عدالت رابرتز حاضر به عنوان خوانده شده سوال از بهداشت ، برامدگی لبه طبقات سنگ پل – زنده استیضاح محاکمه به روز رسانی

سنا استیضاح دادگاه از سر گرفته شده است. تازه کردن برای به روز رسانی های زنده.

مغلوب ساختن پیشی جستن وکیل ادعا تهمت نمی درخواست رئیس جمهور اوکراین به منظور بررسی Bidens

چند سناتور جمهوریخواه خواسته هر دو رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن وکلا و دموکراتیک استیضاح مدیران تحت چه شرایطی یک “رئیس جمهور می تواند درخواست یک کشور خارجی به بررسی یک شهروند ایالات متحده از جمله غیر سیاسی رقیب است که تحت بررسی است.”

معاون مشاور پاتریک Philbin پاسخ به این سوال که با رفتن به رکورد مغلوب ساختن پیشی جستن جولای 25, تماس با رئیس جمهور اوکراین ولدیمیر Zelensky. مغلوب ساختن پیشی جستن خواسته بود Zelensky به “آیا ما نفع” و نگاه به اتهامات علیه معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن و پسرش هانتر بایدن.

Philbin, با این حال تأکید کرد که برنده نشده بود به نام “برای یک تحقیق لزوما به معاون رئیس جمهور بایدن و یا پسر خود را, اما این وضعیت است که در آن دادستان شده بود اخراج” با اشاره به این بیمارستانها در حال تمام شدن اوکراین دادستان ویکتور Shokin.

جمهوریخواهان استدلال کرده اند تهمت رفتار در تماس توجیه بود به دلیل نگرانی های خود را در مورد Bidens و فساد است.

Philbin ادامه داد: با این استدلال که بالقوه تخلفات توسط یک آمریکایی در خارج از کشور خواهد بود “کاملا قانونی” به سوال در مورد, حتی اگر آن را “چیزی نیست که تحقیقات جنایی در اینجا در ایالات متحده است.”

سنسور. سوزان کالینز R-Me., Roy Blunt, R-Mo. مارکو روبیو R-Fla., و مایک Crapo R-آیداهو مطرح شده بود این سوال. کالینز کلیدی مردد رای در هر دو اجازه می دهد شاهد و مغلوب ساختن پیشی جستن محکومیت و یا تبرئه.

دموکرات ها مخالفت کرد. مدیر خانه کاریکاتور Adam Schiff, D-کالیفرنیا گفت: “این امر می تواند برای من سخت به تامل شرایطی که در آن است که مناسب خواهد بود.”

با استناد به اصلاحات ساخته شده و پس از رسوایی واترگیت شیف گفت: چنین درخواست خواهد بود “بر خلاف تاریخ حقوقی ما سنت است.”

– نیکلاس وو

شیف به نقل از وزارت دادگستری استدلال در برابر تهمت وکلا

این استدلال در حمایت از انسداد کنگره اتهام مدیر خانه کاریکاتور Adam Schiff, D-کالیفرنیا ذکر استدلال های ساخته شده توسط وزارت دادگستری وکلا امروز در مورد درمان برای عدم تطابق با احضاریه.

شیف گفت: وزارت دادگستری استدلال کرده بود کنگره تا به حال قدرت برای استیضاح رئیس جمهور اگر احضاریه نادیده گرفته شد – یک ناهمخوانی او گفت که در این رده از “شما می توانید این مسائل بالا”

“چه شواهد بیشتری نیاز دارید از ایمان بد از این تلاش برای سرپوش گذاشتن?”, شیف خواسته سناتورهای.

مغلوب ساختن پیشی جستن دفاع تیم اتحاد استدلال در طول محاکمه که رئیس جمهور نمی تواند استیضاح بیش از عدم تطابق با احضاریه به دلیل اجرایی امتیاز.

دموکراتیک طرف اتاق فوران در خنده و برای تلفن های موبایل از غضب به عنوان شیف صحبت کرد و بسیاری از دموکرات ها در هر نگاه و تکان داد سر خود را در ناباوری.

سناتور Jeff Merkley D-یا., انداخت و دست خود را در هوا.

