جولیان آسانژ: آنچه در خطر است اگر ایالات متحده prosecutes بنیانگذار ویکی لیکس

لندن میزبان خود را ادعا می کنند خود را در داخل سالن فوتبال بازی نابود سفارت تجهیزات. و که او دوست داشت برای سوار اسکیت بورد در سالن. نزدیک به یک سال بعد از انگلیسی, افسران پلیس او را کشیده – به شدت ریشو, ژولیده و مقاوم در برابر – به انتظار ون تنگ محله های که در آن او هفت سال صرف اجتناب از طولانی رسیدن به وزارت دادگستری ایالات متحده هنوز هم حفظ بوی بستر گربه از مورد اعتماد خود همراه گربه.

یک دادگاه آغاز شد که در اینجا Feb. 24 می تواند تعیین کند که آیا بنیانگذار ویکی لیکس جولیان آسانژ که منتشر شده طبقه بندی شده دولت آمریکا ارتباطات و همچنین ایمیل های هک شده توسط روسیه از هیلاری کلینتون را شکست خورده انتخابات ریاست جمهوری 2016 ادامه خواهد داد به محدود – و اگر چنین است از کجا و چگونه. در این جلسه با توجه به اجرای با شکستن تا ژوئن.

در این جلسه تصمیم خواهد گرفت که آیا آسانژ است که به ایالات متحده ارسال به دادگاه در یک مورد است که می تواند پیامدهای جدی برای متمم اول قانون اساسی حمایت. در عین حال مسائل هسته ای در خطر است – رسانه آزادی در عصر دیجیتال و جهانی حدود دادگستری ایالات متحده در سیستم شده اند پنهان جولیان آسانژ را در زندگی شخصی, به پناه او به دنبال در اکوادور در لندن سفارت و توسط کنجکاو ادعا می کند در مورد رفتار خود نیست که به خوبی پشتیبانی می کند.

استرداد آسانژ: شنوایی باز می شود با ادعای تهمت قصاص در برابر رسانه ها

پس ممکن است این ملی استرالیا, 48, قفل شده است تا در Belmarsh زندان, تسهیلات است که در خانه های برخی از بریتانیا خطرناک ترین lawbreakers.

آسانژ وجود دارد چرا که او گناهکار پرش به قید وثیقه در سال 2012; او فرار کرد و به سفارت اکوادور به جای به نوبه خود خود را به مقامات انگلیسی برای امکان استرداد به سوئد. محققان وجود دارد می خواستم به سوال او را بیش از تجاوز جنسی اتهامات متصل به دو زن است.

‘شواهد را تضعیف کرده است’: جولیان آسانژ را به تجاوز به بررسی کاهش سوئد

آسانژ را از پلیس بریتانیا در اکوادور poky قرمز-آجر ساختمان سفارت فقط متری از معروف لوکس Harrods فروشگاه زیرا او می ترسید سوئد خواهد به نوبه خود استرداد او به ایالات متحده آمریکا وزارت دادگستری است و بازجویی از او در 18 فقره ادعا 17 اشکال جاسوسی و 1 نمونه از سوء استفاده از کامپیوتر جنایات متصل به ویکی لیکس’ انتشار انبارهای مخفی نظامی آمریکا اسناد و مدارک ارائه شده به او توسط سابق ارتش ایالات متحده تحلیلگر اطلاعاتی چلسی منینگ.

آسانژ منکر تمام اتهامات. سوئد صورت گرفته کاهش یافته است. در بریتانیا او محکوم به 50 سال زندان برای پریدن وثیقه یک دوره او در حال حاضر خدمت کرده است.

اما وجود دارد بیشتر در معرض خطر از یک ضد محرمانه مدافع آزادی است.

