کندی عضو خانواده او 8 سال از دست رفته پس از قایق رانی سفر فرماندار مریلند می گوید

امدادگران در جستجوی دو دست رفته boaters – یک عضو از خانواده کندی و پسر جوان او را – پس از قایق رانی داشت مایل از جایی که آنها در گذشته دیده می شود مبارزه در خشن و متلاطم آب در خلیج چساپیک مریلند رژیم صهیونیستی. لری هوگان در روز جمعه گفت.

“سابق مریلند ستوان فرماندار دختر Maeve و 8 ساله و نوه گیدئون رفت از دست رفته پس از قایقرانی بعد از ظهر دیروز” هوگان گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی.”فشرده جستجو شده و جریان از اواخر دیروز.”

گم شده جفت هستند Maeve کندی تاونسند McKean, 40, و پسر جدعون, 8.

Maeve McKean نوه رابرت اف کندی ، grandniece سابق رئیس جمهور جان اف کندی و دختر سابق مریلند معاون فرماندار کاتلین کندی Townsend, Robert F. Kennedy را فرزند ارشد.

Maeve McKean است مدیر اجرایی دانشگاه جورج تاون بهداشت جهانی ابتکار عمل.

“من رسیده به و صحبت با سرهنگ رژیم صهیونیستی است. تاونسند صبح امروز و به نمایندگی از مردم مریلند من ابراز ترین ما صمیمانه همدردی و دعا برای او و برای او و کل خانواده در طول این زمان دشوار” هوگان گفت.

کندی خانواده با صدور بیانیه ای از طریق سخنگوی آلن Fleischmann.

“در این زمان خانواده ما می پرسد برای حفظ حریم خصوصی و این که هر کس در حفظ و Maeve و گیدئون در نماز خود را” بیانیه ای گفت:.

ایالات متحده آمریکا امروز رسیده به شوهرش.

بیشتر: کندی نفرین: نگاهی به چگونگی تراژدی در طول تاریخ به دنبال این خانواده برجسته

جستجو برای این دو انجام شده توسط چندین سازمان از جمله مریلند منابع طبیعی پلیس Anne Arundel County آتش نشانی و گارد ساحلی ایالات متحده آمریکا.

با توجه به اظهارات این ادارات مقامات هشدار داده شد پنج شنبه توسط یک تماس و در مورد 4.30 بعد از ظهر از یک شهروند نگران که دیدم دو نفر در صنایع دستی کوچک شناور در خلیج در آب های کلمبیا ساحل, Md.

“تحقیقات اولیه نشان داد که این جفت ارز ممکن است شده اند پارو قایق رانی از اقامت در سایه سمت MD به خلیج برای بازیابی توپ و قادر به دست و پا زدن و برگشت به ساحل” با توجه به بیانیه ای از مریلند منابع طبیعی پلیس فرستاده شده به ایالات متحده آمریکا امروز توسط سخنگوی لورن موسی.

“در حدود 7:00 بعد از ظهر, لغو قایق رانی مطابق تقریبی شرح یکی از آن جفت شد در آن واقع شده بود ،

لغو کرافت داشت در شاه ماهی خلیج, چند مایلی جنوب بود که در آن گذشته با توجه به سروان. اریک Kornmeyer از Anne Arundel County Fire Department. در حدود ساعت 7: 30 p. m. او گفت: جستجو نامیده می شد به دلیل تاریکی.

Kornmeyer گفت: آب و هوا در خلیج بود به خصوص باد می وزد روز پنج شنبه به طور قابل توجهی آب های خشن.

واحد از گارد ساحلی ایالات متحده آمریکا ادامه داد: جستجو یک شبه و دیگر سازمان امداد و نجات بازگشت به جستجو در صبح روز جمعه.

یکی دیگر از نوه رابرت کندی سوارس کندی تپه, 22, درگذشت اوت. 1 از یک اتفاقی مواد مخدر مصرف بیش از حد در خانواده کندی ترکیب در هیانیس پورت ماساچوست اضافه کردن به سابقه تراژدی برای خانواده مشهور.

سوارس تنها فرزند کورتنی کندی تپه پنجم رابرت و اتل کندی یازده فرزند و یک خواهر کوچکتر از کاتلین کندی تاونسند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>