Kroger می دهد تا 130 میلیون دلار ‘با تشکر از شما پرداخت به همکاران و گسترش COVID-19 مرخصی اضطراری

منتشر شده

Kroger به تازگی اعلام کرد این امر می تواند ارائه ویژه “با تشکر از شما پرداخت” برای کارکنان و گسترش پرداخت COVID-19 اورژانس را ترک کنند.

یک بار جایزه پرداخت خواهد شد که 400 دلار برای کارکنان تمام وقت و 200 دلار به صورت پاره وقت همکاران پرداخت خواهد شد و در دو اقساط در 20 مه و ژوئن 18 جمعا 130 میلیون دلار ارزش گفت: آزادی مطبوعات.

این حرکت پس از واکنش شدید از سوی ایالات مواد غذایی و تجاری اتحادیه بین المللی کارگران این شرکت تا پایان 2 $در هر ساعت پرداخت ضربت آن را تا به حال اجرا شده در ماه مارس در میان همه گیر.

محصول محدودیت: Costco به طور موقت محدودیت خرید گوشت به 3 مورد در هر عضو

“همکاران ما موثر بوده است در تغذیه امریکا در حالی که همچنین کمک به صاف منحنی در طول مراحل اولیه این بیماری همه گیر” گفت: رادنی McMullen, Kroger را رئیس و مدیر عامل شرکت.

“به عنوان کشور حرکت به سمت بازگشایی ما ادامه خواهد داد برای حفاظت از همکاران ما, سلامت و خوب بودن و به رسمیت شناختن کار خود گفت:” McMullen در یک شرکت بیانیه.

با تشکر از شما پرداخت و تمدید پرداخت COVID-19 مرخصی اضطراری است که در علاوه بر این به 700 میلیون دلار به خانواده Kroger از شرکت های سرمایه گذاری از ماه مارس به پاداش همکاران گفت: در آزادی مطبوعات.

“با ادامه پرداخت اورژانس ترک همکاران ما به طور مستقیم آسیب دیده توسط ویروس یا تجربه مرتبط با علائم باید احساس حمایت در ماندن در منزل و ترویج یک محیط امن تر به کار و مغازه در” گفت: تیم ماسا, Kroger, معاون ارشد رئیس جمهور و رئیس مردم افسر.

مطلع: ثبت نام برای دریافت شکستن هشدار اخبار از تحویل به ایمیل خود را در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>