جزئیات تکان دهنده

جان Kiriakou یک تحلیلگر سابق سازمان سیا که منفجر سوت در یک دولت آمریکا-تحریم ایران در سال 2007 بود که مورد تایید رئیس جمهور جورج دبلیو بوش گفت که آسانژ را به آمریکا مورد می تواند مجموعه ای از پیشینه ای که ساییده شدن آزادی مطبوعات برای سازمان های خبری که انتشار اطلاعات طبقه بندی شده.

“اگر شما قادر به تعقیب کسی که یک مورد قوی به نام ناشر و سپس چه کسی ؟” گفت: Kiriakou که در خدمت زندان زمان پس از شفاعت گناه به افشای نام یک مامور درگیر در ارایه کرده است.

آسانژ توصیف خود را به عنوان یک پناهنده سیاسی.

او مدعی است که به عنوان یک روزنامه نگار او باید مصون از پیگرد قانونی و کار خود را نشان داد شرم آور و بسیار آسیب رساندن حقایق در مورد جنگ در عراق و افغانستان و بازداشت شدگان برگزار شد در پایه ایالات متحده در خلیج گوانتانامو کوبا.

آسانژ را مخالفان می گویند او نمی نوشتن داستان و یا هر کسی مصاحبه یا ارائه توضیحی زمینه و اشاعه خام كلیك كنید اسناد و مدارک و داده ها – انتشار به سرقت رفته و طبقه بندی مواد – باید تعداد به عنوان روزنامه نگاری.

“ویکی لیکس پیاده روی مانند خصمانه سرویس اطلاعاتی و مذاکرات مانند یک خصمانه سرویس اطلاعاتی” و سپس-مدیر کل مایک Pompeo, در حال حاضر وزیر خارجه ایالات متحده امریکا گفت: در آوریل سال 2017 در اولین سخنرانی به عنوان رئیس سازمان جاسوسی.

در واقع وزارت دادگستری و مقامات در ریاست جمهوری باراک اوباما در نهایت تصمیم گرفت که آنها نمی تواند محاکمه آسانژ برای افشای اسرار امنیت ملی به عنوان یکی از بزرگترین سازش از اطلاعات طبقه بندی شده در تاریخ ایالات متحده به دلیل آن را در معرض خطر جرم پس از آن امنیت ملی روزنامه نگاری.

“در طول دولت اوباما آن را به نام” نیویورک تایمز مشکل ” بعد از این روزنامه برجسته ضبط و انتشار اطلاعات در امنیت ملی و امور دولت ایالات متحده تلقی شده است راز گفت: Stephen Rohde یک مورخ و قانون اساسی و متخصص در گذشته از صندلی های جنوب کالیفرنیا شعبه از اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا. “به عبارت دیگر چگونه می تواند ما را متهم او را برای جاسوسی زمانی که ما اعتماد به نفس او یک روزنامه نگار یک ناشر و متمم اول قانون اساسی حقوق.”

به طور کلی متمم اول قانون اساسی آن را به عنوان امر به مطبوعات مانع دولت از اسامی, fining یا تحمیل مسئولیت برای آنچه در مطبوعات منتشر شد.

آن را نمی سپر روزنامه نگاران از مسئولیت کیفری.

در روز افتتاحیه از آسانژ در لندن شنوایی, James Lewis, یک وکیل به نمایندگی از دولت آمریکا گفت: آسانژ به جرم “ساده” جنایت برای هک کردن و سپس انتشار محرمانه نظامی و امنیتی قرار داده است که راز ایالات متحده منابع در خطر شکنجه و یا مرگ در مکان های از عراق به چین است.

اطلاعات آسانژ منتشر شده شامل حدود 90000 جنگ افغانستان مربوط به “قابل توجه فعالیت” گزارش 400,000 جنگ عراق-گزارش های مرتبط, 800 گوانتانامو “زندانی ارزیابی” دادخواستها و 250.000 وزارت خارجه امریکا کابل.

