لیدی گاگا حرکت محکم به پاپ با ‘Stupid Love’ تک و خارج-از-این-جهان تصویری

مادر هیولا در تمام تئاتر گیج کننده ،

بانوی دل شکسته خفقان تک آهنگ جدید “Stupid Love” کاهش یافته است در نیمه شب همراه با دیدنی موزیک ویدیو که منفجر شد با این ستاره پاپ را امضا استفاده از رنگ های جسورانه و محکم طراحی شده گروه رقص و تا حدودی سردرگم داستان.

نگاهی به فیلم نمایشگاه: “جهان رتس در تضاد است. بسیاری از قبایل نبرد برای تسلط. در حالی که روحانی آنهایی که دعا و خواب برای صلح و مهربانی پانک مبارزه برای Chromatica.”

که headscratcher که هم خیلی دنگ هیجان انگیز است. و به هر حال, آن را به مراتب کمتر تکان دهنده از افتتاح “متولد این راه” تصویری.

آنچه در زیر یک فرازمینی, صورتی, موهای گاگا رقص در بی ثمر چشم انداز نکردم با کریستال سازند. او آواز می خواند شعر مانند “همه من همیشه می خواستم عشق” “باید ایمان من” و “من نمی نیاز به یک دلیل. نه ببخشید من می خواهم خود را احمق عشق” او به عنوان پرش از یک متخاصم, monochromatically لباس جناح به بعد. در یک نقطه او می شکند تا مبارزه: خروشد او را بالا می برد و دست او را در هوا و levitates دو نزاع مردان است. آن را بین کهکشانی معادل یک مادر گرفتن دو بچه توسط گوش برای جلوگیری از داد و بیداد.

این همه بسیار sci-fi. بسیار بر روی نام تجاری. بسیار سرگرم کننده به تماشای.

لیدی گاگا طول می کشد مشاوره از موسیقی خود را پس از جست و خیز کردن مرحله: فقط رقص. میخوام ok’

“احمق عشق” است گاگا اولین موسیقی های جدید در سه سال است. این رهبری تنها از 33 ساله ستاره آینده ششمین آلبوم استودیویی که ما هیچ عنوان یا تاریخ انتشار نشده است. قضاوت جامد مصنوعی و ضرب و شتم جاذب, دل شکسته (نام واقعی Stefani Germanotta) به طور کامل به او بازگشت پاپ ریشه.

در حالی که ما لذت می برد او تاخت و تاز کردن به صداهای دیگر با “جوآن” ما خوشحال هستیم ما, پاپ, هیولا, مادر بازگشته است.

ما نمی توانیم صبر کنید برای شنیدن و دیدن — چه در آینده.

سازمان دیده بان “احمق عشق” در اینجا:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>