کوبه برایانت یادبود: که ممکن است حضور, چه انتظار

چهار هفته پس از کوبه برایانت و دختر Gianna کشته شدند, در سقوط یک هلیکوپتر عمومی را یک فرصت برای خداحافظی.

یادبود برای کوبه Gianna, 13 و محبت شناخته شده به عنوان جی جی شش دوستان و خلبان Ara Zobayan است دوشنبه در مرکز استیپلز در 1 p. m. ET. انتظار می رود برای حدود سه ساعت است.

هیچ مقام رسمی لیست مهمان منتشر شده است و گمانه زنی های زیادی در مورد که ممکن است حضور همراه با طرفداران خوش شانس به اندازه کافی امن بلیط در دوران قبل از ثبت نام فروش در Ticketmaster در روز شنبه ، نیز وجود دارد خواهد بود نقاط این سایت متعلق به رسانه ها.

یادبود نیز برگزار شد برای, مایکل جکسون, Nipsey Hussle و سابق لیکرز صاحب جری باس در مرکز شهر L. A. Jackson در سال 2009; باس در سال 2013; و Hussle سال گذشته است.

وجود خواهد داشت هیچ صفوف. کوبه و Gianna به خاک سپرده شد در خصوصی خدمات در اقیانوس آرام مشاهده پارک یادبود در Corona Del Mar در فوریه. 7.

که ممکن است صحبت می کنند ؟

آدم های نقره ای: NBA کمیسر احساس می کند مانند یک shoo-در این.

جری وست: به عنوان مدیر کل لیکرز در سال 1996 غرب معامله برای پیش نویس حقوق کوبه برایانت که در تابستان. او همچنین امضا شکیل اونیل آورده و فیل جکسون در هیئت مدیره به عنوان مربی. برایانت در ادامه منجر به لیکرز به پنج قهرمانی و غرب او را دوست داشتم مانند یک پسر. اما او یک زمان ارتباط با سازمان است.

Magic Johnson: The Hall of Famer رهبری Showtime لیکرز به پنج عنوان در 1980s. او مترادف با سازمان و باز همه ستاره بازی ادای احترام به برایانت در شیکاگو است.

شکیل اونیل: در حالی که آنها به حال خود دشمنی آنها برنده سه عنوان با هم در L. A.

مایک شیشفسکی: تیم سابق ایالات متحده آمریکا مربی که رهبری تیم را برای طلا در سال 2008 و 2012 که برایانت در این تیم است. او گفت: پس از برایانت مرگ: “بازی بسکتبال بهتر است امروز به دلیل کوبه و او سزاوار قدردانی ابدی برای آن.” Krzyzewski می تواند سفر به لس آنجلس با دوک بسکتبال مردان تیم ملی یکشنبه و دوشنبه.

Phil Jackson: این امر می تواند یک سورپرایز باشد. او نمی باید یک رابطه قوی با غرب است. 11-زمان NBA قهرمان سر مربی بود و در راس همه پنج عنوان با برایانت. اما آنها درگیر شدند و بیش از سبک بازی و جکسون هنگامی که خواستار لیکرز تجارت برایانت. رابطه خود را بهبود طول جکسون دوم روی لئامت دادن با این تیم است.

LeBron James: NBA محبوب ترین بازیکن امروز, James علنا صحبت کرد و برای اولین بار پس برایانت مرگ در لیکرز’ بازی برای اولین بار به عقب, on Jan. 31. انتظار برای شنیدن از او دوباره.

Jeanie باس: دختر جری باس, او نه صحبت علنا برایانت پس از مرگ است. او نوشته شده Instagram پیام Jan. 30 به یاد می آورد که یک بار در مدت کوتاهی پس از مرگ پدرش هنگامی که برایانت رسیده به او.

راب Pelinka: برایانت از دوستان نزدیک و سابق عامل در حال حاضر به عنوان لیکرز’ مدیر کل.

که ممکن است شرکت کنم ؟

ونسا برایانت و دخترش ناتالیا, 17, Bianka, 3 و کاپری. ونسا ساخته شده است نه ظاهر عمومی پس از سقوط. او می تواند همراه با مادرش صوفیه و خواهرش سوفی.

در میان خانواده است که می تواند دیده می شود در حال برایانت پدر و مادر جو و پم برایانت و خواهران بزرگتر شریعت و شایا. کوبه و ونسا برایانت ارتباط با خانواده اش تیره و تار شده است پس قبل از آنها بحباله نکاح در اوردن, در سال 2001.

بسیاری از مشاهیر NBA و بازیکنان سابق نیز حضور خواهند داشت از جمله لیکرز بزرگ Kareem Abdul-Jabbar و Michael Cooper. برخی از نامها به دنبال: Michael Jordan, Allen Iverson بیل راسل و پت رایلی. و انتظار فعلی لیکرز فهرستی رهبری مربی Frank Vogel, جیمز و آنتونی دیویس.

داگ جوان یک تیمی سابق در مدرسه بالا پایین Merion خارج از فیلادلفیا یکی از تعداد انگشت شماری از هم تیمی های رود با توجه به USA TODAY Sports,’ علامت مدینه. Lower Merion مربی گرگ Downer و برایانت سابق دبیرستان زبان انگلیسی, معلم, جین Mastriano خواهد شد پیوستن به آنها را.

البته وجود خواهد داشت مشاهیر از – اما نه محدود به – NBA جهان است.

که ممکن است آنها بود ؟

رئیس جمهور سابق باراک اوباما; بازنشسته WNBA بازیکن و دوست لیزا لسلی; Candace پارکر که نقش برای WNBA را لوس آنجلس اسپارکس; مدیر Spike Lee; Phil Knight از بنیانگذاران و مدیر عامل سابق نایک; بازیگر جک نیکلسون یک عامل اصلی در courtside برای سال; و کک نوازنده بیس برای Red Hot Chili Peppers.

چگونه طرفداران دریافت بلیط ؟

طرفداران که می خواستم بلیط تا به حال به ثبت نام با, Ticketmaster, شروع Feb. 14-17. کسانی که انتخاب شده برای خرید هشدار داده شد از طریق ایمیل و با استفاده از یک متن کد برای خرید در فوریه. 19.

قیمت بلیط در بازه زمانی از یک صندلی برای $24.02 به $242, گره به نیوجرسی تعداد برایانت (24) و Gianna (2). تمام درآمد حاصل خواهد شد به مارهای زهردار مناطق گرمسیر و Mambacita ورزشی پایه و اساس است.

مرکز استیپلز خواهد صندلی مورد 20,000 اما تقاضا برای بلیط بسیار مهم تر از عرضه است. این شهر خواسته است طرفداران نه به فرود در منطقه اطراف مرکز استیپلز از جمله L. A. Live خواهد بود که به روی عموم بسته شده. انتظار را سخت تر و افزایش امنیت.

چگونه به سازمان دیده بان

ایالات متحده آمریکا امروز ورزش انجام خواهد داد یک جریان زنده یادبود (1 p. m. ET, 10 a. m. PT). جشن زندگی نیز زنده پخش خواهد شد در جنوب کالیفرنیا.

دنبال هدر تاکر در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>