اگر هیچ چیز دیگری, این مواد روشن در جزئیات تکان دهنده نظامی و دیپلماتیک روش ها و اقدامات در مکان های دور افتاده و نور به آن تابیده بود چاپلوس نیست.

ویکی لیکس جولیان آسانژ: روزنامه نگار یا جنایی هکر?

به هواداران خود آسانژ یک قهرمان آزادی بیان و منافع عمومی که استثنایی کامپیوتر و مهارت های او را کمک کرد, نشان می دهد, در میان چیزهای دیگر, فیلم گفته نشان میدهد هوایی ایالات متحده خدمه در آپاچی هلیکوپتر کشتار دوازده غیر نظامی در عراق است.

مرده شامل دو عراقی ها کار را برای آژانس خبری رویترز.

“جولیان آسانژ منتشر شده شواهدی از جنایات جنگی توسط دولت آمریکا گفت:” اندرو Wilkie چپ متمایل استرالیا سیاستمدار که سفر به بریتانیا در ماه فوریه با همکار استرالیایی مجلس جورج کریستنسن در یک نمایش از حمایت هر دو حزب برای آسانژ. کریستنسن نشان دهنده استرالیا راست-از-مرکز لیبرال حزب ملی.

“من یک فن بزرگ از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اما من بزرگتر از طرفداران آزادی بیان” گفت: Christensen.

“جولیان آسانژ درست” اضافه شده Wilkie.

هنوز دولت آمریکا مدعی است که آسانژ جنایی است که با توطئه منینگ به سرقت هزاران صفحه از دفاع ملی اطلاعات است که در معرض خطر زندگی نیروهای ایالات متحده و متحدان و همکاران از مترجمان به مخالفان سیاسی با آنها شرکای آن به مبارزه با رژیم های سرکوبگر.

“هیچ مسئول بازیگر – روزنامه نگار و یا در غیر این صورت خواهد عمد از انتشار اسامی افراد او یا او می دانست که به طور محرمانه منابع انسانی در مناطق جنگی و افشای آنها را به بدترین از خطرات” ایالات متحده دستیار دادستان کل برای امنیت ملی John C. Demers گفت: زمانی که کیفرخواست اعلام شد در مارس 2019.

اگر آسانژ فرستاده شده است به آمریکا برای محاکمه او می تواند یک جمله زندگی – 175 سال – اگر یک دادگاه فدرال در می یابد او را به جرم در تمام 18 اتهامات و حداکثر مجازات تحمیل شده است.

منینگ در خدمت هفت سال در زندان از جمله پیش از محاکمه بازداشت قبل از اوباما تبدیل او 35 سال حبس. او در حال حاضر در زندان به دلیل امتناع از شهادت قبل از هیئت منصفه بررسی WikiLeaks. منینگ که به جرم سرقت و جاسوسی او می گوید عمل در اصل زمانی که او تحویل بالا-اطلاعات محرمانه به ویکی لیکس.

یک دادگستری و سخنگوی کاهش یافته است به نظر که آیا وجود دارد هر گونه شواهد است که ویکی لیکس افشا کرده اند به طور مستقیم منجر به جراحت و یا مرگ و میر.

تا به امروز هیچ مدرکی دال بر مرگ و یا صدمات رسوب توسط ویکی لیکس’ آشکار پدید آمده و لوئیس وکیل به نمایندگی از دولت آمریکا در آسانژ در لندن جلسه گفت که در حالی که واشنگتن معتقد است که بسیاری از آگاهان که خواست توسط ویکی لیکس بعد از “ناپدید” آن را نمی توانید در عین حال اثبات این ادعا.

خود تحمیل انزوا?

اکوادور اصرار دارد آن را لگد آسانژ از سفارت خود را پس از او غیر قابل تحمل مزاحمت در ساختمان خود را در یکی از ترین لندن مجلل محله.

