یک هیئت منصفه بازگشت شش-تعداد کیفرخواست متهم بازیگر Jussie Smollett از دروغ گفتن به پلیس شیکاگو ویژه دادستان اعلام کرد.

Smollett چهره شش فقره از رفتار آشوبگرانه شارژ بازیگر با ساخت چهار گزارش جداگانه به پلیس شیکاگو گروه افسران “مربوط به غلط ادعا می کند که او قربانی یک جنایت نفرت دانستن است که او قربانی یک جنایت” ویژه دادستان دن وب در بیانیه ای گفت.

اتهامات بنیادی از Smollett ادعای او بود که هدف از یک نژادپرست و ضد همجنس حمله در ماه ژانویه 2019.

Smollett در اصل تحت تعقیب در 16 جنایت فقره پرونده کاذب پلیس گزارش اما دادستان در Cook County, دولت اوباما به طور ناگهانی کاهش یافته است, اتهامات عصبی پلیس و مقامات شهرستان سالن و منجر به انتصاب یک دادستان ویژه برای بررسی این تصمیم.

وکلای Smollett و طبخ منشی شهرستان بلافاصله پاسخ به ایالات متحده آمریکا امروز درخواست برای نظر.

بازیگر محققان گفت که مهاجمان خود را فریاد زد ضد همجنس و نژادپرستانه تهمت در او انداخت مایع بر او و بخور طناب دار به دور گردن خود ادعا آنها فریاد زد “این MAGA کشور” یک مرجع به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن 2016 شعار.

اما پس از چند هفته از تحقیقات پلیس شیکاگو ادعا کرد که او همه چیز ساخته شده استخدام دو برادر به تظاهر-حمله او به منظور افزایش مشخصات خود و چک در Fox show “امپراتوری”.

شهر شیکاگو رفت و به دادگاه های ایالتی در ماه آوریل به شکایت Smollett به جبران هزینه در پلیس اضافه کاری – مجموعه ای در $130,000 – در بررسی اصلی خود را ادعا می کند. طرح دعوی در دادگاه بود و بعد از نقل مکان به دادگاه فدرال پس از Smollett وکلای استدلال است که مناسب محل به دلیل Smollett که زندگی در شیکاگو در حالی که فیلمبرداری “امپراتوری” است که در واقع در کالیفرنیا ساکن است.

Smollett وکلا به دنبال طرح دعوی در دادگاه از پرتاب در چند زمینه از جمله این که Smollett خود را نمی مستقیم پلیس شیکاگو به صرف هفته بررسی خود را ادعا می کنند و نمی توانست شناخته شده چقدر زمان و پول صرف می شود.

Jussie Smollett: پلیس شیکاگو به اشتراک گذاری قبلا نهان تصویری از طناب در اطراف بازیگر گردن

در اکتبر حکم ایالات متحده در منطقه قاضی ویرجینیا کندال گفت: “آن را غیر منطقی به فکر می کنم” پلیس شیکاگو را یک تلاش قوی برای بررسی یک ادعا نژادپرستانه و ضد همجنس, حمله, به خصوص با توجه Smollett مشهور و “فرار آب و هوا” از شهرستان.

Smollett اصرار او بی گناه است و تبرئه شد. در ماه اکتبر او posted a comment on Instagram پاسخ پس از مقایسه ساخته شد در رسانه های اجتماعی بین Smollett و 12 ساله ویرجینیا دختر خانواده که اعتراف او ساخته شده او ادعا می کنند که دانش آموزان برگزار شد او را و او را قطع dreadlocks.

Jussie Smollett, نتواند برای متقاعد کردن قاضی به رها کردن طرح دعوی در دادگاه شیکاگو به دنبال $130,000 خوب

“با تمام احترامی که برادر خانواده می دلقک من همه شما می خواهید اما داستان من در واقع هرگز تغییر و به من دروغ گفته در مورد یک چیز” Smollett نوشت در پست. “خانواده ادامه می توانید به اطلاعات غلط, درونی گوسفند که چه چیزی واقعی ثابت دروغگو خوراک شما و یا شما می توانید جزئیات واقعی اسناد. در هر صورت Imma be alright. من می دانم که من و آنچه اتفاق افتاده است. شما لازم نیست. بنابراین حمل. همه را دوست دارم.”

در ماه ژوئن پلیس شیکاگو منتشر شد تصویری از Smollett با طناب به دور گردن خود و از لوازم خریداری شده برای این گفته صحنه حمله به “امپراتوری” بازیگر.

Jussie Smollett: وکلا به دنبال سوابق در اخراج پلیس شیکاگو سرپرست ادی جانسون

فایل های دیگر منتشر شده شامل فیلم های نظارت جمع آوری شده توسط پلیس و فیلم از برادران که می گویند آنها پرداخت می شود به هماهنگ ژانویه حمله. به عنوان ABC7 و CBS Chicago گزارش نزدیک به 70 ساعت فیلم منتشر شد از جمله فیلم Smollett در مرکز شهر آپارتمان با پوشیدن یک ژاکت و یک طناب که به نظر می رسد مانند یک طناب.

“امپراتوری” است که در آن ششم و فصل نهایی و Smollett از دست داده و نقش خود را در نشان می دهد در مدت کوتاهی پس از رسوایی آمار عناوین.

کمک: ماریا پونت کارلی Mallenbaum آسوشیتد پرس

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su