کوبه برایانت سقوط: پروب راه اندازی به اینکه آیا نمایندگان به اشتراک گذاشته شده عکس های گرافیکی از باقی مانده

لس آنجلس — L. A. کلانتر حال بررسی است که آیا ممکن است نمایندگان به اشتراک گذاشته اند عکس های گرافیکی از انسان باقی می ماند از محل سقوط هلیکوپتر که به کشته شدن Kobe Bryant او و هفت نفر دیگر.

“ما به دنبال این وضعیت گفت:” لس آنجلس کلانتر سخنگوی معاون فضل Medrano.

عکس ادعا شده دیده می شود و در گوشی های هوشمند و نشان داده شده است به دیگران لس آنجلس تایمز گزارش داد. این روزنامه گزارش داد که یک منبع که آن را به نام اجازه دهید شخص دیگری را زیرچشمی نگاه کردن در یک عکس بر روی تلفن خود را. در حالی که این عکس ها گزارش بازدید به غیر از تصادف بررسی آن ناشناخته بود که آیا آنها در صحنه پاسخ اول و یا دریافت از شخص دیگری.

کوبه یادبود: به شدت خصوصی ونسا برایانت سهام عاطفی داستان

طراح تابوت: مانند “هیچ چیز مردم را به حال دیده می شود’

برایانت و دختر Gianna, 13, مسافران در Sikorsky S-76B هلیکوپتر که سقوط کرد در ماه گذشته در یک صبح مه آلود در یک منطقه کوهستانی از کالاباساس کالیفرنیا. یک تحقیقات مقدماتی مشخص شد این هلیکوپتر به زمین برخورد در سرعت بالا و خرابه پراکنده شد بیش از یک منطقه بزرگ در نزدیکی یک تپه. وجود دارد هیچ بازماندگان.

علت سقوط مشخص نشده. ملی ایمنی حمل و نقل که در حال بررسی این حادثه که قبلا منتشر شد عکس از خرابه اما هیچ بدن دیده می شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>