در حالی که زندگی وجود دارد آسانژ را اشغال حدود یک سوم از سفارت اتاق با گربه خود را. او در خورشید لامپ, تردمیل, دسته کتاب, کامپیوتر, تجهیزات و اصرار داشت خود را در یخچال. او همچنین به طور منظم میزبانی به خوبی شناخته شده مهمان چنین به عنوان نوازنده لیدی گاگا و بازیگر پاملا اندرسون. او خطاب تحسین و به اخبار کنفرانس از سفارت کوچک در بالکن – اغلب به عنوان unsuspecting گردشگران گذشت و اتومبیل های گران قیمت متعلق به Harrods’ مشتریان ثروتمند idled در سراسر خیابان. با توجه به محدودیت فضا کارکنان سفارت به حال برای به اشتراک گذاشتن یک اتاق کنفرانس با آسانژ. یک دیپلمات ارشد حتی مشترک با او.

اکثر مردم رنج می برد از طریق یک houseguest از جهنم است.

در طول زمان اکوادور می گوید که دقیقا چه آسانژ شد و حتی گفته می شود رفتن به unhygienic طول smearing خود مدفوع بر روی دیوار حمام. اتهامات برای اولین بار در یک مصاحبه در ماه آوریل 2019 با اکوادور رئیس جمهور لنین مورنو که او نیز متهم آسانژ به دنبال ندارد پس از خود گربه و حمله به سفارت امنیت کارکنان. هیچ مدرکی منتشر شد تا از اتهامات.

آسانژ حامیان و تیم حقوقی به شدت اختلاف ادعا می کند که نه تأیید شده است. Ecuadorean مقامات گفت: ایالات متحده آمریکا امروز است که برخی از شواهد از آسانژ را سوء رفتار در سفارت می تواند به صورت آنلاین مانند یوتیوب ویدئو نشان می دهد که او را ایستاده بر روی یک اسکیت بورد. اکوادور می گوید آن را منتشر کرده است شواهد اضافی به دلیل امکان قصاص از آسانژ.

این وضعیت با این واقعیت پیچیده است که اکوادور شروع به بازبینی ارتباط آن با آسانژ در زمان مورنو در زمان کار در سال 2017. مورنو به دنبال بهبود روابط با بزرگترین شریک تجاری: ایالات متحده آمریکا

در واقع در مدت کوتاهی پس از آسانژ اخراج شد از سفارت جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت گفت: در آن بود باز یک “فصل جدیدی از همکاری” با آمریکای جنوبی است که شامل توسعه اقتصادی و بلایای طبیعی کمک کند.

و تزئینی در حداقل آسانژ را اخراج از Ecuadorean سفارت به نظر می رسد به علامت تغییر در ایالات متحده آمریکا-اکوادور روابط است که پیش بینی شد در اکتبر. 16, 2018, زمانی که ایالات متحده آمریکا مجلس نمایندگان کمیته امور خارجه در نامه ای به مورنو ارائه به “پیشرفت مهم امور” و “روابط گرمتر” با واشنگتن اگر اکوادور “تحویل آسانژ به مقامات مناسب.”

در ماه فوریه مورنو شد و اولین رئیس دولت از اکوادور به دیدار رئیس جمهور آمریکا در 17 سال. مورنو را سلف, رافائل کوریا که اعطا آسانژ پناهندگی و حتی Ecuadorean تابعیت قبل از آن لغو شد توسط مورنو در آغوش ایران بسته یک پایگاه نظامی آمریکا, اخراج, ایالات متحده آمریکا سفیر و به طور کلی برافراشته در برابر آنچه او به عنوان متخاصم آمریکا امپریالیسم و سرمایه داری.

