کتی زن و شوهر جشن سالگرد در بیمارستان به عنوان شوهر دعوا COVID-19

برای بهتر یا بدتر. در بیماری و در سلامت. کم بود که باربارا رید می دانیم که این عروسی پاکستان را عمیقا معنی متفاوت هنگامی که او چرخ شوهرش به کتی مراسم یادبود هرمان بیمارستان در تاریخ 1 آوریل سال 2020 است.

“من فقط نشسته بود در پارکینگ گریه چون من فراموش کردم بگویم که من او را دوست دارم. من فکر کردم من هرگز او را دوباره” باربارا گفت.

شوهرش متی برای اولین بار شروع به نمایشگاه علائم COVID-19 مارس 22.

تفکیک از موارد: کد پستی اطلاعات کمک به شهرستان هریس ساکنان تعیین coronavirus موارد در محله

“من اولین علامت بود کم-درجه حرارت. من رفتم و آزمایش در سطح بعدی مراقبت فوری” متی گفت. “آنها گفت: این امر می تواند حدود 8 روز قبل از ما به نتایج. اما ما به نتایج آزمون در 4 روز و آن مثبت بود.”

متی گفت: علائم رشد بدتر است.

“من شروع به تنگی نفس. هر روز پس از آن بیشتر شدید,” او اضافه شده است.

متی اعتبارات خود برای نگه داشتن مراقب باشند مراقبت از او و در نظر گرفتن دقیق یادداشت ها.

“او مستند آنچه که من در زمان. اگر من تا به حال یک زمان خواب مصرف من متوسط,” او گفت:.

باربارا گفت: تشخيص قلب wrenching.

“آن سنگ شما. شما رفتن به حالت وحشت. شما فکر می کنم–چه گام بعدی چیست؟”

در هر چهار ساعت مانند ساعت متی بالا حرارت هوا خواهد بازگشت.

“آن را به عنوان بالا به عنوان 104. بود که در خانه و نه در بیمارستان. ما جنگیدند این در خانه ما نیست و در بیمارستان به مدت 11 روز. سپس او بدتر شد و” باربارا گفت.

متی گفت که پس از روز مبارزه با ویروس او می دانست که او نیاز به کمک.

“پس واقعا خشن شب در 31st بیدار شدم و آن روز من در رفت” متی گفت.

باربارا گفت: تنفس خود را تبدیل شده بود زحمت کشیده. او کشف آن بسیار مهم بود خود را برای نظارت بر سطح اکسیژن — اشباع از اکسیژن را به سلول های قرمز خون است که او در ارزیابی از طریق Oximeter پالس.

“او فقط به اندازه کافی اکسیژن به سیستم خود را. او شده است می خواهم به شدت دچار کم آبی” باربارا گفت.

باربارا سپس بسته بندی کیسه های خود پرداخت سخت کوش مراقبت به آنچه که او نیاز خواهد بود. جمع با لباس او, هدفون, تلفن شارژر و تصاویری از خود و دو فرزند لوقا و الا.

قبل از او در سمت چپ خانه او به نام پیش رو به کتی یادبود برای پیدا کردن آنچه در روند پذیرش بود و آنچه او می تواند انتظار می رود.

“من نمی خواهم هر گونه سوال در مورد COVID-19. خواستار در پیش رو یکی از مهم ترین چیزهایی است که من می توانم انجام داده اند. او بلافاصله نیاز IV, او که دچار کم آبی است. آنها را پذیرفته و حق دور” باربارا گفت.

هنگامی که او در بیمارستان, مراقبت از او می تواند به او آمد و در زمان مناسب است.

“او تلاش برای نفس کشیدن. اکسیژن در تقریبا تمام وقت او وجود دارد,” او گفت:.

در متی مورد یادبود هرمان حمایت از بیماران بود که از طریق سنتی مراقبت از درمان های تجربی.

“آنها در زمان مراقبت از اکسیژن تنفسی ورزش استنشاقی. آنها بسیاری از چیزهایی که من می دانم کمک کرده است. او مهم نیست که در آن نقطه” باربارا گفت.

متی نیز از دست داده اشتها خود را.

“همه چیز سلیقه فلزی هنگامی که شما یک COVID-19 بیمار است. او نیست به غذا خوردن. او از دست داده بود از 16 پوند” باربارا گفت.

‘تنهایی بیماری’: Coronavirus نابسامانی هوستون خانواده

چه ساخته شده است آن را حتی بیشتر قلب wrenching برای باربارا بود تحقق است که او نمی خواهد بود قادر به به اشتراک گذاری این زن و شوهر هشتمین سالگرد با هم, side-by-side. او سپس آمد تا با یک خلاق طرح است. این ایده آمد به او هنگامی که او در زمان او نوزادان تاکو و Belle در یک پیاده روی.

“من متوجه شدم سالگرد ما شد فردا و او را به آمدن به خانه. من واقعا ناراحت بود و هنوز مطمئن شوید که چه به” باربارا گفت.

او به نام محلی کتی نقطه چشمک با سلام برای کمک به او در راه اندازی نشانه ها در چمن در یادبود هرمان که در آن مت می تواند آنها را از پنجره بیمارستان. باربارا حتی یک گام به پیش رفت پوشیدن, قدیمی, مادر, لباس عروسی و brandishing نشانه ای از محبت است. او نشانه بخوانید “شما من خرچنگ”–یک مرجع به ‘دوستان’ قسمت با اشاره به خرچنگ دریایی ” تک همسری صفات. باربارا حتی لوقا و الا درگیر در قلبی را نمایش می دهد.

“من نمی دانم هر یک از این بود که در آینده” متی گفت. “این باور نکردنی شات در بازو. من احساس جدا شده است. من فقط می تواند تصویری چت کردن با مردم است. آن را دلگرم کننده بود.”

متی از بیمارستان مرخص شد. پس از یک مدت نسبتا کوتاه ماندن علائم خود را تبدیل شدن به قابل کنترل به اندازه کافی برای بازگشت به خانه. او اعتبار خود را یادبود هرمان پرستاران جنیفر و Shereka برای کمک به او را به یک تصویر از سلامت.

“تمام عشق باید به پرستاران. آنها هستند که خیلی از این کار” متی گفت.

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>