کیم جونگ سازمان ملل متحد ‘زنده و سالم,’ کره جنوبی به ایران در میان گزارش های جدید رهبر کره شمالی بیمار است

واشنگتن – کره جنوبی مقامات دولتی تلاش دوباره برای سرکوب شایعات که کیم جونگ سازمان ملل متحد استبدادی رهبر کره شمالی است که در سلامت فقیر.

روز دوشنبه کره جنوبی وحدت, وزیر, Kim Yeon-chul گفت: یک بسته-درب فروم در سئول دولت “به اندازه کافی هوش به اطمینان می گویم که هیچ غیر معمول تحولات” در رقیب کره شمالی به اثبات حدس و گمان در مورد کیم سلامت.

“کیم جونگ سازمان ملل متحد است که زنده و سالم” Chung-در ماه مشاور سیاست خارجی به کره جنوبی, رئیس جمهور, ماه Jae-در گفت ایسنا در روز یکشنبه. “او تا به شده است اقامت در ونسن در منطقه پس از مارس 13. بدون حرکات مشکوک تا کنون شناسایی شده است.”

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن وقتی پرسیده شد که در مورد کیم سلامت روز دوشنبه گفت که او نمی تواند بحث در مورد این موضوع.

“من یک ایده بسیار خوبی است اما من نمی توانم در مورد آن صحبت کنید در حال حاضر. من فقط آرزو می کنم او خوب” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در کاخ سفید coronavirus نیروی کار جلسه. “من امیدوارم که او خوب است.”

کره شمالی یکی از پنهانی ترین کشور در جهان و اطلاعات در مورد آن سرکوب رهبر است بسیار دشوار است برای بررسی.

“ما می دانیم بیشتر در مورد خود را از سلاح های هسته ای ما می دانیم درباره سلامت رهبری” ویکتور چا, یک کره شمالی کارشناس مرکز مطالعات استراتژیک و بین المللی گفت: در پادکست اخیر در کیم سلامت. “و چون آن را تنها یک رهبر البته این است که با دقت محافظت راز در کشور است.

گمانه زنی در مورد کیم بهداشت شروع به چرخش پس از کره شمالی, رهبر شرکت نکرده مارس 15 جشن پدربزرگ او تولد مهم تعطیلات ملی است که او قبلا از دست رفته پس از آمدن او به قدرت در سال 2011.

هفته گذشته یک سئول-وب سایت بر اساس نام Daily NK گزارش داد که رهبر کره شمالی تا به حال تحت عمل جراحی قلب در مارس 12 و recuperating در یک ویلا در خارج از پایتخت خبر دادند. روزانه NK داستان بر اساس یک منبع در داخل کره شمالی. دیگر رسانه ها از جمله سی ان ان گزارش کرده اند که کیم سلامت ممکن است در “خطر بزرگ است.”

که تحت کنترل دولت کره شمالی رسانه ها شده است سکوت در مورد کیم نگهداری در هفته های اخیر. دولتی مرکزی کره ای آژانس خبری منتشر شد یک عکس از او به تاریخ مارس 11, که آن را نشان می دهد گفت: Kim حضور در یک جلسه دفتر سیاسی حاکم حزب کارگران کره در پیونگ یانگ. نه محتوا و نه از تاریخ این عکس می تواند به طور مستقل تایید نشده است.

“حتی اگر چیزی به طور جدی اشتباه ما نمی خواهد می دانم که بلافاصله” سو Mi تری سابق کره تحلیلگر سازمان سیا گفت: در طول CSIS پادکست. ایالات متحده نمی یاد در مورد مرگ کیم پدر تا دو روز بعد و پس از آن تنها به این دلیل که کره شمالی اعلام کرد که, او گفت:.

تری همچنین گفت: کیم یک فرد سیگاری سنگین که نوشیدنی به شدت و سابقه خانوادگی مشکلات قلبی.

“او 5’7″ و بنا به گزارش ها در حدود 300 پوند تا او را از نظر بالینی چاق,” او گفت: با توجه به کیم پدر و پدر بزرگ از حملات قلبی درگذشت.

کره شمالی دولت گزارش صفر coronavirus موارد ادعای کارشناسان می گویند تقریبا قطعا نادرست است.

هر دو چا و تری گفت: اگر کیم می میرد و می تواند به ایجاد یک خلاء قدرت در داخل کشور است و نه ایجاد یک طرح جانشینی اگر چه خواهر, کیم یو جونگ, می تواند به افزایش قدرت.

برخی از گزارش های رسانه ها در مورد کره شمالی و رهبری آن باید قبلا معلوم شد نادرست است. هفته گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او فکر همشهری داستان “نادرست” اما او کاهش یافته است به نظر بیشتر است.

کره جنوبی وحدت وزیر نمی فاش کردن اطلاعات خاص خود نتیجه رسیدند که کیم بیمار نیست اما او گفت: آن رسیده بود پس از یک تجزیه و تحلیل دقیق.

38 شمالی یک وب سایت است که آهنگ تحولات در کره شمالی گزارش داد که یک قطار به احتمال زیاد متعلق به Kim شده پارک شده در ایستگاه راه آهن است که خدمات رهبر ونسن مرکب از حداقل مارس 21. North38 ذکر شده در تصاویر ماهواره ای تجاری و گفت: حدود 250 متر طولانی قطار محفوظ است و برای استفاده توسط خانواده.

“قطار حضور ثابت نمی کند که محل نگهداری از رهبر کره شمالی و یا نشان می دهد هر چیزی در مورد سلامت خود را, اما آن را قرض دادن وزن به گزارش هایی که کیم ماندن در یک منطقه نخبگان در کشور ساحل شرقی” وب سایت گفت.

کمک: Michael Collins, کیم Hjelmgaard و آسوشیتد پرس

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>