وگان غذا: پاملا اندرسون در حال حاضر برای جولیان آسانژ

زمانی که ایالات متحده آمریکا امروز بازدید اکوادور در لندن سفارت در اواسط ماه فوریه برخی از متوسط نوسازی و redecorations بودند در جریان است. مقامات با اشاره به این حمام که در آن آنها محرمانه آسانژ گسترش مدفوع بر روی دیوار و همچنین نشان داد این هتل به سبک آشپزخانه که در آن او خود را آماده وعده های غذایی. اما با استناد به اقدام قانونی در اکوادور و اسپانیا در آسانژ از طرف بیش ادعا می کند که یک شرکت امنیتی شد قرارداد توسط اکوادور دولت برای جاسوسی بر روی آسانژ در حالی که او زندگی می کردند در سفارت, این مقامات خواهد نظر نیست فاش کردن جزئیات بیشتر در مورد آنچه که منجر به آسانژ را به خروج. آسانژ همچنین سعی کرده است به اکوادور شکایت دولت برای “نقض حقوق اساسی خود را” با این ادعا آن محدود تماس خود را با جهان خارج است.

اکوادور اختلافات تمام اتهامات و اصرار دارد آن را انجام داده است هیچ چیز اشتباه است.

یوتیوب فیلم اکوادور به عنوان شواهدی وجود دارد برای آسانژ را ضعیف houseguest رفتار آپلود شد به اشتراک گذاری ویدئو پلت فرم در مارس 2019. این نشان می دهد که رنگ پریده و بر آسانژ تلاش برای ایستادن بر روی یک اسکیت بورد در یک اتاق در سفارت.

او بارها و بارها دچار سردرگمی.

متمم اول قانون اساسی نزاع و جدال

آسانژ شده است تحت تعقیب در ایالات متحده تحت جاسوسی عمل در سال 1917.

با توجه به Rohde مورخ و کارشناس حقوقی قبل از اوباما در زمان دفتر 102 سال از عمل استفاده شد فقط چهار بار در برابر مقامات دولتی برای ارائه اطلاعات طبقه بندی شده به رسانه ها. دولت اوباما از آن استفاده می شود هشت بار از جمله در برابر منینگ و ادوارد اسنودن یک آژانس امنیت ملی پیمانکار که به بیرون درز اطلاعات در مورد ایالات متحده آمریکا مخابراتی, برنامه نظارت به مطبوعات.

مغلوب ساختن پیشی جستن است محاکمه هشت کارکنان دولت برای نشت اطلاعات به رسانه ها با توجه به ایالات متحده آمریکا آزادی مطبوعات ردیاب یک آزادی مطبوعات سازمان حمایت. دولت خود را با استفاده از عمل در برابر اعطای معافیت های قانونی جدید زمین به دلیل آن است که اولین بار آن مستقر شده اند به هدف یک سازمان رسانه ای به عنوان یک مخالف دولت whistleblower.

این در حالی است که متمم اول قانون اساسی محافظت از انتشار اطلاعات درست آن را ندارد بنابراین تنها در صورتی این اطلاعات به دست آورد از نظر قانونی.

وزارت دادگستری مدعی است که آسانژ به صراحت بینی – تشویق – منینگ به شکستن قانون توسط کمک به جلوگیری از یک رمز عبور است که او را بالاتر از سطح دسترسی به طبقه بندی شده شبکه های کامپیوتری.

منینگ اختلافات نماید.

به عنوان نشانی از ویکی لیکس.

وزارت دادگستری به دادستان انتظار می رود به فاش کردن “پزشکی قانونی” دیجیتال مدرکی برای این اتهام زمانی که شواهد در آسانژ را استرداد شنوایی شنیده است. آسانژ دفاعی تیم می گوید از آن نیز شواهدی وجود دارد که رد این اتهام.

به گزارش آسوشیتد پرس از آوریل 2019 پیدایش مغلوب ساختن پیشی جستن دولت را شماره گیری از لفاظی در آسانژ می توان به ویکی لیکس’ آزادی در سال 2017, از هزاران صفحه از اسناد فاش کردن جزئیات در مورد سازمان سیا جاسوسی سایبر ابزار برای شکستن را به کامپیوتر با تلفن های همراه و لوازم الکترونیکی مصرفی است. اما یک جایگزین وجود دارد توضیح برای مغلوب ساختن پیشی جستن علاقه در یک مورد که Rohde گفت که اگر با موفقیت تحت پیگرد قانونی قرار خواهد باید یک “اثر سرما” در متمم اول قانون اساسی برای حمایت از مطبوعات: trump’s اهانت به رسانه ها.

