: https://connect.myflorida.com/Claimant/Core/Login.ASPX

نیویورک: https://labor.ny.gov/unemploymentassistance.shtm

پنسیلوانیا: https://www.uc.pa.gov/unemployment-benefits/file/Pages/default.aspx

ایلینوی: https://www2.illinois.gov/ides/individuals/UnemploymentInsurance/Pages/default.aspx

اوهایو: https://unemployment.cmt.ohio.gov/cmtview/

گرجستان: https://dol.georgia.gov/unemployment-benefits

کارولینای شمالی: https://des.nc.gov/apply-unemployment/

میشیگان: https://www.michigan.gov/leo/0,5863,7-336-78421_97241—,00.html

دنبال Charisse جونز در توییتر @charissejones

کمک: Jazmin گودوین

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>