به عنوان شیف نگه داشته صحبت کردن و در نهایت جواب اصلی سوال از بهداشت ، Mazie Hirono D-هاوایی در مورد خودداری از کمک به اوکراین بسیاری از جمهوریخواهان اتاق سمت چپ اتاق راه می رفت و به رخت خود را خاموش کف مجلس سنا است.

در پایان شیف اظهارات ایالات متحده آمریکا امروز شمارش 13 صندلی های خالی در طرف اتاق.

نیکلاس وو و ساوانا Behrmann

Jeffries: ما “است نه یک جمهوری موز’

تشکر. Hakeem Jeffries, یکی از خانه مدیران در واکنش به استیضاح محاکمه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد که ایالات متحده “است نه یک جمهوری موز” در انفجار رئیس جمهور تمایل به پذیرش اطلاعات از اتباع خارجی در مبارزات سیاسی.

“این اشتباه در ایالات متحده آمریکا گفت:” Jeffries, D-n. y. “این است که یک جمهوری موز.”

مقالات استیضاح متهم مغلوب ساختن پیشی جستن از اعمال فشار از اوکراین به بررسی خود را رقیب سیاسی سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن در حالی که خودداری $391 میلیون دلار در کمک های نظامی. Jeffries شد در پاسخ به یک سوال از سنسور. Sherrod قهوه ای, D-اوهایو و Ron Wyden D-سنگ., در مورد پیامدهای کشورهای خارجی دخالت در انتخابات آمریکا.

خانه مدیران فقط به حال شده یک ویدیو از مغلوب ساختن پیشی جستن گفتن ABC News در دفتر بیضی است که او را به گوش دادن به آنچه که یک کشور خارجی ارائه شده است. یکی دیگر از ویدئو ویژه مغلوب ساختن پیشی جستن در خارج از کاخ سفید گفتن به خبرنگاران گفت که چین باید بررسی بایدن.

“وجود دارد هیچ کار اشتباهی با گوش دادن” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: ABC News. “اگر کسی به نام از کشور نروژ – ما اطلاعات در حریف خود را. من می خواهم فکر می کنم من می خواهم می خواهم به آن را بشنوند. آن را نه دخالت. آنها باید اطلاعات است. من فکر می کنم من می خواهم آن را.”

اما Jeffries گفت: تهمت و دفاع تیم در اشتباه بودند که دخالت خارجی غیر قانونی است و رد صلاحیت. او به نقل از اف بی آی کارگردان کریستوفر Wray گفت: اف بی آی “می خواهم به دانستن در مورد خارجی در انتخابات دخالت نداشته است.”

Jeffries همچنین به نقل از الن Weintraub عضو فدرال کمیته انتخابات که با صدور بیانیه ای در تاریخ 13 ژوئن 2019 در مورد نفوذ خارجی.

“این غیر قانونی است برای هر فرد به درخواست قبول و یا دریافت چیزی از ارزش از یک فرد خارجی در ارتباط با ایالات متحده در انتخابات” Weintraub گفت. “این رمان مفهوم است. انتخابات از دخالت دولت های خارجی در نظر گرفته شده است غیر قابل قبول پس از آغاز ملت ما.”

در آتشین جمع Jeffries گفت: نفوذ خارجی است که در قلب این مورد در مورد اینکه چرا سنا باید حذف مغلوب ساختن پیشی جستن از دفتر.

“این اشتباه است. آن فاسد است. آن یاغی است. این یک سوء استفاده از قدرت. این impeachable,” Jeffries گفت. “و آن را باید منجر به حذف رئیس جمهور دونالد جان مغلوب ساختن پیشی جستن.”

– بارت یانسن

عدالت رابرتز حاضر به عنوان خوانده شده سوال از رند پل سناتور.

واشنگتن – رند پل سناتور. R-Ky., ارسال یک سوال در استیضاح محاکمه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است که رئیس دیوان عالی عدالت جان رابرتز حاضر به عنوان خوانده شده.

“افسر قاضی کاهش به خواندن این سوال که فرستاده شده گفت:” رابرتز که ارائه توضیح بیشتر.

پل راه می رفت از اتاق پس از رابرتز کاهش یافته است به این سوال. او به خبرنگاران گفت: سوال خود را نمی نام ادعا خلاف کاران – اگر چه سوال خود را که او در یک صدای جیر جیر ذکر نام رسمی برخی از جمهوری خواهان این باورند که خلاف کاران.