“جولیان آسانژ است پایین آویزان میوه به مغلوب ساختن پیشی جستن” گفت: Rohde. “آنها می توانید از طریق کل فرایند و برنده و یا از دست دادن فرایند نگه داشتن توپ در هوا و تقویت است که او را تعقیب leakers و رسانه ها.”

کارل Tobias یک استاد حقوق در دانشگاه ریچموند موافقت با این ارزیابی.

مغلوب ساختن پیشی جستن “احتمالا معتقد است او می تواند سود از لحاظ سیاسی به دنبال آسانژ” او گفت:.

در حالی که ایالات متحده در کیفرخواست علیه آسانژ نیست مربوط به ویکی لیکس’ 2016, انتشار, از, هک ایمیل متعلق به کلینتون در مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری در یک جلسه مقدماتی برای آسانژ را مورد استرداد در اواخر فوریه ادوارد فیتزجرالد یکی از وکلا گفت: با این وجود شواهدی وجود دارد که مغلوب ساختن پیشی جستن viathen-جمهوری خواه در کنگره دانا تبدیل نمایند او را عفو اگر او موافقت می گویند روسیه درگیر نمی شد در نشت ایمیل. کاخ سفید و تبدیل نمایند انکار عفو ارائه شد.

به عنوان استرداد شنیدن رو در جریان فیتزجرالد گفت: یک قاضی در ایالات متحده کیفرخواست علیه آسانژ شد بخشی از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تصمیم به قرار دادن یک روزنامه نگار “در یک پایک” – بخشی از آن جنگ در مطبوعات است.

ویکی لیکس فتنه: مغلوب ساختن پیشی جستن ارائه شده آسانژ عفو اگر او پاک روسیه وکیل می گوید:

کاخ سفید و وزارت امور خارجه ایالات متحده تصمیم به اظهار نظر در مورد اینکه آیا دولت نگران بود در مورد تاثیر آسانژ را در مورد متمم اول قانون اساسی. لوئیس برای محاکمه بارها اعلام موضع ایالات متحده است که روزنامه نگاری است نه بهانه ای برای شکستن قانون است.

در یک جلسه مطبوعاتی با خبرنگاران پیش از آسانژ را شنوا و کریستین Hrafnsson ویکی لیکس’ editor-in-chief توصیف کیفرخواست علیه آسانژ به عنوان “تبلیغ.”

و جنیفر رابینسون عضو آسانژ تیم حقوقی ” گفت: “آنچه که همه روزنامه نگاران همه محترم آنهایی که” هر روز انجام دهید: نگاهی به دریافت اطلاعات در مورد چگونه برای محافظت از این منبع که اطلاعات (منینگ) و انتشار آن است.

“آنچه که سیگنال آن را ارسال به کشورهایی مانند روسیه و چین” و دیگر دولتهای خودکامه در سراسر جهان اگر این استرداد پیش می رود او پرسید.

“اگر قانون محترم است’

آن را به دور از برخی که آسانژ را از دست خواهد داد استرداد او مورد. و حتی اگر او آن را به طور خودکار به دنبال او فرستاده خواهد شد به ایالات متحده آمریکا با توجه به آناند Doobay متخصص در قوانین حاکم بر استرداد در لندن با شرکت بوتیک قانون است.

