جولیا مورالس سهام 14 چیزهایی که شما ممکن است بدانید در مورد او

به روز شده

ورزشی افسانه در حق خود او جولیا مورالس خبرنگار ورزشی و میزبان برای AT&T SportsNet غربی و زمینه خبرنگار برای Houston Astros واقعی تگزاس گنج در میان طرفداران بیس بال.

مورالس در حال حاضر در 8 فصل با Astros قطعا حک شده یک نام برای خود در میان بهترین ورزش پخش در کسب و کار.

ASTROS به روز رسانی: MLB به حالت تعلیق در بهار آموزش تاخیر در شروع فصل بیش از coronavirus; Astros در برزخ

این زن لاتین پیشگام سریع تبدیل به یک فن مورد علاقه به عنوان زمینه خبرنگار آستروس با او سرگرم کننده قبل و postgame پوشش این بازی به عنوان به خوبی به عنوان ما در پشت صحنه نگاه ballparks آنها بازدید انجام تقریبا هر چیزی را به نگه داشتن طرفداران درگیر است.

تگزاس بومی مورالس سریع تبدیل به یک نام خانگی آوردن طرفداران همراه برای سوار شدن با او دانش بصری از بازی های او را پوشش می دهد. در مصاحبه قبلی با این Chron.com نویسنده مورالس به اشتراک گذاشته است که او اعتبار در حال رشد با یک حمایت قوی سیستم و پدر و مادر خود را به عنوان مدل نقش به عنوان کلیدی برای موفقیت.

با به تعویق افتادن MLB روز افتتاحیه اعلام کرد Astros طرفداران بدانم زمانی که آنها را ببینید این تیم در خانه را در این زمینه دوباره ؟ هنگامی که خبر می آید در نهایت جولیا مورالس ممکن است یکی از آنها به شنیدن آن از.

ما نمایش به صورت اسلاید برجسته چند چیز شما ممکن است بدانید در مورد مورالس به عنوان او باز درب به ما اجازه دهید نگاهی به زیرچشمی نگاه کردن در برخی از حقایق سرگرم کننده شما ممکن است بدانید در مورد این استعداد پیشگامی.

مطلع: ثبت نام برای دریافت شکستن هشدار اخبار از تحویل به ایمیل خود را در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>