سوال احیا اتهامات از برخی از مغلوب ساختن پیشی جستن کرد که موسس “توطئه” با یک خانه کمیته های عضو ستاد به فاش کردن اطلاعات است که می تواند منجر به رئيس جمهور را استیضاح. پل را ارائه شواهد برای این ادعا است.

“آن را نادرست پیدا کردن به اجازه نمی دهد یک سوال” پل گفت: اما کاهش یافته است می گویند چرا او را مجبور رای به ابطال رابرتز.

قبل از سوال رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل R-Ky., باز سوال جلسه با اطمینان رابرتز که این مجلس را احترام خود را در “موقعیت منحصر به فرد در خواندن در خواندن سوالات ما.”

“من می خواهم به قادر به ادامه به او اطمینان دهم که آن سطح از توجه به او ادامه خواهد داد” او گفت:.

– بارت یانسن

پلوسی: مغلوب ساختن پیشی جستن ‘نخواهد بود تبرئه شد’

مجلس نانسی پلوسی روز پنجشنبه گفت که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نمی تواند تبرئه اگر سناتور همین حالا تماس شاهدان در استیضاح محاکمه.

“او نمی خواهد بود تبرئه” پلوسی گفت. “شما نمی تواند تبرئه اگر شما لازم نیست که یک محاکمه. و شما لازم نیست که یک دادگاه اگر شما لازم نیست که شهود و اسناد و مدارک.”

سخنران شد در پاسخ به تکرار سوال از خبرنگاران در مورد دموکراتها حرکت بعدی اگر سنا پاک مغلوب ساختن پیشی جستن.

“ما هنوز در حال عبادت, امیدوار,” او اصرار داشت “که سنا را شجاعت به شنیدن حقیقت است.”

آیا او فکر می کنم برگ برنده خواهد بود chastened و درک کنند که کنگره در حال تماشای او او خواسته شده و یا خواهد او بود جسارت?

Pelosi بیان این سوال قبل از پاسخ دادن.

“آیا رئیس جمهور حق می دانم از اشتباه است ؟ من فکر نمی کنم” او گفت:. “که همه به من می گویند.”

تلاش برای جلوگیری کتاب: دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مقامات امنیتی تهدید برای جلوگیری از انتشار از جان بولتون کتاب

هدایت Paul ریور, Pelosi هشدار داد که دموکراسی و ملت سیستم دولت در معرض خطر هستند.

“روس ها می آیند. روس ها می آیند” او گفت:. “و رئیس جمهور باعث شده است تا یک مسیر روشن برای آنها به دخالت یک بار دیگر در انتخابات ما به عنوان آنها در حال حاضر در حال انجام است.”

پلوسی که قبل گفت: که همه راهها به روسیه افزود: “من نمی دانم چه روسها در, رئیس جمهور, سیاسی, شخصا و یا از نظر مالی اما او را نمی بینم روسیه به عنوان یک دشمن.”

– مورین Groppe

Dershowitz در پاسخ به انتقاد از ‘مخلوط انگیزه استدلال

مغلوب ساختن پیشی جستن وکیل مدافع Alan Dershowitz عقب رانده شنبه در برابر انتقاد از استدلال خود در اولین روز از سوالات در دادگاه که گفت این بود impeachable برای مقامات منتخب به عمل سیاسی خود را به نفع اگر آنها باور دارند که خود را در انتخابات در جهت منافع عمومی.

او گفت که درگیر شدن در یک عوض که شکست قانون بود و یا به صورت شخصی و به دست آوردن مالی خواهد بود impeachable اما.

منتقدان مانند 2016 دموکرات نامزد ریاست جمهوری هیلاری کلینتون گفت: Dershowitz استدلال قرار می گیرد رئیس جمهور بالاتر از قانون و راه را برای بی بند و سوء استفاده از قدرت است. و بسیاری از نسبت آن به رئیس جمهور سابق ریچارد نیکسون را بدنام اعلامیه که هیچ ریاست جمهوری عمل می تواند در نظر گرفته شود ،

Dershowitz گفت: استدلال او بود که “عمدا غلط” و تشریح پاسخ خود را در یک سری از توییت. او گفت که او در پاسخ به این خانه استیضاح مديران “ادعا می کنند که هر انتخاباتی به نفع تشکیل می دهند یک impeachable عوض.” او گفت نقطه بود که یک رئیس جمهور می تواند عمل از “مخلوط انگیزه” که هر دو در منافع ملی و یا منافع سیاسی است.

