KeSean کارتر همچنان امیدوار به صورت junior فصل در Texas Tech

KeSean کارتر است رفیع انتظارات خود junior فصل فوتبال در فناوری تگزاس با وجود برخی از چالش های غیر معمول خود را در مسیر.

این COVID-19 همه گیر به طور کامل تعطیل کل ورزش کالج چشم انداز در ماه گذشته از جمله Red Raiders’ بهار با شیوه های فقط چهار جلسه در زیر کمربند خود را. برای کارتر, دو, ورزش, ورزشکار, لغو نیز از بین برود تمام آهنگ های نجومی.

“این واقعا ناامید کننده — و نه وارد شدن به پایان فصل بهار و سپس رفتن به آهنگ” کارتر گفت. “من واقعا به دنبال به جلو به آهنگ فصل و سپس در بهار, توپ, من این کار را انجام بیش از حد خوب. این واقعا ناامید کننده است.”

در حالی که وجود دارد هیچ گفتن که کالج دو و میدانی ممکن است بازگشت به حالت عادی کارتر شده است و انجام بهترین خود را به استقامت.

“من فقط انجام برخی از تمرینات ماندن در شکل و امید (فوتبال) فصل دریافت نمی کند لغو” کارتر گفت. “که تقریبا از آن — فقط گذراندن وقت با خانواده ، من شده است با در نظر گرفتن برخی از دور در اطراف مجتمع آپارتمانی و تلاش برای ضربه زدن برخی از وزن هر جا که من می توانید آنها را پیدا کنید. در گهواره من برخی از دمبل بنابراین من با استفاده از آن و انجام pushups. گاهی اوقات من کار کردن با خواهر و برادر کوچکتر فقط به نگه داشتن آنها را در شکل یک خانواده کمی تمرین.”

کارتر وارد Texas Tech به عنوان یکی از ورزشکاران انجام می از طریق مونتگومری در سال های اخیر و شاید تا کنون. در طول زمان خود را در جنگل دبیرستان او پویا توهین آمیز و تیم های ویژه تهدید در زمین فوتبال و یک مستند مدافع در زمین بسکتبال. کارتر نیز یک آهنگ ستاره برنده back-to-back مدال طلا در 100 متر فاصله در کرده کلاس 6A مسابقات قهرمانی کشور. اون فروزان 10.22-مسابقه دوم به عنوان یک ارشد کمک به تیم خود را برنده متوالی دوم دولت عنوان شده است.

کارتر تصمیم به ادامه تحصیلی و ورزشی حرفه با اظهارات زیرا آنها به او پیشنهاد این فرصت را به رقابت در فوتبال و پیگیری در این بخش من سطح. در حال حاضر دو سال تصدی خود سابق Highlander است که هنوز برای آن سپاسگزار است.

“من آن را دوست دارم زیادی” کارتر گفت. “من باید پیگیری و فوتبال تمرینات و آن دو چیز متفاوت است, بنابراین شما فقط باید برای تنظیم به آن بسیار زیاد است. هنگامی که شما به مردم بگویید که شما بازی دو آنها بپرسید که چگونه شما آن را انجام دهد و من فقط به آنها بگویید من باید به کار سخت در هر زمان.

“من عاشق جو است. من عاشق مدرسه واقعا. این شده رویای من مدرسه پس از من جوان بودم و در حال حاضر که من اینجا هستم این یک رویا به حقیقت می پیوندند. اما رویای آینده است, NFL, و من احساس می Tech بهترین مکان برای من است.”

گام بعدی در جهت رسیدن به سطوح حرفه ای آغاز می شود با آینده فوتبال فصل, فرض coronavirus نگرانی شده اند quelled قبل از آن نقطه. کارتر یکی از برترین بازگشت رسیور Texas Tech پس از ابتلا به 27 می گذرد برای 303 متری و دو touchdowns به عنوان یک واقعی دوم سال گذشته است.

بهترین عملکرد فصل آمد و در آخر در برابر تگزاس هنگامی که او جمع آوری 11 جلب برای 150 متری دو فصل اوج برای هر Red Raiders گیرنده. کارتر نیز گرفتار 13-حیاط touchdown عبور از کارفرمایی Jett Villalpando که در مسابقه ساخت گرفتن در منطقه پایان خود خارج شانه.

کارتر که می ایستد در 5-پا-11 و 175 پوند امیدوار است به دنبال در قدم به قدم در یکی دیگر از سابق Highlander بزرگ — Detroit Lions گیرنده گسترده دنی Amendola بود که یک standout مجری در Texas Tech قبل از بازی فصل 11 در NFL و برنده دو سوپر کاسه با میهن پرستان جدید انگلستان. هر دو بازیکن در رتبه سه در جنگل’ تمام وقت لیست برای جلب, دریافت متری و دریافت touchdowns.

“انتظارات من بالا هستند” کارتر گفت. “من در مورد به یک تاریخ و پس از آن زمان به اجازه سست و مراقبت از کسب و کار — این چیزی است که من به اینجا رسید. من رو به انجام خوبی برای من و خانواده من mama واقعا.”

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>