وزارت دادگستری راه اندازی پرس و جو از سناتورهای فروش می رسد که تکه های زیادی از سهام قبل از coronavirus بازار اسلاید

مقامات فدرال در حال بررسی فروش سهام از چهار قانونگذاران فقط قبل از بازار اسلاید باعث شیوع کروناویروس یک فرد آشنا با این موضوع روز دوشنبه گفت:.

افشای مالی اظهارات نشان داد که سنسور. ریچارد با مته سوراخ کردن R-N. C.; جیم Inhofe R-Okla.; کلی Loeffler, R-Ga.; و سناتور کالیفرنیا.; همسر خود و یا مشاوران به فروش می رسد تکه های زیادی از سهام در زمان قانونگذاران دریافت پشت صحنه جلسات در مورد شدت از کروناویروس که ادعا کرده بیش از 2900 زندگی در ایالات متحده آمریکا است.

سناتور هرگونه تخلف و با مته سوراخ کردن خواسته سنا کمیته اخلاق به نقد و بررسی خود را در معاملات مربوط به 1.6 میلیون دلار. فدرال درخواست شد که در مراحل اولیه بود که اولین گزارش سی ان ان.

یک سخنگوی وزارت دادگستری کاهش یافته است به نظر دوشنبه

آنچه ما می دانیم: سناتور به فروش سهام قبل از coronavirus غرق بازارهای

با مته سوراخ کردن و همسر خود را به فروش سهام در ماه فوریه با توجه به افشای اظهارات. قانونگذاران ملزم به افشای دقیق ارزش معامله و به جای آن گزارش محدوده برای انجام معاملات است که بیش از $1,000.

کارولینای شمالی سناتور رئیس هوش کمیته اظهار داشت که او به معاملات بر اساس گزارش های خبری در مورد COVID-19 در اطلاعات خصوصی که جریان از دولت در جلسات.

“قانون روشن است که هر آمریکایی از جمله سناتور – ممکن است شرکت در بازار سهام بر اساس اطلاعات عمومی به عنوان سن. با مته سوراخ کردن را انجام داد” با مته سوراخ کردن وکیل آلیس Fisher روز دوشنبه گفت:. “هنگامی که این موضوع به وجود آمد دیابت با مته سوراخ کردن بلافاصله پرسید سنا کمیته اخلاق به انجام یک بررسی کامل و با او همکاری خواهد کرد که با نقد و بررسی و همچنین هر گونه دیگر پرس و جو مناسب. سناتور. بورر از یک بررسی کامل از حقایق در این زمینه که ایجاد خواهد شد که اقدامات او مناسب بودند.”

واقعیت را بررسی کنید: چه چیزی درست و چه چیزی نادرست در مورد کوروناویروس?

با توجه به افشای اظهارات Loeffler و همسرش بورس نیویورک رئیس جفری Sprecher, به فروش می رسد $1 میلیون به $2.49 میلیون در ماه فوریه با توجه به افشای اظهارات.

Inhofe به فروش می رسد $50,000 تا 100,000 دلار در سهام Feb. 20 و فاینستاین را افشا گزارش نشان می دهد فروش 1 میلیون دلار به 5 میلیون دلار در سهام.

Loeffler, Inhofe و فاینستاین گفت که معاملات مالی به کار گرفته شد توسط شخص ثالث مشاوران و یا در فاینستاین مورد به عنوان بخشی از کور اعتماد و که آنها هیچ تصمیم گیری های شخصی در حرکت است.

2012 انبار قانون به طور خاص مانع از اعضای کنگره از معاملات سهام بر اساس اطلاعات غیر عمومی آنها یاد بگیرند به عنوان بخشی از وظایف خود را به عنوان قانونگذاران. با مته سوراخ کردن یکی از سه سناتور که رای برابر قانون است.

کمیسیون بورس و اوراق بهادار در بیانیه ای در هفته گذشته با صدور یک هشدار علیه استفاده از اطلاعات خودی برجسته “اهمیت حفظ بازار صداقت.”

“کسانی که با چنین دسترسی – مدیران افسران و کارمندان و مشاوران و دیگر متخصصان خارج از – داشته باشیم باید تعهدات خود را به حفظ این اطلاعات محرمانه و مطابق با ممنوعیت غیر قانونی معامله اوراق بهادار,” SEC اجرای بخش گفت. “تجارت در یک شرکت اوراق بهادار بر اساس اطلاعات در داخل ممکن است نقض ضد تقلب مفاد قوانین اوراق بهادار فدرال.”

در این بیانیه هیچ اشاره ای به این حساب از قانونگذاران’ معاملات.

با مته سوراخ کردن کشیده شده قوی در سوئیس از همکاران از جمله یکی از رئيس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شدیدترین متحدان در کنگره تشکر. مت Gaetz R-Fla., که به نام سناتور حذف به عنوان هوش رئیس کمیته.

Gaetz توییتی که روز شنبه با مته سوراخ کردن دیگر باید نگه دارید در این پست حساس که در آن او شده است ضروری به درهای بسته جلسات در مورد آشکار بحران است.

“چگونه می تواند @senatemajldr توجیه می روم کسی به عنوان رئیس کمیته اطلاعات … است که در حال بررسی توسط FBI برای كيفرى سوء استفاده از موقعیت خود را به صورت شخصی و به دست آوردن مالی?!?!” Gaetz توییتی در رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل R-Ky. “جمهوری خواهان نیاز به انجام یک کار بهتر تمیز کردن خانه خود ما.”

Q&A: چگونه می تواند به 2 تریلیون دلار coronavirus بهبود اقتصادی بسته شما بهره مند?

Coronavirus: trump’s تصویب امتیاز در حال افزایش است. آنچه می تواند این معنی را برای انتخابات ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>