Doobay گفت: اگر قاضی تصمیم می گیرد “نه به رد” درخواست امریکا پس از آن بریتانیا, وزیر امور خارجه باید تصمیم بگیرید که آیا به آن سفارش یک تماس است که شامل بررسی از عوامل از جمله این که آیا این خطر وجود دارد که توسط extraditing او آسانژ می تواند با مجازات مرگ روبرو. انگلیسی, قانون منع استرداد تحت چنین شرایطی است.

در حالی که هیچ یک از اتهامات در حال حاضر مجازات مرگ را آسانژ حامیان استدلال کرده اند که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نمی تواند مورد اعتماد است و می تواند تصمیم به پرده اتهامات عنوان شده علیه اضافی که انجام حکم اعدام پس از آسانژ می رسد در خاک ایالات متحده آمریکا.

‘احساس وحشت و نگرانی و خشم’: راجر سنگ مداخله استوکس عدم قطعیت در سراسر سیستم عدالت

Doobay اشاره کرد که بسیاری از استرداد درخواست آمریکا باعث به انگلستان اعطا شده است. این روشن نیست که چه اتفاقی خواهد افتاد اگر آسانژ غالب در دادگاه. زیرا او در حال حاضر در خدمت این هفته 50 برای پرش به قید وثیقه او به سادگی می تواند رایگان به رفتن. اما اگر او تبعید به بومی استرالیا و ایالات متحده می تواند سعی کنید به سوار شدن در یک فیلم جدید استرداد مورد. آن را نیز می تواند موضوع یک حکم بازداشت بین المللی اگر او سفر فراتر از بریتانیا مرزها.

آسانژ سلامت نیز در نظر گرفته شود و Nils sd times, the سازمان ملل متحد گزارشگر ویژه در مورد شکنجه در گفتگویی گفت که زمانی که او بازدید آسانژ در Belmarsh زندان در ماه مه سال گذشته او نمایش علائم شبیه به “شکنجه روانی” به احتمال زیاد ناشی از طولانی مدت قرار گرفتن در معرض استرس شدید و مزمن اضطراب و انزوا.

“او بسیار آشفته است.” “نه طبیعی استرس شما می بینید در یک زندانی است.”

در یک سری از جلسات مقدماتی آسانژ با حضور در فرد شده و توسط لینک ویدئو از زندان او گاهی اوقات به نظر می رسد ضعیف و اشتباه در زمانی که مورد سوال توسط قاضی. او همچنین وزن از دست داد. اما ظاهر شدن در دادگاه در اواخر فوریه او آرام بود و قادر به دنبال همراه با رسیدگی است.

ویکی لیکس’ Hrafnsson گفت آسانژ سلامت بهبود بوده است اما پدرش جان Shipton به خبرنگاران گفت: پیش از این جلسه که پسر خود را طولانی حبس خود را آسیب دیده است و سلامت او می ترسید هر متحده استرداد خواهد بود شبیه به یک “حکم اعدام است.”

“وضعیت او وخیم است” گفت: Shipton.

به تازگی بیش از 60 پزشکان نوشت, نامه ای سرگشاده به بریتانیا, وزیر امور خارجه گفت: آنها از ترس آسانژ سلامت است بنابراین بد او می میرند داخل Belmarsh زندان در حالی که 130 چهره برجسته از دنیای هنر, سیاست و رسانه ها در آلمان خواست مقامات برای آزادی آسانژ از بازداشت او به دلیل “مهم سلامت است.”

“اگر قانون محترم است و پس از آن من نمی بینم به هیچ وجه برای او به صورت قانونی تحویل به آمریکا گفت:” sd times, و اشاره کرد که “جرائم سیاسی ممنوعه” در بریتانیا به استرداد پیمان با آمریکا و این که “جاسوسی واقعا ناب جرم سیاسی.”

Sd times اضافه شده است که در حالی که دولت ها اغلب تحت پیگرد قانونی قرار leakers و خبرچین, دولت, کارکنان که در واقع پیاده سازی سیاست رسمی است که شامل ارتکاب جرایم مانند سیستماتیک شکنجه به طور کلی لذت بردن از کامل مصونیت از مجازات.

