کوشنر خواستار coronavirus پاسخ در آمریکا یک موفقیت بزرگ’

واشنگتن – کاخ سفید مشاور ارشد Jared کوشنر به نام دولت فدرال در واکنش به شیوع کروناویروس “یک موفقیت بزرگ” روز چهارشنبه به عنوان موارد صدر 1 میلیون و مرگ و میر گذشت 60 ، 000 در ایالات متحده است.

کوشنر رئیس جمهور در قانون است که خدمت در کاخ سفید coronavirus نیروی کار نمی کند اغلب ظاهر عمومی.

طی مصاحبه ای در رادیو فردا صبح روز چهارشنبه کوشنر گفت: “من فکر می کنم که ما زمانی تمام نقاط عطف مختلف که مورد نیاز هستند. بنابراین دولت فدرال و دولت را به چالش افزایش یافت و این یک موفقیت بزرگ. من فکر می کنم که واقعا چه باید گفت.”

او همچنین ادعا کرد که در ماه ژوئن “بسیاری از کشور باید به حالت عادی بازگشت” و که در ماه جولای “این کشور واقعا تاب دوباره”

“آنها در حال بازی رولت روسی’: به عنوان متحده بازگشایی میان coronavirus کارشناسان هشدار می دهند از خطرات

ده ها تن از کشورها تصمیم گرفته اند برای بازگشایی کسب و کار در میان همه گیر و اگر چه آنها همچنین تاسیس یک تعداد از شرایط برای راه اندازی مجدد و کارشناسان بهداشت عمومی سوال توانایی خود را برای نظارت و رسیدگی به هر گونه افزایش در موارد که به دنبال خواهد داشت.

اگر این افزایش به اندازه کافی قوی است برخی ممکن است به reimpose اجتماعی فاصله گرفتن محدودیت هایی که ویران اقتصاد خود را.

کوشنر اعلام کرد “ابدی مستند جمعیت” برای ساخت “جوک در اواخر شب تلویزیون” در مورد تلاشهای دولت گفت که “واقعیت این است که این داده ها در کنار ما است” در مورد تست و بازگشایی این کشور است.

محققان دانشگاه هاروارد به تازگی به این نتیجه رسیدند که ایالات متحده نیاز به انجام 500,000 به 700,000 coronavirus آزمون یک روز به آغاز بازگشایی با خیال راحت. هفته گذشته این کشور به طور متوسط 210,000 روزانه آزمون با توجه به COVID پیگیری پروژه.

مطالعه: آمریکایی ها اعتماد Fauci بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن و یا خود فرمانداران

بیشتر: Pelosi نام هفت قانونگذاران دموکرات به کمیته وظیفه نظارت بر coronavirus محرک پول

کوشنر گفت این کشور “در طرف دیگر از جنبه های پزشکی از این” به رغم موارد نصب در سراسر کشور است. مراکز کنترل بیماری و پیشگیری گفت که مرگ و میر و موارد را “به احتمال زیاد ادامه خواهد داد به افزایش است” در هفته های آینده به خصوص اگر اجتماعی فاصله نیست به شدت دنبال کرد.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت است برای انتقاد از کمبود شخصی, دنده محافظ, عدم گسترده تست و آهسته آن پاسخ به همه گیر با گزارش نشان می دهد رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بود هشدار در مورد خطر این ویروس از جامعه اطلاعاتی به عنوان اوایل ژانویه.

بیشتر: ایالات متحده رشد اقتصادی 4.8 درصد در سه ماهه 1 میان دولت خاموش شدن ناگهانی میلیون ها نفر از اخراج

مغلوب ساختن پیشی جستن به نام کوشنر “درخشان” روز چهارشنبه پس نظرات خود را.

اما برخی در توییتر به نظر می رسید اختلاف نظر دارند.

کمک: Jorge L. Ortiz, Paul Davidson

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>