Kobe Bryant, Kevin Garnett, Tim Duncan میان 2020 سالن بسکتبال سيوند

نام غول پیکر سه تن از بزرگترین و بهترین در بسکتبال در سال گذشته 20 به علاوه.

2020 Basketball Hall of Fame کلاس لود شده با تمام زمان نوابغ – یکی از پیش بینی ترین کلاس در سال است.

و در حالی که وجود دارد این است که دلیلی برای جشن inductees در این سال که اعلام شد سه شنبه نیز مشخص شده توسط غم و اندوه عمیق از کوبه برایانت مرگ است.

برایانت که در سقوط یک هلیکوپتر همراه با دختر خود زن و هفت نفر دیگر در Jan. 26 انتخاب شد به Basketball Hall of Fame با تیم دانکن و Kevin Garnett در سال اول خود را از واجد شرایط بودن.

همچنین انتخاب شد: سابق NBA مربی رودی Tomjanovich سابق WNBA ستاره Tamika Catchings, بیلور بسکتبال زنان مربی کیم willie colon سابق بخش دوم زنان مربی باربارا استیونس سابق بخش مردان مربی ادی ساتون و سابق بسکتبال اجرایی پاتریک Baumann.

این enshrinement مراسم برنامه ریزی شده است برای Aug. 29 در سالن بسکتبال از شهرت در اسپرینگفیلد ماساچوست.

برایانت حضور فیزیکی از دست رفته خواهد شد اما حضور او احساس خواهد شد به خصوص توسط هر ارائه یک سخنرانی از طرف او.

برایانت خود را صرف 20 سال کار حرفه ای با لس آنجلس لیکرز, برنده پنج NBA عنوان یک MVP و دو فینال MVPs. 18-زمان همه ستاره و چهار بار All-Star MVP لیگ تغییر نام All-Star MVP جایزه پس از او در ماه فوریه است. برایانت بود با استعداد و پرکار گلزن و رهبری در لیگ به ثمر رساند و دو بار از جمله 35.4 امتیاز در هر بازی در 2005-06. او چهارم در لیگ تمام وقت به ثمر رساند لیست. برایانت همچنین برنده دو مدال طلای المپیک را با تیم ایالات متحده آمریکا و به طور منظم در NBA all-دفاعی تیم است.

دانکن بود که یک نیروی برای سن آنتونیو اسپرز هجومی و دفاعی. دانکن برنده پنج عنوان با تاتنهام به دست آورده سه فینال MVPs و دو به طور منظم فصل MVPs. او ساخته شده همه ستاره بازی 15 بار در all-دفاعی تیم هشت بار و همه NBA مجری 15 بار. او یکی از پنج بازیکن در تاریخ NBA به نمره حداقل 26,000 امتیاز و جمع آوری حداقل 15,000 پرتاب ریباند.

Garnett برنده یک قهرمانی با بوستون سلتیکز بود 15-زمان All-Star و نه زمان همه-انتخاب دفاعی. Garnett می تواند نمره – نمی فروش او کوتاه وجود دارد — به طور متوسط حداقل 20 امتیاز و نه بار. اما او یک نیروی مسلط دفاعی برنده جایزه بازیکن دفاعی سال در سال 2008 سال سلتیکز موفق به کسب عنوان. او led لیگ در rebounding چهار برابر شده است و 10 در لیگ تمام وقت rebounding لیست.

Tomjanovich صرف اکثریت از مربیگری حرفه ای با Houston Rockets برای اولین بار به عنوان دستیار و سپس 12 سال به عنوان سر مربی. او به رهبری هوستون به بازگشت به عقب عناوین در سال 1994 و 1995 به پایان رسید و با یک درصد برنده است .559.

Catchings به یک ستاره در کالج (چهار بار همه آمریکایی, بازیکن سال در سال 2000) در WNBA (10-زمان All-Star, WNBA MVP در سال 2011 و Finals MVP در سال 2012) و در المپیک (چهار مدال طلا). او برنده مسابقات قهرمانی ملی با تنسی و WNBA عنوان با ایندیانا است. Catchings نیز WNBA دفاعی بازیکن سال پنج برابر شده است و لیگ را تمام وقت رهبر در دزد. در سال 2016 او به نام یکی از WNBA را 20 greatest همه بازیکنان.

Willie colon یکی از بزرگ کالج مربیان تمام وقت منجر بیلور به سه ملی عنوان (2005, 2012 و 2019) و سوم تمام وقت در درصد برنده شدن. او مربی سال 2012. Willie colon خرس بازی در مسابقات NCAA 17 برابر رسیده شیرین 16: 13 بار و به نظر می رسد در چهار نهایی چهار بار. او همچنین اولین کسی که برای پیروزی در مسابقات قهرمانی ملی به عنوان یک بازیکن (Louisiana Tech) دستیار مربی (Louisiana Tech) و سر مربی (Baylor).

ساتون نامگذاری شد مربی سال چهار بار (سال 1977 1978 و 1986, 1995) در طول 37 سال کار حرفه ای در کریقتن, آرکانزاس, کنتاکی, Oklahoma State و سان فرانسیسکو. او اولین مربی منجر به چهار مدرسه به مسابقات NCAA. لیگ برتر چهار نهایی سه بار و ساتون نهم در همه زمان مربیگری برنده لیست با 806.

استیونس است و پنج بار بخش دوم مربی سال در دانشگاه در والتهام ماساچوست. او تیم موفق به کسب حداقل 25 بازی در یک فصل 22 بار به 10 نهایی چهار دست و پا و او led بنتلی به بخش دوم قهرمانی در سال 2014. او پنجمین مربی در NCAA بسکتبال زنان برای رسیدن به 1,000 پیروزی و القاء شد به زنان Basketball Hall of Fame در سال 2006.

باومن که در سال 2018 در 51 بود FIBA دبیر کل و مسئول برای کمک به افزایش بسکتبال محبوبیت و دید در سراسر جهان است. در حالی که سرمایه گذاری در بسکتبال در سطح ارشد به خصوص بازی های المپیک و بسکتبال جام جهانی, Baumann نیز با تمرکز بر جوانان hoops 3-on-3 خواهد بود که یک ورزش المپیک در توکیو در سال 2021.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>