کوبه برایانت عمومی یادبود تهمت بازديد هند جولیان آسانژ: 5 چیزهایی که می دانیم دوشنبه

عمومی یادبود کوبه و Gianna برایانت هفت نفر دیگر کشته در تصادف

چهار هفته پس از NBA افسانه کوبه برایانت و دختر Gianna در میان کشته شدگان در سقوط یک هلیکوپتر عمومی را یک فرصت برای خداحافظی در روز دوشنبه. یادبود برای کوبه, 41, Gianna, 13 و محبت شناخته شده به عنوان جی جی شش دوستان و خلبان Ara Zobayan برگزار خواهد شد در مرکز استیپلز در 1 p. m. و/10 a. m. PT. حدود 20 ، 000 نفر در حال انتظار برای پر کردن عرصه برای خدمات خواهد شد که زنده تلویزیونی در سراسر اینترنت. کوبه بیوه ونسا برایانت و سه دختر دیگر همه می رود به حضور هر چند هیچ مقام رسمی لیست مهمان منتشر شده است. ونسا ساخته شده است نه ظاهر عمومی از Jan. 26 تصادف.

  • “این فقط به معنای زیادی به من’: Kawhi Leonard برنده افتتاحیه کوبه برایانت All-Star MVP Award
  • کوبه دسترس: اوباما, LeBron مشاهیر به اشتراک گذاری خاطرات مورد علاقه از کوبه
  • کوبه تاثیر در چین: چگونه NBA آیکون کمک کرد تا بازی در رشد بسکتبال دیوانه ملت

رئیس جمهور تهمت لگد کردن گردباد سفر به هند در میان تجارت اصطکاک

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن وارد در احمدآباد هند روز دوشنبه برای دو روز دیپلماتیک نمایش با هدف تسهیل تجارت اصطکاک بین دو کشور. مغلوب ساختن پیشی جستن است لگد دوشنبه با “Namaste مغلوب ساختن پیشی جستن” – یک تظاهرات سیاسی است که انتظار می رود به منظور جلب بیش از 100000 نفر – به دنبال افتتاح بزرگترین ورزشگاه کریکت. مغلوب ساختن پیشی جستن را در دستور کار همچنین شامل بازدید از خانه مهاتما گاندی در بازدید از تاج محل با بانوی اول Melania Trump, وقایع تشریفاتی و یک ملاقات و خوش آمد می گوید با آمریکا کارکنان سفارت. مغلوب ساختن پیشی جستن بازدید سیگنال های ارتباط هند به عنوان یک اولویت به 4 میلیون هندی-آمریکایی در ایالات متحده هر چند این گروه در طول تاریخ قابل اعتماد دموکراتیک حوزه.

  • مغلوب ساختن پیشی جستن مجموعه برای بزرگترین تجمع جمعیت و در عین حال در گردباد سفر به هند در میان تجارت اصطکاک

ویکی لیکس جولیان آسانژ چهره دادگاه استرداد

یک دادگاه دوشنبه آغاز می شود که می تواند تعیین کند که آیا بنیانگذار ویکی لیکس جولیان آسانژ که منتشر شده طبقه بندی شده دولت آمریکا ارتباطات و همچنین ایمیل های هک شده توسط روسیه از هیلاری کلینتون را شکست خورده انتخابات ریاست جمهوری 2016 ادامه خواهد داد به محدود – و اگر چنین است از کجا و چگونه. در این جلسه تصمیم خواهد گرفت که آیا آسانژ در حال حاضر قفل شده است تا در لندن Belmarsh زندان فرستاده خواهد شد به آمریکا به صورت آزمایشی در یک مورد است که می تواند پیامدهای جدی برای متمم اول قانون اساسی حمایت. وزارت دادگستری است و بازجویی از او در 18 فقره ادعا 17 اشکال جاسوسی و 1 نمونه از سوء استفاده از کامپیوتر جنایات متصل به ویکی لیکس’ انتشار انبارهای مخفی نظامی آمریکا اسناد و مدارک ارائه شده به او توسط سابق ارتش ایالات متحده تحلیلگر اطلاعاتی چلسی منینگ. آسانژ منکر تمام اتهامات.

آنها را در رسیدن به یک حکم? Weinstein داوران برای ادامه مذاکرات

هیئت داوران در این Harvey Weinstein-فیلم جنایات محاکمه که اعضای آن گفت: قاضی جمعه آنها قادر به رسیدن به یک حکم در دو از پنج اتهام خواهد شد و از سرگیری مذاکرات دوشنبه برای پنجمین روز در نیویورک است. قاضی جیمز برک گفت: هیئت منصفه آنها باید ادامه مذاکرات پس از آنها شوکه دادگاه با توجه گفت: آنها به بن بست رسیده در دو درنده تجاوز جنسی مهم ترین و جدی در برابر Weinstein. داوران پیشنهاد آن را به یک تصمیم به اتفاق آرا در سه فقره بود اما مشخص نیست که آیا آنها در حال تصمیم برای محکومیت و یا تبرئه. Weinstein, 67, التماس کرد گناه نیست به تمام اتهامات و رد هر گونه غیر مبتنی بر رضایت طرفین ،

فراریان دستگیر شده در ارتباط با گم تنسی کودک به دلیل در دادگاه

دو فراریان صورت خود دادگاه تاریخ دوشنبه پس از متهم به رانندگی یک ماشین به سرقت رفته در ارتباط با پرونده ساناز Boswell یک کودک نو پا است که گم شده است برای دو ماه. ویلیام McCloud, 33, و آنجلا Boswell, 42, که, گم, مادر بزرگ دختر بودند به اتهام در اختیار داشتن اموال به سرقت رفته و در حال برگزار شد و بدون پیوند در فراری حکم. پانزده ماهه ساناز از بین رفت در صورتی که مقامات گفته اند که مملو متضاد و اطلاعات نادرست است. تنسی دفتر تحقیقات در ابتدا گفت: ساناز تا به حال دیده شده است و پس Dec. 26 اما مقامات روز جمعه گفت که آن را بیشتر احتمال دارد او گذشته بود توسط یک پرستار بچه در دسامبر. 10 یا 11. او در گزارش از دست رفته تا فوریه. 18.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>