در عوض, او گفت:, با ص, “ما در حال تحریم” کسانی که افشای این اطلاعات است.

“که نمی تواند حق,” او اضافه شده است.

استیو Bannon شهادت: مغلوب ساختن پیشی جستن دیدم راجر سنگ به عنوان ” نقطه دسترسی به ویکی لیکس

Sd times, که یک دانشگاهی و یک وکیل نیز ابراز نگرانی بیش از اتهامات تجاوز به عنف و تجاوز جنسی ساخته شده علیه آسانژ که تاریخ از سال 2010. سوئد و مقامات به پایان رسید تحقیقات خود را بدون شارژ آسانژ در ماه نوامبر با توجه به آنچه که آنها به عنوان مشخصه ضعیف شواهد. Sd times گفت: پلیس گزارش سرند با تناقضات و احتمالا حتی exculpatory شواهد مانند پیام های متنی است که نشان می دهد یکی از مدعیان نمی خواهم به متهم آسانژ از هر چیزی و که در آن بود که پلیس “ساخته شده تا اتهامات عنوان شده علیه.” این مدعی بود تنها نگران شدن آسانژ به یک آزمایش HIV از آنجا که آنها تا به حال رابطه جنسی محافظت نشده.

Sd times گفت که او نوشته است چندین نامه به مقامات سوئد درخواست برای توضیحات بیش از تناقضات داخلی پلیس مکاتبات اما پاسخ از دولت سوئد شده است: “ما هیچ مشاهدات بیشتر.”

در یکی از نامه sd times نوشت: به سوئد وزیر امور خارجه در ماه مه سال گذشته او می گوید آسانژ به طور موثر بوده است “علنا خجالت” و “میگیرد.”

سوئد تحت تعقیب سازمان در بیانیه ای گفت ایالات متحده آمریکا امروز است که آن پرونده آسانژ بسته است و آن را نمی خواهم به اظهار نظر در sd times را با خود ندارد.

آن را بعید است که آسانژ را فرار به سفارت بدون سوئد اصلی ادعا می کند.

آسانژ ‘گفت: حقیقت’

جفری رابرتسون, یک وکیل حقوق بشر که قبلا به نمایندگی از آسانژ – رابینسون از آسانژ دفاع تیم با این نسخهها کار در شرکت او تاسیس بی باک خیابان Chambers – گفته بود که “بدون شک” که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت آماده شد به دنبال آسانژ “به پایان می رسد از زمین” به دلیل آن است که “مصمم به ایجاد رویه ها است که غل روزنامه نگاری تحقیقی” و جلوگیری از پخش ایالات متحده اسرار.

“این است که در مورد بازدارندگی” او گفت:.

هنوز رابرتسون افزود: “امریکا یک چراغ آزادی بیان” و متمم اول قانون اساسی است “فوق العاده مثال به جهان” در زمانی که در سراسر این سیاره استبدادی دولت در حال تلاش برای زندان روزنامه نگاران و یا “آنها را خفه شو.”

این امر می تواند شرم او گفت: “اگر ایالات متحده “رها اصول آن زمانی که ما به آنها نیاز دارید.”

رابرتسون که مانند جولیان آسانژ متولد شده در استرالیا موفق به کسب نقطه عطفی احکام مدنی از بالاترین دادگاه در بریتانیا و اروپا و جاهای دیگر. او شده است یک سازمان ملل متحد جنگ, جنایات قاضی و دفاع نمرات از مردم رو به مرگ محکوم شد.

“آنچه که آمریکا می خواهد به انجام با جولیان آسانژ – اجازه دهید او را مرگ در زندان اساسا – کاملا نامتناسب به آنچه که او انجام داده است: حقیقت رو گفتم. و هیچ کس مورد اختلاف است که چه جولیان آسانژ بود چیزی جز حقیقت را بگویید,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>