– ویلیام Cummings

Alan Dershowitz: مغلوب ساختن پیشی جستن وکیل Dershowitz استدلال رئیس جمهور را نمی توان استیضاح برای یک عمل او فکر می کند خود را کمک خواهد کرد انتخاب مجدد

یکی دیگر از 8 ساعت از سوالات در شیر پنج شنبه

سنا استیضاح محاکمه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن رزومه شنبه با یکی دیگر از هشت ساعت از سوالات به آمریکا تعقیب پرونده و رئيس جمهور در دفاع از تیم.

دوم و سوال آخر جلسه شروع می شود در 1 بعد از ظهر با باز کردن استدلال از راه را برای هر طرف سوال این فاز مجموعه محوری رای جمعه در مورد اینکه آیا سنا خواهد تماس شاهدان مانند سابق مشاور امنیت ملی John Bolton.

بسیاری از سوالات چهار شنبه متمرکز بولتون چون نیویورک تایمز گزارش داد که او در انتظار کتاب می گوید تهمت اوکراین خواستار بررسی خود را رقیب سیاسی سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن در ازای کمک نظامی. تهمت را رد کرده و گفت آن و دفاع از خود تیم حمله بولتون به عنوان یک ناراضی سابق کارگر.

‘آیا این درست است؟’: اینجا سوالات سناتورها خواسته در مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح محاکمه

بولتون اتهام می تواند در خدمت به عنوان تایید مرکزی خانه استیضاح نماید. اما شورای امنیت ملی معتقد کتاب شامل اطلاعات طبقه بندی شده که می تواند مانع انتشار آن برنامه ریزی شده در ماه مارس است.

خانه مدیران led با هوش رئیس Adam Schiff, D-کالیفرنیا ادعا می کنند که محاکمه نمی شود, نمایشگاه مگر اینکه سنا تماس شاهدان مانند بولتون و اقدام کاخ سفید رئیس ستاد میک Mulvaney.

اما مغلوب ساختن پیشی جستن دفاع تیم به نام خانه مورد “نیمه پخته” و گفت: اگر شاهدان لازم است مجلس باید آنها را به نام. مغلوب ساختن پیشی جستن تیم نیز گفت: شهادت به طور بالقوه می تواند مسدود شود اجرایی امتیاز منظور محافظت از محرمانه مشاوره از دستیاران.

چند سوال با تمرکز بر بار اثبات سناتورها باید وزن در تصمیم گیری برای محکوم کردن تهمت و او را از دفتر حذف. رئیس جمهور حذف بعید است چرا که این امر نیاز به دو سوم اکثریت در یک اتاق با 53 جمهوری خواهان و 47 دموکرات.

آیا سناتورهای فکر کردن؟: سناتور’ سوالات در مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح دادگاه نشان می دهد بیشتر ذهن ساخته شده

مغلوب ساختن پیشی جستن تیم معتقد است که استیضاح خلاف قانون اساسی است چرا که آن را بر اساس نقض قانون جنایی, اما در مبهم اتهام سوء استفاده از قدرت و انسداد کنگره است. دفاع وکلا استدلال می کرد که خانه مدیران باید برای اثبات خود را فراتر از شک معقول با یک پرونده جنایی.

خانه مدیران ادعا می کنند که این مقاله در سوء استفاده از قدرت استفاده شده است در گذشته استیضاح سوالات علیه رئیس جمهور سابق ریچارد نیکسون و بیل کلینتون. در این مورد شیف گفت: اتهام شبیه به رشوه خواری و یا اخاذی به دلیل تهمت خواستار تحقیقات در ازای $391 میلیون دلار در کمک های نظامی. خانه مدیران گفت: سناتورها باید با استفاده از قضاوت خود را در تصمیم گیری برای حذف مغلوب ساختن پیشی جستن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum instagram beğeni bayan escort - vip elit escort uluslararası evden eve nakliyatpenetrasyon testiistanbul duşakabinhtml nullednulled themesmobil ödeme bozdurturkcell mobil ödeme bozdurmavodafone mobil ödeme bozdurmasportsurgeMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Bozdurmatavuk kesimhaneKamagraMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Bozdurma Vodafone Mobil Ödeme Bozdurma