کریستین Lemoine به مربی والیبال در کلاین قابیل پس از دو سال در جدید کینی ،

کریستین Lemoine انجام شد برخی از مهم خواندن سه شنبه شب.

او به پایان رسید تا “بالای خط” توسط افسانه مربی فوتبال کالج شهری مایر که ویژگی های ژانر “درس رهبری و زندگی از قهرمانی فصل است.”

این کتاب توصیه می شود به Lemoine با مدیر ورزشی جیمز Clancy. او قصد دارد به پیاده سازی همان آرمان در طول فصل اول به عنوان سر مربی والیبال در کلاین قابیل.

اعلام شده بود صبح روز چهارشنبه که Lemoine را بیش از جوانه زدن برنامه خواهد شد که ورود به چهارمین سال از وجود.

“برای یکی از مورد علاقه من رنگ بنفش” Lemoine گفت: با خنده. “من فقط شنیدن چیزهای خوب در مورد ورزشی, بخش. من شنیدن چیزهای خوب در مورد بچه ها و (دولت). آنها جدید هستند و در یک منطقه بسیار خوب. آنها ورزشکاران به خصوص با یک مدرسه جدید که گرسنه هستند.”

بانوی نی ها به پایان رسید و فصل گذشته با یک 30-15 رکورد کلی از جمله 8-8 علامت در سختی منطقه 15-6A. کلاین قابیل به دقت از دست رفته خود را همیشه اول حذفی ظاهر پس از به پایان رساندن پشت چندساله قدرت جنگل, کلاین, کالج پارک و اوک ریج.

این تیم را به رقابت در برابر یک منطقه جدید 15-6A برای سال تحصیلی آینده پس از تجدید کرده در ماه فوریه است. بانوی نی ها را به صورت خاموش در برابر دشمنان آشنا با دیگر کلاین ISD مدارس — Klein, Klein کالینز کلاین بلوط و کلاین ، تامبال و تامبال یادبود دو قوی تر والیبال برنامه دور خواهد شد از هفت تیم لیگ است.

“هوستون والیبال کشور” Lemoine گفت. “فقط دیدن که سطح بازی و دیدن رقابت بود که خیلی آدرنالین را در خود دارد و من فقط عاشق چالش و آدرنالین. اگر شما می خواهید به بهترین شما رو به رقابت در برابر بهترین است.”

خانواده نیز نقش مهمی در تصمیم گیری. Lemoine شوهر, Matt Lemoine است سر دختران و مربی فوتبال در کلاین دبیرستان و پسرش حضور در مهد کودک در منطقه است.

داشتن یک همکار منطقه مربی در خانواده کمک کرده Lemoine درک آنچه انتظار می رود.

“او به نکته ها و اشاره گرها و تماشای او را به رفتن را از طریق مسائل در Klein — چگونه او را در برخورد با تقویت کننده باشگاه و مدیر و ورزشکاران — آن را فقط به تجربه خوب,” او گفت:. “آن را فقط به نوع prepped من برای چه بود احتمالا رفتن به آینده و به من کمک کرد دیدن طرف های مختلف به همه چیز است.”

در حالی که Lemoine است در مورد فرصت های جدید ترک همان پست جدید کینی ، پس از دو سال باعث می شود این وضعیت تا حدودی تلخ و شیرین. او استاد در پشت یک چرخش کمپین برای جوجه عقاب در طول این فصل هدایت این برنامه را به آستانه برگشتی.

جدید کینی ، رفت و از 12-25 در طول Lemoine سال اول به 23-19 این فصل است.

“جدید کینی ، همیشه قلب من” Lemoine گفت. “کسانی که بچه ها آنها فقط باید که جایگاه ویژه ای در قلب من به خاطر آنها بروید-اهل عمل و مبارزان. آنها می خواستند آن را در اعماق درون. آنها می خواستند در ورزشگاه آنها بازی می خواستم و از آنها خواستم تا برای من کار می کنند. ما که رابطه ای که فقط شگفت انگیز بود. که چیزی است که ساخته شده آن را بسیار سخت برای خداحافظی.”

tinyurlis.gdv.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>