کندال Hineman هیجان زده برای چالش های جدید در کینی ، نهر

کندال Hineman توصیف خود را به عنوان یک “شیشه نیمه پر” فرد است. او مصمم است تا از آن لذت ببرید هر زمان او را در زمین فوتبال است.

که رویکرد مثبت خواهد نقش کلیدی را به عنوان او عازم فصل بعد کار خود را به عنوان سر مربی در کینی ، نهر ،

“اگر ما در خارج وجود دارد, ما در حال رفتن به نگاه خوب و احساس خوب و بازی خوب” Hineman گفت. “ما در حال رفتن به آن لذت ببرید و آن را برای رفتن به شادمانی است.”

Hineman که قبلا دستیار سر مربی و اجرای بازی هماهنگ کننده در کنر را حمل موقت تگ برای چند هفته تا زمانی که رسما تایید شده برای موقعیت در کنر ISD جلسه هیئت مدیره در تاریخ 21 ژوئیه. اما اشتباه نکنید او در حال پیوستن به Panthers برای مسافت های طولانی.

“من و زندگی در کنر برای 32 سال از زندگی من — من قصد ندارم در هر نقطه” Hineman گفت. “من فکر می کنم ثبات و هیجان است که رفتن به در آورده به این مدرسه خواهد بود. من می دانم که داشتن کارکنان جوان و با من جوان بودن وجود دارد تنها یک راه به آن حمله و آن را با انرژی و شور و هیجان.”

Hineman بازی کارفرمایی برای کنر دبیرستان فارغ التحصیل شد و در سال 2006. او در ادامه تحصیلات خود را در دانشگاه تگزاس و شروع به تدریس و مربیگری با کنر ISD هشت سال پیش. در طول زمان خود را با ببر او همچنین به عنوان دستیار مربی تیم سافت بال.

Hineman شد ابزاری در کمک به کنر تیم فوتبال به یک 5-5 رکورد در فصل دوم آن تحت سر مربی Cedric Hardeman. او مربی است چند بازیکنان با استعداد در روی لئامت دادن خود را به عنوان در حال اجرا پشت مربی برای برنامه از جمله 2018 فارغ التحصیل و دو بار به تمام شهرستان های انتخاب Donaven لوید.

Hineman نیز برداشت تا مقدار زیادی از دانش است که راهنمای او در تلاش های جدید.

“من گفته ام از روز 1 که هدف من این بود که سر مربی تیم فوتبال, برنامه” Hineman گفت. “من به اندازه کافی خوش شانس به کار و بازی تحت راجر Holtkamp و کار تحت رابرت واکر و سدریک Hardeman (در کنر) که سه کاملا فوق العاده ، در حال حاضر من قادر به گرفتن چیزهایی که دور از آنها و اعمال آنها را به چشم انداز من. من باید انتخاب کنید و را انتخاب کنید آنچه که من آموخته ام از کارفرمایان قبلی و اصل قرار دادن چرخش در همه چیز.”

Hineman سوم سر مربی برای کینی ، نهر در سه سال پس از استیو Svendsen و ند مانع بود. Svendsen پست خود را ترک کرد و پس از چهار فصل و مانع نقل مکان کرد و تبدیل به سر مربی در Hardin دبیرستان پس از یک کمپین با Panthers.

کینی ، نهر رفت 2-8 در سد تنها فصل است. پلنگ برداشت غیر-منطقه پیروزی Pro Vision آکادمی در ماه سپتامبر و یک منطقه پیروزی بر والر در ماه اکتبر. دومی جامعی 11-بازی منطقه دست دادن رگه که به تاریخ بازگشت به ابتدای سال 2018 شود. کینی ، نهر است واجد شرایط برای پلی آف و یا تولید یک برنده فصل از سال 2006. پلنگ نه برنده بیش از سه بازی در طول هر فصل از سال 2010.

Hineman گفت: ارائه ثبات به بازیکنان اولین گام برای گرفتن برنامه در مسیر و خروج اخیر مبارزات پشت سر گذاشت.

“آنها نمی نیاز به نگاه کردن هر سال و تعجب می کنم که رفتن به آنجا و چه کسی است,” او گفت:. “من فقط رفتن به ارائه که ثبات آنها را به شکوفا. من قصد دارم برای رسیدن به سالمندان خواهد شد که تنها یک سال در دست من است اما آنها در حال رفتن به می دانم که توجه من است نه فقط برای بازیکنان جوان که در حال رفتن به اطراف در برنامه است. این شروع می شود با سالمندان و آنها در حال رفتن به می دانم که چقدر مهم هستند. در پایان روز آنها کسانی هستند که رفتن به ذخیره کردن پایه و اساس برای آینده برنامه است.”

کینی ، نهر است برخی از مخالفان جدید برای دو فصل به فصل دنبال کرده تجدید اوایل این سال است. پلنگ خواهد شد رقابت در منطقه 8-5A (Div. من) در برابر کلیولند, کالج ایستگاه Lufkin ماگنولیا Magnolia غرب جدید کینی ، Porter و والر.

Hineman آغاز خواهد شد شغل جدید خود را دوشنبه آینده. با تنها یک ماه تا سقوط شیوه آغاز او تا به مقدار زیادی از کار را به انجام. Hineman و مربیان خود را نیز باید برای مقابله با این بیماری همه گیر کوروناویروس که به تازگی تعطیل قدرت و مطبوع برای کنر ISD تا ژوئیه 13. وجود دارد مقدار زیادی از ناشناختهها در این مرحله در مورد چگونگی اخیر سنبله در ویروس موارد در تگزاس تاثیر فصل آینده اما Hineman می خواهد خود را از بازیکنان و مربیان به متمرکز خواهد بود.

“هنگامی که قطره از کلاه می آید از کرده همه ما باید آماده رفتن” Hineman گفت. “وجود دارد هیچ انتظار. ما باید هر روز و آن را به حساب این که آیا آن را از طریق زوم و یا هر آنچه که ما در اختیار ما است. ما باید مطمئن شوید که هنگامی که ما رسیدن به جولای 13, و ما می تواند دوباره ما آماده برای رفتن. وجود دارد هیچ جایی برای صبر کنید چون ما بازی بسیار سختی در منطقه و طرح من این است که به رقابت بپردازند. ما در حال رفتن به آماده شود.”

Hineman است به جینا و دو دختر: الا کیت (3) و هارلو (1).

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>